březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
JČL-N4: Svatkovice
ne 07.04. 13:00 - 19:00
RL5: Nová Ves u Bakova
so 13.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Svatkovice
ne 14.04. 13:00 - 19:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
JČL5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
PP4-2019: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4-2019: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
PLLM7-2019: Praha
ne 07.04. 00:00 - 06:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Otakar Skala +3502887122
2 Pavel David 02443106120
3 Zdeněk Dufek 0412899119
4 Vladimír Neruda +1323398114
5 Vladimír Chaluš -441-141112
6 Jan Vávrovský +2582160109
7 Jiří Kubiska -1375117101
8 Jiří Korbel -138111295
9 Bohumil Hrubeš 04286382
10 Jiří Pfaifr +42356-79
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna +12164,863
2 Jan Vávrovský -12172,858
3 Otakar Skala +8259,650
4 Václav Jirsa +10270,449
5 Josef Hunger -2236,445
6 Roman Zikmund +224442
7 Bohumil Hrubeš +5214,442
8 Ladislav Němec +8263,241
9 Zdeněk Dufek +6251,841
10 Vladimír Chaluš +724141
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfaifr +5253,856
2 Miloslav Syrovátka +7268,650
3 Pavel David -1260,643
4 Jiří Majer +7239,242
5 Vladimír Neruda +2529233
6 František Schovanec +1221,433
7 Michal Foit n1149,432
8 Ladislav Kubíček -7165,232
9 František Štych +27226,231
10 Slobodan Ristecki -7146,430
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 01121445141
2 František Straka +13061074119
3 Jiří Kubiska -13881096117
4 Jiří Korbel 0416868112
5 Pavel David 0229752106
6 Zdeněk Dufek +439383899
7 Vladimír Neruda -132958098
8 Vladimír Čerňanský +3358107892
9 Šárka Vondráčková -127474689
10 Otakar Skala -116469887
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
JČL-N4: Svatkovice
ne 07.04. 13:00 - 19:00
RL5: Nová Ves u Bakova
so 13.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Svatkovice
ne 14.04. 13:00 - 19:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
JČL5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
PP4-2019: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4-2019: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
PLLM7-2019: Praha
ne 07.04. 00:00 - 06:00

Licitovaný nemíchaný

JČL-N6-2018: Hospříz (3.6.)

Dne 3.6.2018 se bude od 13:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Hospříz - hostinec, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-N6: Hospříz 3.6.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Otakar Skala
České Budějovice
145356207616783010818134501843432
2Jiří Kubiska
Černovice
1219222446121993223119221562773130
3Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404841491428608814361011372828
4Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
7751008418419-2841138721251972726
5Josef Matějka
Hořepník
14096310731546358112109451542724
6Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432654811317-293910636871232322
7Stanislav Vlk
Milevsko
1439121012118-5424-3056724912320
8Ladislav Susko
Tábor
575-265-217881098166215772318
9Vladimír Neruda
Myslkovice
76347047131242594824722216
10Pavel David
Jindřichův Hradec
50534034104804811820822114
11František Jedlička
Milevsko
1419-4510-354129310517-33103702112
12Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-5824-34552409215-664582010
13František Musil
Pelhřimov
1407-426523915102510-277548198
14František Straka
Jindřichův Hradec
5199364511-7082127-6111857186
15Vladimír Chaluš
Lišov
1401-10361-42368188613-357944165
16Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801-2120-18-550-554-7620-56124
17Vladimír Maceška
Sedlice u Blatné
1421-7650-266-262195-671-338245-9373
18František Schovanec
Jindřichův Hradec
760-7610-662-7210-623-14820-12852
19Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
754-780-781-650-652-1430-14331
Začátek:
neděle 3.6.2018 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Hospříz - hostinec (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)