srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
JČL-M7: Jindřichův Hradec
ne 08.09. 13:00 - 19:00
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8-2019: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8-2019: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
JČL-M7: Jindřichův Hradec
ne 08.09. 13:00 - 19:00
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0144117165344
2 Jiří Kubiska 010381222295
3 Otakar Skala 011058212274
4 Pavel David 012076153273
5 Jiří Korbel +19285178266
6 Vladimír Chaluš -1149-226262
7 Vladimír Neruda +163106131235
8 Zdeněk Dufek -17260199232
9 Ladislav Susko 04987129201
10 Josef Mareš +386113-199
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna +26305,8152
2 Vladimír Chaluš 06193149
3 Jan Vávrovský -26269,6144
4 Ladislav Němec 06213,4134
5 Pavel David +35190,2120
6 Otakar Skala -1652,8110
7 Roman Zikmund 0638,6105
8 Václav Jirsa +16-6105
9 Jiří Kubiska +265103
10 Josef Hunger -4564,4100
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfajfr +1690,6124
2 Ladislav Kubíček -15150122
3 Jan Vávrovský 06149,2117
4 Josef Mareš 06155,4113
5 Vladimír Neruda +15154,8106
6 František Schovanec +354494
7 Ladislav Susko -24158,487
8 Jiří Majer +3599,285
9 Jiří Korbel +16108,485
10 Jiří Kubiska -26-5781
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 František Straka 0662030228
2 Vladimír Chaluš +1-4602276226
3 Jiří Kubiska -17442156222
4 Otakar Skala +24491512212
5 Šárka Vondráčková -18421816209
6 Zdeněk Dufek -14991440199
7 Jiří Korbel 03341478178
8 Vladimír Čerňanský 0-1071670172
9 Jan Vávrovský 0-4191115165
10 Stanislav Vlk +4256958155
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
JČL-M7: Jindřichův Hradec
ne 08.09. 13:00 - 19:00
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-V7: Počátky
so 31.08. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 01.09. 13:00 - 19:00
PP8-2019: Praha
út 03.09. 18:10 - 00:10
PP8-2019: Praha
st 04.09. 18:10 - 00:10
JČL-M7: Jindřichův Hradec
ne 08.09. 13:00 - 19:00
Major4: Chodová Planá
so 14.09. 09:00 - 16:00
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00

Licitovaný nemíchaný

JČL-N5-2019: Deštná (5.5.)

Dne 5.5.2019 se bude od 13:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-N5: Deštná 5.5.2019
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
7751675322020170017019337533903932
2Richard Rataj
Deštná
5363245771615728716471171643230
3Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
14046065125181516311175811562928
4Stanislav Vlk
Milevsko
1439171027101032412717120341542726
5Ladislav Němec
Častrov
77338246214-1860421220841042624
6Michal Rataj
Deštná
13683353812321547143550852622
7Josef Matějka
Hořepník
14094004013-115342132953822620
8František Straka
Jindřichův Hradec
519-28302677541311849841332418
9Jan Mácha
Sezimovo Ústí
1432204868151401493448822416
10František Musil
Pelhřimov
1407-211209917-125119-66-146239932314
11Miloš Kučera
Hořice
832-10549-5628515023520-201991792212
12Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
7541337020319-600-60373701432210
13Pavel David
Jindřichův Hradec
50552934112352810283462218
14Otakar Skala
České Budějovice
1453-1650-165162248615-10324-79167
15Vladimír Neruda
Myslkovice
763120129-70-75505146
16Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-465-414-920118-5525-30125
17František Jedlička
Milevsko
1419-394678-6120-414-10066-34124
18Jiří Kubiska
Černovice
1219-5310-4339097-4410-34103
19Ladislav Susko
Tábor
575-2537-1560-1561-1585-15382
20Vladimír Chaluš
Lišov
1401-6840-285-15890-682-226130-9671
Začátek:
neděle 5.5.2019 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Deštná - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)