květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Záblatí u Lomnice
ne 12.06. 13:00 - 19:00
RL6: Kladruby u Stříbra
so 18.06. 09:00 - 16:00
RL6: Kladruby u Stříbra
ne 19.06. 09:00 - 16:00
JČL-V4: Horní Cerekev
so 25.06. 09:00 - 15:00
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
JČL-M7: Záblatí u Lomnice
ne 12.06. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 062-260192
2 Zdeněk Dufek 074-197173
3 Ladislav Němec +169-150144
4 Jiří Korbel -141-203143
5 Jan Vávrovský +254-169139
6 Vladimír Neruda -160-118119
7 Stanislav Vlk -112-194109
8 František Jedlička 05-195103
9 Pavel David 024-152100
10 František Musil 026-14197
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Zdeněk Dufek +333274
2 Ladislav Němec +13116,869
3 Vladimír Chaluš -2293,462
4 Vladimír Neruda -22114,860
5 Jan Vávrovský +32-7,254
6 Michal Šolja -13-23,452
7 Josef Mareš +3216,446
8 Pavel Straka +121,446
9 Jiří Korbel -3213,841
10 Vladimír Vacek +228,840
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 016412637260
2 František Straka 08471867226
3 Jiří Korbel 05911912203
4 Zdeněk Dufek +18991803197
5 František Jedlička +27631814195
6 Stanislav Vlk -213581926194
7 Jan Vávrovský -112111653169
8 Šárka Vondráčková +26771418164
9 Jiří Kubiska -16411100160
10 Pavel David -18161117152
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Záblatí u Lomnice
ne 12.06. 13:00 - 19:00
RL6: Kladruby u Stříbra
so 18.06. 09:00 - 16:00
RL6: Kladruby u Stříbra
ne 19.06. 09:00 - 16:00
JČL-V4: Horní Cerekev
so 25.06. 09:00 - 15:00
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
JČL-M7: Záblatí u Lomnice
ne 12.06. 13:00 - 19:00

Licitovaný nemíchaný

JČL-N1-2020: Jindřichův Hradec (5.1.)

Dne 5.1.2020 se od 13:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).

CELÁ TABULKA JČL-N1: Jindřichův Hradec 5.1.2020
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1Vladimír Chaluš
Lišov
1401104951991829106135161332013343432
2Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775555010514932011314148702182830
3Josef Pražan
Veselá u Častrova
61459308913164651160941542428
4Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801-9889-957112920018-272181912326
5Otakar Skala
České Budějovice
1453-1110-16145014517134101442324
6František Straka
Jindřichův Hradec
5191018218317-4920-295521021542222
7Stanislav Vlk
Milevsko
1439318711815-404117-91281192220
8Pavel David
Jindřichův Hradec
50528305893655911264851492118
9Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404-4060207634410713231041272016
10Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
7545876511-1623794230722014
11Jiří Kubiska
Černovice
1219974013716-7310-6332450741912
12Ladislav Susko
Tábor
5754315581020284515601810
13František Musil
Pelhřimov
1407-870-87389341231523436188
14František Schovanec
Jindřichův Hradec
7606506512-650-652000146
15Vladimír Neruda
Myslkovice
763510518-300-30421021124
16Vlastimil Koranda
Jindřichův Hradec
531-16622-14424121610-16234-128123
17František Jedlička
Milevsko
1419-8965-244-2210-126-11175-36102
18Vladimír Čerňanský
Třeboň
1452-20132-1691-23827-2111-43959-38021
Začátek:
neděle 5.1.2020 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Jindřichův Hradec - U Kůrků (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)