září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
RL9: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
JČL-M9: Deštná
ne 08.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Tábor
so 14.10. 09:00 - 15:00
RL10: Nepomuk
so 21.10. 09:00 - 16:00
září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 02.10. 17:30 - 23:30
PP8: Praha
po 02.10. 18:10 - 00:10
KLLM8: Blatná
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:10 - 00:10
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 011185358375
2 Jiří Kubiska 046185248355
3 Jan Vávrovský 090107218306
4 František Musil 070102238291
5 Zdeněk Dufek 08358295289
6 Vladimír Neruda 07597136240
7 Ladislav Susko 05768215233
8 Šárka Vondráčková 0-78276216
9 Jiří Korbel 02986199215
10 Pavel David 07925178193
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Chaluš 0585,6111
2 Jan Vávrovský +6560,690
3 Miloslav Anděl 0581,288
4 Zdeněk Dufek -2437,283
5 Jaroslav Hašek 04128,482
6 Pavel David -2452,279
7 Vladimír Neruda +6495,275
8 Vladimír Vacek +3458,673
9 František Musil -2445,670
10 Václav Jirsa -45-49,870
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Kubiska 07271,6185
2 Josef Mareš 07188,6153
3 Luboš Novotný +17246,4147
4 Vladimír Šindelář -1672,8127
5 Jiří Pfajfr 07109,6119
6 Miroslav Čunát +178116
7 Jan Vávrovský -1779,2107
8 František Štych 07105,6106
9 František Musil 07107,8102
10 Ladislav Kubíček 0767,299
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 0-1383510358
2 Zdeněk Dufek +14052403295
3 Šárka Vondráčková -15072193276
4 Bohumil Hrubeš 03972218266
5 Jiří Kubiska 04001918248
6 František Musil 02191705238
7 Jan Vávrovský +1861752218
8 Ladislav Susko +3-4061534215
9 Ladislav Němec +19381785200
10 Jiří Korbel -1-4451488199
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
RL9: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
JČL-M9: Deštná
ne 08.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Tábor
so 14.10. 09:00 - 15:00
RL10: Nepomuk
so 21.10. 09:00 - 16:00
září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 02.10. 17:30 - 23:30
PP8: Praha
po 02.10. 18:10 - 00:10
KLLM8: Blatná
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:10 - 00:10
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00

Licitovaný nemíchaný

JČL-N6-2023: Hadravova Rosička (7.5.)

Dne 7.5.2023 se od 13:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligyv licitovaném nemíchaném mariáši (Místo konání: Hadravova Rosička - hostinec, pořadatel: David).

CELÁ TABULKA JČL-N6: Hadravova Rosička 7.5.2023
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPJČL
1František Straka
Jindřichův Hradec
51911460174164973122141631332963032
2František Jedlička
Milevsko
14199271163157852130151701232933030
3Pavel David
Jindřichův Hradec
505215879111283516316149932422728
4František Musil
Pelhřimov
14071167123140100100131161072232726
5Jiří Kubiska
Černovice
12192402471425219417166522182424
6Vladimír Chaluš
Lišov
14011817118917-4510-354-271811542122
7Aleš Pokorný
Počátky
795530538880881261801412020
8Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
7758100108133036111001111918
9Šárka Vondráčková
Jindřichův Hradec
7542254761026531948591071916
10Josef Matějka
Hořepník
1409531063919123187222941714
11Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406-11467-47448307810-6697311412
12Ladislav Němec
Častrov
773-610-61337488511-2448241410
13Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
140458369412-22346-1771-16582-83138
14Václav Jirsa
Počátky
796-7649-275-243287-10081-19126
15Vladimír Neruda
Myslkovice
7632576-1040-1042-1025-9784
16Ladislav Susko
Tábor
575-23239-1931-4517-285-27756-22162
17Martin Hošek
Praha
975-9817-812-9730-673-19547-14851
Začátek:
neděle 7.5.2023 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10 Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče turnaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč-60Kč-40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 2 kola (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Hadravova Rosička - hostinec (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)