leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP1: Praha
út 16.01. 18:00 - 00:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Mácha 0-302454
2 Jiří Korbel 0-291948
3 Jan Vávrovský 0-311647
4 Pavel David 0-182644
5 Zdeněk Dufek 0-251439
6 Bohumil Hrubeš 0-26531
7 Vladimír Neruda 0-61723
8 František Musil 0-9716
9 Jiří Kubiska 0-11112
10 Ladislav Susko -1-11112
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Michal Šolja n1143,632
2 Jan Vávrovský n141,831
3 Jan Mácha n187,630
4 Jiří Korbel n142,629
5 Václav Kotrouš n136,228
6 Zdeněk Smejkal n133,827
7 Bohumil Hrubeš n129,226
8 Zdeněk Dufek n115,625
9 Josef Mareš n16,224
10 Josef Velich n113,623
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 František Straka 028835832
2 Pavel Plucar 011128130
3 Vlastimil Koranda 019425628
4 Pavel David 021427226
5 Jan Mácha 013222224
6 Stanislav Uher 017917922
7 Stanislav Vlk 015124320
8 Jiří Korbel 09422719
9 Vladimír Maceška 06716218
10 Vladimír Neruda 010014817
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PP1: Praha
út 16.01. 18:00 - 00:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30

Volený mariáš

JČL-V0-2017: Lovětín (15.1.)

Dne 15.1.2017 se bude od 09:00 konal 0. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Lovětín - restaurace Pohádková Usedlost, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V1-2017: Nová Cerekev (28.1.)

Dne 28.1.2017 se bude od 09:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Nová Cerekev - úřad městyse, pořadatel: Kozel, Kubiska). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V2-2017: Pelhřimov (25.2.)

Dne 25.2.2017 se bude od 09:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Pelhřimov - restaurace U Podkovy, pořadatel: Nápravník, Hašek). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V3-2017: Bednáreček (11.3.)

Dne 11.3.2017 se bude od 09:00 konal 3. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Bednáreček - škola, pořadatel: Šolja). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V4-2017: Horní Cerekev (25.3.)

Dne 25.3.2017 se bude od 09:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Horní Cerekev - Restaurace U Suchánků, pořadatel: Bečica). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V5-2017: Jindřichův Hradec (22.4.)

Dne 22.4.2017 se bude od 09:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - hotel U Města Vídně, pořadatel: Míka). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V6-2017: Domanín u Třeboně (29.4.)

Dne 29.4.2017 se bude od 09:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Domanín u Třeboně - restaurace, pořadatel: Šírek). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V7-2017: Božejov (27.5.)

Dne 27.5.2017 se bude od 09:00 konal 7. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Božejov - pohostinství, pořadatel: Šimánek). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V8-2017: Počátky (10.6.)

Dne 10.6.2017 se bude od 09:00 konal 8. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Počátky, pořadatel: Pokorný). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V9-2017: Lovětín (1.7.)

Dne 1.7.2017 se bude od 09:00 konal 9. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Lovětín - restaurace Pohádková Usedlost, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V10-2017: Kolence (23.9.)

Dne 23.9.2017 se bude od 09:00 konal 10. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Kolence - pohostinství U Pavla, pořadatel: Korecký). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V11-2017: Veselí nad Lužnicí (4.11.)

Dne 4.11.2017 se bude od 09:00 konal 11. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Veselí nad Lužnicí - penzion Na soutoku, pořadatel: Kuk). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V12-2017: Častrov (9.12.)

Dne 9.12.2017 se bude od 09:00 konal 12. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Častrov - kulturní dům, pořadatel: Němec). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!