říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 28.10. 13:00 - 19:00
RL10: Řepy
so 03.11. 09:00 - 15:00
JČL10: Deštná
ne 04.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Týn nad Vltavou
so 10.11. 09:00 - 15:00
JČL-M10: Deštná
ne 11.11. 13:00 - 19:00
říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
pá 26.10. 19:00 - 21:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
Masarykův pohár v licitovaném 2018: Nebákov
so 27.10. 10:00 - 18:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
so 27.10. 19:00 - 21:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0148173288465
2 Pavel David +2137124273398
3 Zdeněk Dufek 0109144285396
4 Jiří Kubiska -214684311386
5 Vladimír Neruda 0134106234357
6 Jan Mácha 0100127226340
7 Jiří Korbel +183139172308
8 Otakar Skala -188105213300
9 František Musil 07335251234
10 Josef Mareš +484146-230
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 07299,6165
2 Jan Vávrovský 07234148
3 Jiří Kubiska +37195146
4 Pavel David +1782137
5 Vladimír Neruda -27197,9134
6 Ladislav Němec -2757,8129
7 Jiří Šimánek 0796,4121
8 Zdeněk Dufek +26130,5109
9 Michal Šolja 07-47107
10 Vladimír Vacek +9664,2101
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský 07697,4173
2 Josef Mareš +27693146
3 Zdeněk Dufek -16350,8144
4 Jiří Korbel -17528,4139
5 Jaromír Lang +17558138
6 Jan Mácha +17580,4127
7 Pavel David +37619,8124
8 Michal Šolja +46491,8118
9 Václav Kotrouš -46324,2111
10 Vladimír Neruda -27542,4106
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 09882734311
2 František Straka 01652324290
3 Stanislav Vlk +17432289289
4 Jan Vávrovský -1-2121928288
5 Zdeněk Dufek 04222245285
6 Pavel David +19682552273
7 František Musil +13051810251
8 Vladimír Chaluš +1-12582212249
9 Šárka Vondráčková -32141790248
10 Vladimír Neruda 09071455234
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 28.10. 13:00 - 19:00
RL10: Řepy
so 03.11. 09:00 - 15:00
JČL10: Deštná
ne 04.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Týn nad Vltavou
so 10.11. 09:00 - 15:00
JČL-M10: Deštná
ne 11.11. 13:00 - 19:00
říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
pá 26.10. 19:00 - 21:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
Masarykův pohár v licitovaném 2018: Nebákov
so 27.10. 10:00 - 18:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
so 27.10. 19:00 - 21:00

Volený mariáš

JČL-V6-2018: Božejov (19.5.)

Dne 19.5.2018 se bude od 09:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Božejov - pohostinství, pořadatel: Šimánek). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-V6: Božejov
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Jan Mácha
Sezimovo Ústí
143213-14,00 Kč110,20 Kč144,80 Kč124,00 Kč149,40 Kč17114,40 Kč32
2Vladimír Chaluš
Lišov
14017-1,40 Kč13-19,80 Kč124,80 Kč122,80 Kč112,60 Kč2339,00 Kč31
3Jan Kocna
Dolní Sytová
71,40 Kč19,80 Kč7-7,80 Kč125,00 Kč79,40 Kč2337,80 Kč30
4Ladislav Němec
Častrov
77370,00 Kč120,80 Kč7-7,40 Kč119,20 Kč70,60 Kč2333,20 Kč29
5Michal Šolja
Bednáreček
13-10,00 Kč119,60 Kč11,60 Kč70,40 Kč121,40 Kč2333,00 Kč28
6Jiří Kubiska
Černovice
121918,40 Kč7-0,80 Kč113,80 Kč13-7,00 Kč115,60 Kč2330,00 Kč27
7Josef Hunger
Jindřichův Hradec
648112,00 Kč114,40 Kč75,00 Kč73,00 Kč7-10,40 Kč2324,00 Kč26
8Josef Mareš
Tábor
76119,40 Kč7-0,40 Kč7-6,00 Kč7-1,20 Kč120,80 Kč2322,60 Kč25
9Pavel David
Jindřichův Hradec
50518,60 Kč13,00 Kč14,00 Kč13-15,20 Kč710,00 Kč2310,40 Kč24
10Miroslav Petříček
Moravské Budějovice
18,00 Kč13-8,80 Kč118,40 Kč14,00 Kč10-16,60 Kč265,00 Kč23
11Jiří Pfaifr
Tábor
74,60 Kč13-6,20 Kč124,00 Kč70,80 Kč133,20 Kč2956,40 Kč22
12Martin Koutek
Božejov
70,40 Kč77,20 Kč13-11,00 Kč111,20 Kč136,00 Kč2943,80 Kč21
13Vladimír Neruda
Myslkovice
763125,40 Kč76,60 Kč13-7,80 Kč12,40 Kč7-3,00 Kč2923,60 Kč20
14Aleš Houska
Bernartice
412,40 Kč13-5,40 Kč121,00 Kč13-23,20 Kč127,80 Kč3232,60 Kč19
15Aleš Pokorný
Počátky
79513-15,80 Kč12,00 Kč118,00 Kč716,20 Kč10-16,60 Kč323,80 Kč18
16Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
1406110,80 Kč13-16,80 Kč75,20 Kč7-1,80 Kč7-14,60 Kč35-17,20 Kč17
17Jiří Šimánek
Božejov
113,60 Kč7-4,60 Kč77,80 Kč13-33,20 Kč7-1,40 Kč35-17,80 Kč16
18Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
8017-11,20 Kč110,00 Kč13-26,20 Kč13-27,80 Kč111,60 Kč35-43,60 Kč15
19Dušan Pilský
Pelhřimov
143413-4,80 Kč153,60 Kč13-23,00 Kč146,60 Kč13-13,20 Kč4159,20 Kč14
20Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
140472,40 Kč72,40 Kč13-2,60 Kč144,20 Kč13-9,60 Kč4136,80 Kč13
21Václav Jirsa
Počátky
79613-13,40 Kč72,00 Kč133,60 Kč74,00 Kč13-42,00 Kč41-15,80 Kč12
22Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
77513-5,00 Kč13-34,60 Kč13-25,80 Kč128,80 Kč116,20 Kč41-20,40 Kč11
23Vladimír Vacek
Božejov
113,40 Kč7-1,00 Kč13-14,80 Kč7-13,40 Kč13-11,00 Kč41-26,80 Kč10
24Karel Němec
Častrov
7-3,20 Kč7-4,40 Kč118,00 Kč13-23,40 Kč13-14,80 Kč41-27,80 Kč9
25František Schovanec
Jindřichův Hradec
76013-14,20 Kč17,00 Kč13-30,60 Kč120,20 Kč13-16,80 Kč41-34,40 Kč8
26Otakar Skala
České Budějovice
145316,40 Kč13-16,40 Kč13-5,60 Kč7-16,40 Kč7-7,60 Kč41-39,60 Kč7
27Jaroslav Hašek
Pelhřimov
1405412,40 Kč13-21,60 Kč71,60 Kč73,40 Kč13-21,40 Kč44-25,60 Kč6
28Josef Kozel
Nová Cerekev
77,40 Kč13-9,80 Kč7-1,20 Kč13-19,00 Kč7-7,00 Kč47-29,60 Kč5
29Zdeněk Mareš
Božejov
13-24,80 Kč13-6,80 Kč71,00 Kč13-26,40 Kč118,60 Kč47-38,40 Kč4
30Roman Zikmund
České Budějovice
522713-14,00 Kč7-19,00 Kč7-10,00 Kč13-28,40 Kč73,20 Kč47-68,20 Kč3
31Ladislav Susko
Tábor
57572,40 Kč13-1,60 Kč13-22,80 Kč7-0,60 Kč13-25,00 Kč53-47,60 Kč2
32Miloslav Anděl
Bernartice
13-13,20 Kč7-3,20 Kč7-14,00 Kč13-3,20 Kč13-26,40 Kč53-60,00 Kč1
33Josef Štoidl
Jindřichův Hradec
54413-14,40 Kč112,60 Kč13-25,80 Kč13-35,40 Kč13-28,60 Kč53-91,60 Kč0
Začátek:
sobota 19.5.2018 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový volený mariáš (Soutěžní řád voleného mariáše JČL ).
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Božejov - pohostinství (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)