březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
JČL-N4: Svatkovice
ne 07.04. 13:00 - 19:00
RL5: Nová Ves u Bakova
so 13.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Svatkovice
ne 14.04. 13:00 - 19:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
JČL5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
PP4-2019: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4-2019: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
PLLM7-2019: Praha
ne 07.04. 00:00 - 06:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Otakar Skala +3502887122
2 Pavel David 02443106120
3 Zdeněk Dufek 0412899119
4 Vladimír Neruda +1323398114
5 Vladimír Chaluš -441-141112
6 Jan Vávrovský +2582160109
7 Jiří Kubiska -1375117101
8 Jiří Korbel -138111295
9 Bohumil Hrubeš 04286382
10 Jiří Pfaifr +42356-79
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna +12164,863
2 Jan Vávrovský -12172,858
3 Otakar Skala +8259,650
4 Václav Jirsa +10270,449
5 Josef Hunger -2236,445
6 Roman Zikmund +224442
7 Bohumil Hrubeš +5214,442
8 Ladislav Němec +8263,241
9 Zdeněk Dufek +6251,841
10 Vladimír Chaluš +724141
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfaifr +5253,856
2 Miloslav Syrovátka +7268,650
3 Pavel David -1260,643
4 Jiří Majer +7239,242
5 Vladimír Neruda +2529233
6 František Schovanec +1221,433
7 Michal Foit n1149,432
8 Ladislav Kubíček -7165,232
9 František Štych +27226,231
10 Slobodan Ristecki -7146,430
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 01121445141
2 František Straka +13061074119
3 Jiří Kubiska -13881096117
4 Jiří Korbel 0416868112
5 Pavel David 0229752106
6 Zdeněk Dufek +439383899
7 Vladimír Neruda -132958098
8 Vladimír Čerňanský +3358107892
9 Šárka Vondráčková -127474689
10 Otakar Skala -116469887
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
JČL-N4: Svatkovice
ne 07.04. 13:00 - 19:00
RL5: Nová Ves u Bakova
so 13.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Svatkovice
ne 14.04. 13:00 - 19:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
JČL5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
PP4-2019: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4-2019: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
PLLM7-2019: Praha
ne 07.04. 00:00 - 06:00

Volený mariáš

JČL-V10-2018: Častrov (22.12.)

Dne 22.12.2018 se bude od 09:00 konal 10. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Častrov - kulturní dům, pořadatel: Němec). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

CELÁ TABULKA JČL-V10: Častrov
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Vladimír Neruda
Myslkovice
763133,60 Kč112,80 Kč123,60 Kč73,40 Kč15,00 Kč1178,40 Kč32
2Jan Kocna
Dolní Sytová
135,60 Kč58,20 Kč116,40 Kč124,80 Kč72,80 Kč1587,80 Kč31
3Josef Mareš
Tábor
761122,80 Kč113,20 Kč13-10,20 Kč138,60 Kč110,60 Kč1775,00 Kč30
4Miloš Nápravník
Pelhřimov
148319,40 Kč13,80 Kč17,80 Kč13-39,40 Kč122,80 Kč174,40 Kč29
5Miroslav Petříček
Moravské Budějovice
717,40 Kč7-4,60 Kč512,40 Kč121,20 Kč15,80 Kč2152,20 Kč28
6Pavel David
Jindřichův Hradec
5057-3,00 Kč114,00 Kč7-1,20 Kč126,20 Kč71,40 Kč2337,40 Kč27
7František Musil
Pelhřimov
1407120,00 Kč72,60 Kč14,20 Kč13,40 Kč13-16,80 Kč2313,40 Kč26
8Petr Drs
Deštná
76713-12,00 Kč144,20 Kč128,80 Kč9-9,40 Kč120,20 Kč2571,80 Kč25
9Jiří Kubiska
Černovice
12197-1,80 Kč9-6,20 Kč139,40 Kč72,20 Kč120,20 Kč2553,80 Kč24
10Jiří Pfaifr
Tábor
111,60 Kč127,80 Kč13-31,00 Kč19,60 Kč92,00 Kč2520,00 Kč23
11Václav Jirsa
Počátky
796525,00 Kč70,20 Kč75,60 Kč77,60 Kč125,40 Kč2763,80 Kč22
12František Mládek
Deštná
145175,60 Kč13-10,20 Kč17,20 Kč5-0,20 Kč18,40 Kč2710,80 Kč21
13Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
775122,20 Kč117,40 Kč13-15,60 Kč137,60 Kč13-11,60 Kč2950,00 Kč20
14Ladislav Němec
Častrov
773116,20 Kč714,00 Kč13-12,00 Kč143,20 Kč90,80 Kč3162,20 Kč19
15Pavel Straka
Pelhřimov
14087-0,20 Kč124,60 Kč122,00 Kč90,40 Kč13-14,00 Kč3132,80 Kč18
16Dušan Pilský
Pelhřimov
143475,60 Kč99,80 Kč7-16,00 Kč7-0,20 Kč121,60 Kč3120,80 Kč17
17Jiří Krejčí
X
15,80 Kč13-15,40 Kč7-1,00 Kč718,20 Kč519,40 Kč3327,00 Kč16
18Jaroslav Hašek
Pelhřimov
140558,80 Kč13-4,00 Kč17,60 Kč14,00 Kč13-10,40 Kč336,00 Kč15
19Aleš Pokorný
Počátky
79513-41,20 Kč18,60 Kč55,40 Kč7-14,40 Kč7-9,80 Kč33-51,40 Kč14
20Vladimír Chaluš
Lišov
140113-12,00 Kč133,00 Kč7-13,20 Kč76,40 Kč71,80 Kč3516,00 Kč13
21Jan Mácha
Sezimovo Ústí
143215,80 Kč13-5,80 Kč149,00 Kč13-23,40 Kč7-10,60 Kč3515,00 Kč12
22Roman Zikmund
České Budějovice
5227115,00 Kč18,80 Kč9-3,00 Kč13-17,20 Kč13-10,20 Kč37-6,60 Kč11
23Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
140413-4,40 Kč511,80 Kč714,60 Kč71,00 Kč70,40 Kč3923,40 Kč10
24Jan Semorád
Putimov
79713-44,00 Kč123,60 Kč7-8,40 Kč13-3,80 Kč56,80 Kč39-25,80 Kč9
25Karel Heřmánek
Počátky
13-40,20 Kč13-8,80 Kč135,40 Kč130,00 Kč13-7,60 Kč418,80 Kč8
26Josef Kozel
Nová Cerekev
13-23,40 Kč7-3,80 Kč13-13,60 Kč121,20 Kč7-6,00 Kč41-25,60 Kč7
27Karel Němec
Častrov
13-36,00 Kč7-2,00 Kč74,80 Kč7-2,80 Kč71,00 Kč41-35,00 Kč6
28Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
80197,20 Kč13-19,00 Kč73,80 Kč13-45,00 Kč17,60 Kč43-45,40 Kč5
29Michal Šolja
Bednáreček
7-1,40 Kč13-35,00 Kč9-8,80 Kč13-28,80 Kč120,40 Kč43-53,60 Kč4
30Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
14067-4,40 Kč79,00 Kč13-39,00 Kč50,60 Kč13-3,40 Kč45-37,20 Kč3
31Jiří Šimánek
Božejov
13-5,00 Kč70,00 Kč7-12,80 Kč13-15,80 Kč7-6,20 Kč47-39,80 Kč2
32Otakar Skala
České Budějovice
145313-20,40 Kč7-2,80 Kč13-3,00 Kč17,80 Kč13-36,80 Kč47-55,20 Kč1
33Vladimír Čerňanský
Třeboň
1452120,40 Kč13-38,00 Kč13-31,00 Kč13-5,00 Kč7-2,40 Kč47-56,00 Kč0
34František Jakoubek
X
7-8,40 Kč13-22,20 Kč13-31,20 Kč13-41,00 Kč12,60 Kč47-100,20 Kč0
35Vladimír Vacek
Božejov
9-14,60 Kč7-11,40 Kč13-6,60 Kč7-8,80 Kč13-4,00 Kč49-45,40 Kč0
36Josef Hunger
Jindřichův Hradec
64813-17,20 Kč13-42,20 Kč125,40 Kč13-27,20 Kč13-8,00 Kč53-69,20 Kč0
37Josef Matějka
Hořepník
140977,20 Kč13-13,20 Kč13-23,40 Kč13-4,40 Kč13-29,20 Kč59-63,00 Kč0
38Miloslav Anděl
Bernartice
13-5,60 Kč13-41,80 Kč13-27,40 Kč13-20,40 Kč13-14,80 Kč65-110,00 Kč0
Začátek:
sobota 22.12.2018 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový volený mariáš (Soutěžní řád voleného mariáše JČL ).
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Častrov - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)