leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Svatkovice
ne 09.02. 13:00 - 19:00
JČL-V3: Veselá u Častrova
so 15.02. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Bubovice1 2020: Bubovice
ne 26.01. 00:00 - 06:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 032-5258
2 Josef Pražan 012-6042
3 Pavel David 017-4741
4 Jan Vávrovský 016-4137
5 Vladimír Chaluš 04-4527
6 Otakar Skala 013-2425
7 František Schovanec 021-624
8 Jiří Kubiska +17-2721
9 Vladimír Neruda -110-2121
10 František Musil 011-1720
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Korbel n121,832
2 Vladimír Vacek n141,430
3 Zdeněk Peťas n154,628
4 Václav Jirsa n14326
5 Michal Šolja n14024
6 Miloslav Anděl n13723
7 Aleš Houska n1-4,622
8 František Schovanec n112,621
9 Ladislav Němec n115,820
10 Jiří Šimánek n18,419
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan +242156760
2 Jiří Korbel +215941852
3 Pavel David +216148347
4 Vladimír Chaluš -336148645
5 Jan Vávrovský -324328141
6 Zdeněk Dufek 019041039
7 Jiří Kubiska +115832527
8 Otakar Skala +313414424
9 František Straka +35215422
10 Vladimír Neruda 06513421
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Svatkovice
ne 09.02. 13:00 - 19:00
JČL-V3: Veselá u Častrova
so 15.02. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Bubovice1 2020: Bubovice
ne 26.01. 00:00 - 06:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00

Volený mariáš

JČL-V5-2019: Božejov (25.5.)

Dne 25.5.2019 se od 09:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Božejov - pohostinství, pořadatel: Šimánek).

CELÁ TABULKA JČL-V5: Božejov
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Michal Šolja
Bednáreček
127,00 Kč121,80 Kč730,60 Kč711,60 Kč126,20 Kč17117,20 Kč32
2Ladislav Němec
Častrov
773114,00 Kč78,80 Kč117,80 Kč17,80 Kč915,80 Kč1964,20 Kč30
3Vladimír Chaluš
Lišov
1401516,00 Kč7-10,40 Kč112,20 Kč71,40 Kč116,80 Kč2136,00 Kč29
4Miloslav Anděl
Bernartice
112,80 Kč57,80 Kč7-4,00 Kč19,00 Kč73,00 Kč2128,60 Kč28
5Pavel David
Jindřichův Hradec
505139,00 Kč122,60 Kč7-7,60 Kč712,80 Kč720,40 Kč2387,20 Kč27
6Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404118,20 Kč122,60 Kč112,40 Kč13-8,40 Kč7-5,60 Kč2339,20 Kč26
7Roman Zikmund
České Budějovice
52277-10,80 Kč127,60 Kč13-16,80 Kč117,40 Kč121,20 Kč2338,60 Kč25
8Jiří Kubiska
Černovice
121913-32,80 Kč17,80 Kč117,20 Kč7-2,40 Kč127,00 Kč2316,80 Kč24
9František Musil
Pelhřimov
140716,40 Kč73,40 Kč71,80 Kč134,20 Kč13-15,60 Kč2930,20 Kč23
10Miroslav Petříček
Moravské Budějovice
7-7,20 Kč13-20,00 Kč72,80 Kč138,40 Kč14,40 Kč2918,40 Kč22
11Jan Kocna
Dolní Sytová
74,60 Kč7-10,00 Kč71,40 Kč93,00 Kč124,60 Kč3123,60 Kč21
12Vladimír Neruda
Myslkovice
763127,40 Kč9-9,80 Kč13-13,60 Kč16,00 Kč7-2,40 Kč317,60 Kč20
13Jiří Šimánek
Božejov
77,40 Kč140,60 Kč10-1,20 Kč7-7,40 Kč7-12,20 Kč3227,20 Kč19
14Otakar Skala
České Budějovice
145313-20,20 Kč123,80 Kč132,40 Kč513,40 Kč13-19,80 Kč3329,60 Kč18
15Jaroslav Hašek
Pelhřimov
140513-18,20 Kč116,60 Kč53,20 Kč77,20 Kč76,00 Kč3314,80 Kč17
16Miloš Nápravník
Pelhřimov
14837-2,00 Kč13-12,40 Kč117,40 Kč7-0,60 Kč7-1,80 Kč350,60 Kč16
17Josef Kozel
Nová Cerekev
110,80 Kč7-11,40 Kč13-6,00 Kč13-51,40 Kč126,40 Kč35-31,60 Kč15
18Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
77572,40 Kč71,40 Kč12,40 Kč77,80 Kč13-64,20 Kč35-50,20 Kč14
19Josef Mareš
Tábor
76173,20 Kč13-11,60 Kč9-4,80 Kč119,40 Kč7-9,00 Kč37-2,80 Kč13
20Karel Němec
Častrov
113,00 Kč73,40 Kč13-9,80 Kč13-3,60 Kč522,00 Kč3925,00 Kč12
21Vladimír Čerňanský
Třeboň
1452133,40 Kč119,00 Kč13-20,60 Kč13-7,60 Kč13-30,60 Kč41-6,40 Kč11
22Vladimír Vacek
Božejov
13-15,40 Kč13,60 Kč13-9,60 Kč118,40 Kč13-15,00 Kč41-18,00 Kč10
23Karel Heřmánek
Počátky
71,40 Kč13-22,60 Kč117,80 Kč7-2,00 Kč13-20,60 Kč41-26,00 Kč9
24Jan Mácha
Sezimovo Ústí
143213-16,00 Kč13-17,60 Kč14,20 Kč114,60 Kč13-18,60 Kč41-33,40 Kč8
25Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
140613-35,80 Kč70,00 Kč7-2,60 Kč13-16,00 Kč19,20 Kč41-45,20 Kč7
26Václav Jirsa
Počátky
79613-17,60 Kč13-31,40 Kč13-63,00 Kč19,60 Kč127,20 Kč41-75,20 Kč6
27Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
8019-1,40 Kč10-1,80 Kč10-1,20 Kč13-32,20 Kč76,40 Kč49-30,20 Kč5
28Josef Hunger
Jindřichův Hradec
64813-30,00 Kč13-9,20 Kč13-13,00 Kč13-10,00 Kč121,00 Kč53-41,20 Kč4
29Aleš Houska
Bernartice
13-16,20 Kč13-22,40 Kč117,00 Kč13-50,60 Kč13-2,60 Kč53-74,80 Kč3
30Aleš Pokorný
Počátky
7957-9,00 Kč10-1,80 Kč13-9,80 Kč13-15,00 Kč13-18,00 Kč56-53,60 Kč2
31Ladislav Susko
Tábor
57513-4,40 Kč13-38,60 Kč7-8,00 Kč13-26,20 Kč13-41,60 Kč59-118,80 Kč1
Začátek:
sobota 25.5.2019 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový volený mariáš (Soutěžní řád voleného mariáše JČL ).
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Božejov - pohostinství (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)