září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
RL9: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
JČL-M9: Deštná
ne 08.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Tábor
so 14.10. 09:00 - 15:00
RL10: Nepomuk
so 21.10. 09:00 - 16:00
září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 02.10. 17:30 - 23:30
PP8: Praha
po 02.10. 18:10 - 00:10
KLLM8: Blatná
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:10 - 00:10
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 011185358375
2 Jiří Kubiska 046185248355
3 Jan Vávrovský 090107218306
4 František Musil 070102238291
5 Zdeněk Dufek 08358295289
6 Vladimír Neruda 07597136240
7 Ladislav Susko 05768215233
8 Šárka Vondráčková 0-78276216
9 Jiří Korbel 02986199215
10 Pavel David 07925178193
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Chaluš 0585,6111
2 Jan Vávrovský +6560,690
3 Miloslav Anděl 0581,288
4 Zdeněk Dufek -2437,283
5 Jaroslav Hašek 04128,482
6 Pavel David -2452,279
7 Vladimír Neruda +6495,275
8 Vladimír Vacek +3458,673
9 František Musil -2445,670
10 Václav Jirsa -45-49,870
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Kubiska 07271,6185
2 Josef Mareš 07188,6153
3 Luboš Novotný +17246,4147
4 Vladimír Šindelář -1672,8127
5 Jiří Pfajfr 07109,6119
6 Miroslav Čunát +178116
7 Jan Vávrovský -1779,2107
8 František Štych 07105,6106
9 František Musil 07107,8102
10 Ladislav Kubíček 0767,299
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 0-1383510358
2 Zdeněk Dufek +14052403295
3 Šárka Vondráčková -15072193276
4 Bohumil Hrubeš 03972218266
5 Jiří Kubiska 04001918248
6 František Musil 02191705238
7 Jan Vávrovský +1861752218
8 Ladislav Susko +3-4061534215
9 Ladislav Němec +19381785200
10 Jiří Korbel -1-4451488199
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
RL9: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00
JČL-M9: Deštná
ne 08.10. 13:00 - 19:00
JČL-K8: Tábor
so 14.10. 09:00 - 15:00
RL10: Nepomuk
so 21.10. 09:00 - 16:00
září 2023
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-N9: Deštná
ne 01.10. 13:00 - 19:00
POLLM8: Pardubice
po 02.10. 17:30 - 23:30
PP8: Praha
po 02.10. 18:10 - 00:10
KLLM8: Blatná
út 03.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 03.10. 18:10 - 00:10
RL8: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8-2023: Stříbro
so 07.10. 09:00 - 16:00
RL8: Stříbro
ne 08.10. 09:00 - 16:00

Volený mariáš

JČL-V5-2019: Božejov (25.5.)

Dne 25.5.2019 se od 09:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Božejov - pohostinství, pořadatel: Šimánek).

CELÁ TABULKA JČL-V5: Božejov
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Michal Šolja
Bednáreček
127,00 Kč121,80 Kč730,60 Kč711,60 Kč126,20 Kč17117,20 Kč32
2Ladislav Němec
Častrov
773114,00 Kč78,80 Kč117,80 Kč17,80 Kč915,80 Kč1964,20 Kč30
3Vladimír Chaluš
Lišov
1401516,00 Kč7-10,40 Kč112,20 Kč71,40 Kč116,80 Kč2136,00 Kč29
4Miloslav Anděl
Bernartice
112,80 Kč57,80 Kč7-4,00 Kč19,00 Kč73,00 Kč2128,60 Kč28
5Pavel David
Jindřichův Hradec
505139,00 Kč122,60 Kč7-7,60 Kč712,80 Kč720,40 Kč2387,20 Kč27
6Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
1404118,20 Kč122,60 Kč112,40 Kč13-8,40 Kč7-5,60 Kč2339,20 Kč26
7Roman Zikmund
České Budějovice
52277-10,80 Kč127,60 Kč13-16,80 Kč117,40 Kč121,20 Kč2338,60 Kč25
8Jiří Kubiska
Černovice
121913-32,80 Kč17,80 Kč117,20 Kč7-2,40 Kč127,00 Kč2316,80 Kč24
9František Musil
Pelhřimov
140716,40 Kč73,40 Kč71,80 Kč134,20 Kč13-15,60 Kč2930,20 Kč23
10Miroslav Petříček
Moravské Budějovice
7-7,20 Kč13-20,00 Kč72,80 Kč138,40 Kč14,40 Kč2918,40 Kč22
11Jan Kocna
Dolní Sytová
74,60 Kč7-10,00 Kč71,40 Kč93,00 Kč124,60 Kč3123,60 Kč21
12Vladimír Neruda
Myslkovice
763127,40 Kč9-9,80 Kč13-13,60 Kč16,00 Kč7-2,40 Kč317,60 Kč20
13Jiří Šimánek
Božejov
77,40 Kč140,60 Kč10-1,20 Kč7-7,40 Kč7-12,20 Kč3227,20 Kč19
14Otakar Skala
České Budějovice
145313-20,20 Kč123,80 Kč132,40 Kč513,40 Kč13-19,80 Kč3329,60 Kč18
15Jaroslav Hašek
Pelhřimov
140513-18,20 Kč116,60 Kč53,20 Kč77,20 Kč76,00 Kč3314,80 Kč17
16Miloš Nápravník
Pelhřimov
14837-2,00 Kč13-12,40 Kč117,40 Kč7-0,60 Kč7-1,80 Kč350,60 Kč16
17Josef Kozel
Nová Cerekev
110,80 Kč7-11,40 Kč13-6,00 Kč13-51,40 Kč126,40 Kč35-31,60 Kč15
18Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
77572,40 Kč71,40 Kč12,40 Kč77,80 Kč13-64,20 Kč35-50,20 Kč14
19Josef Mareš
Tábor
76173,20 Kč13-11,60 Kč9-4,80 Kč119,40 Kč7-9,00 Kč37-2,80 Kč13
20Karel Němec
Častrov
113,00 Kč73,40 Kč13-9,80 Kč13-3,60 Kč522,00 Kč3925,00 Kč12
21Vladimír Čerňanský
Třeboň
1452133,40 Kč119,00 Kč13-20,60 Kč13-7,60 Kč13-30,60 Kč41-6,40 Kč11
22Vladimír Vacek
Božejov
13-15,40 Kč13,60 Kč13-9,60 Kč118,40 Kč13-15,00 Kč41-18,00 Kč10
23Karel Heřmánek
Počátky
71,40 Kč13-22,60 Kč117,80 Kč7-2,00 Kč13-20,60 Kč41-26,00 Kč9
24Jan Mácha
Sezimovo Ústí
143213-16,00 Kč13-17,60 Kč14,20 Kč114,60 Kč13-18,60 Kč41-33,40 Kč8
25Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
140613-35,80 Kč70,00 Kč7-2,60 Kč13-16,00 Kč19,20 Kč41-45,20 Kč7
26Václav Jirsa
Počátky
79613-17,60 Kč13-31,40 Kč13-63,00 Kč19,60 Kč127,20 Kč41-75,20 Kč6
27Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
8019-1,40 Kč10-1,80 Kč10-1,20 Kč13-32,20 Kč76,40 Kč49-30,20 Kč5
28Josef Hunger
Jindřichův Hradec
64813-30,00 Kč13-9,20 Kč13-13,00 Kč13-10,00 Kč121,00 Kč53-41,20 Kč4
29Aleš Houska
Bernartice
13-16,20 Kč13-22,40 Kč117,00 Kč13-50,60 Kč13-2,60 Kč53-74,80 Kč3
30Aleš Pokorný
Počátky
7957-9,00 Kč10-1,80 Kč13-9,80 Kč13-15,00 Kč13-18,00 Kč56-53,60 Kč2
31Ladislav Susko
Tábor
57513-4,40 Kč13-38,60 Kč7-8,00 Kč13-26,20 Kč13-41,60 Kč59-118,80 Kč1
Začátek:
sobota 25.5.2019 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový volený mariáš (Soutěžní řád voleného mariáše JČL ).
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Božejov - pohostinství (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)