květen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL6: Deštná
ne 31.05. 13:00 - 19:00
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M6: Deštná
ne 07.06. 13:00 - 19:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Domanín u Třeboně
so 20.06. 09:00 - 15:00
květen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL6: Deštná
ne 31.05. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
út 02.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 03.06. 18:10 - 00:10
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M6: Deštná
ne 07.06. 13:00 - 19:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
Bubovice6 2020: Bubovice
ne 14.06. 00:00 - 08:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 07239129176
2 Pavel David 0744799171
3 Josef Pražan 056-156134
4 František Schovanec 0616123134
5 František Musil 0515137121
6 Vladimír Chaluš 03625112117
7 Jan Vávrovský 064094111
8 Vladimír Neruda 0333386109
9 Josef Mareš 04563-108
10 Zdeněk Dufek 02917107100
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Jirsa 0378,679
2 Vladimír Vacek 0310777
3 Pavel David +1311074
4 Jiří Korbel -1337,672
5 Jan Kocna 0378,469
6 Jiří Šimánek +3348,668
7 Jan Vávrovský -138664
8 František Schovanec -134761
9 Josef Pražan +2312,256
10 Michal Šolja 0327,252
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 02149,863
2 František Schovanec 028361
3 František Musil +8248,251
4 Václav Kotrouš +826848
5 František Štych +1250,448
6 Pavel David -1288,847
7 Jiří Pfajfr +2247,247
8 Jiří Korbel +1824139
9 Ladislav Susko -62-20,637
10 Vladimír Neruda +32-11,433
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan 04271589156
2 Jiří Korbel 04501162129
3 Vladimír Chaluš 0101969112
4 Šárka Vondráčková +2270934110
5 Zdeněk Dufek +23511101107
6 Jiří Kubiska -135295599
7 Pavel David -341894399
8 Jan Vávrovský +213159994
9 Ladislav Susko +243590486
10 Vladimír Neruda -236461586
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

květen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL6: Deštná
ne 31.05. 13:00 - 19:00
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M6: Deštná
ne 07.06. 13:00 - 19:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Domanín u Třeboně
so 20.06. 09:00 - 15:00
květen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
JČL6: Deštná
ne 31.05. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
út 02.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 03.06. 18:10 - 00:10
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M6: Deštná
ne 07.06. 13:00 - 19:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
Bubovice6 2020: Bubovice
ne 14.06. 00:00 - 08:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00

Volený mariáš

JČL-V2-2020: Nová Cerekev (1.2.)

Dne 1.2.2020 se od 09:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Nová Cerekev - úřad městyse, pořadatel: Kozel, Kubiska).

CELÁ TABULKA JČL-V2: Nová Cerekev
#JménoTým / Město1Kč12Kč23Kč3 4Kč45Kč5BodyPenízeJČL
1Jan Kocna
Dolní Sytová
18,40 Kč127,20 Kč131,40 Kč7-2,80 Kč116,60 Kč1180,80 Kč32
2Jan Vávrovský
Týn nad Vltavou
77571,80 Kč318,40 Kč112,60 Kč126,60 Kč111,00 Kč1370,40 Kč31
3Pavel David
Jindřichův Hradec
505111,40 Kč124,00 Kč18,00 Kč16,20 Kč10-5,00 Kč1444,60 Kč30
4Josef Mareš
Tábor
761126,00 Kč13-33,00 Kč129,40 Kč123,40 Kč114,60 Kč1760,40 Kč29
5Jan Mácha
Sezimovo Ústí
143213-17,40 Kč114,80 Kč117,80 Kč124,60 Kč7-2,40 Kč2337,40 Kč28
6Jaroslav Hašek
Pelhřimov
1405116,00 Kč318,40 Kč13-6,00 Kč7-1,00 Kč110,00 Kč2537,40 Kč27
7František Schovanec
Jindřichův Hradec
760110,60 Kč9-3,80 Kč13-13,00 Kč119,60 Kč14,80 Kč2518,20 Kč26
8Josef Kozel
Nová Cerekev
118,00 Kč13-13,20 Kč71,40 Kč522,60 Kč118,60 Kč2747,40 Kč25
9Josef Pražan
Veselá u Častrova
61475,40 Kč136,60 Kč13-53,60 Kč128,80 Kč53,60 Kč2720,80 Kč24
10Václav Jirsa
Počátky
79653,60 Kč7-12,00 Kč13,60 Kč116,60 Kč13-13,20 Kč27-1,40 Kč23
11Zdeněk Kubiska
Pelhřimov
111,40 Kč15,40 Kč7-2,20 Kč13-9,20 Kč73,60 Kč299,00 Kč22
12Jiří Šimánek
Božejov
13-28,60 Kč5-1,80 Kč138,00 Kč111,20 Kč13-7,80 Kč3311,00 Kč21
13Karel Heřmánek
Počátky
7-1,60 Kč7-12,20 Kč13-8,20 Kč113,40 Kč56,00 Kč33-2,60 Kč20
14Vladimír Čerňanský
Třeboň
145273,40 Kč13-24,40 Kč57,20 Kč7-2,60 Kč111,80 Kč33-4,60 Kč19
15Vladimír Vacek
Božejov
91,80 Kč78,00 Kč114,00 Kč73,40 Kč10-5,00 Kč3422,20 Kč18
16František Musil
Pelhřimov
140713-4,60 Kč125,20 Kč13-7,60 Kč7-3,40 Kč110,20 Kč3519,80 Kč17
17Jiří Korbel
Veselí nad Lužnicí
801113,80 Kč13-9,80 Kč113,80 Kč13-10,00 Kč72,40 Kč3510,20 Kč16
18Vladimír Neruda
Myslkovice
76315,00 Kč13-17,40 Kč13-15,20 Kč13,20 Kč73,40 Kč35-21,00 Kč15
19Pavel Straka
Pelhřimov
140813-12,80 Kč112,00 Kč75,00 Kč13-58,80 Kč110,80 Kč35-43,80 Kč14
20Michal Šolja
Bednáreček
19,40 Kč13-3,60 Kč5-3,00 Kč713,20 Kč13-33,60 Kč39-17,60 Kč13
21Martin Hanousek
Košetice
13-16,40 Kč19,40 Kč7-17,80 Kč53,40 Kč13-5,00 Kč39-26,40 Kč12
22Josef Matějka
Hořepník
140952,60 Kč7-5,00 Kč72,40 Kč7-11,80 Kč13-19,00 Kč39-30,80 Kč11
23Zdeněk Dufek
Jindřichův Hradec
140472,60 Kč13-11,40 Kč110,40 Kč13-14,80 Kč715,00 Kč411,80 Kč10
24Miroslav Petříček
Moravské Budějovice
712,60 Kč111,20 Kč13-29,20 Kč97,40 Kč13-14,40 Kč43-12,40 Kč9
25Miloslav Anděl
Bernartice
13-28,60 Kč9-5,00 Kč7-6,40 Kč13-14,00 Kč115,40 Kč43-38,60 Kč8
26Jiří Krejčů
Pravíkov
7-0,20 Kč70,20 Kč13-11,40 Kč9-0,40 Kč9-3,60 Kč45-15,40 Kč7
27Bohumil Hrubeš
Pelhřimov
14069-3,00 Kč13-17,40 Kč7-1,20 Kč13-22,00 Kč7-7,00 Kč49-50,60 Kč6
28Jan Paďourek
Černovice
13-10,40 Kč13-20,40 Kč723,60 Kč7-2,60 Kč13-15,40 Kč53-25,20 Kč5
29Zdeněk Mareš
Božejov
13-16,80 Kč7-1,80 Kč13-14,00 Kč13-14,60 Kč7-0,80 Kč53-48,00 Kč4
30Ladislav Němec
Častrov
77313-10,20 Kč7-3,00 Kč9-6,60 Kč13-2,20 Kč13-7,40 Kč55-29,40 Kč3
31Vladimír Beránek
Čížkov
76,00 Kč13-9,00 Kč9-3,60 Kč13-20,60 Kč13-17,80 Kč55-45,00 Kč2
32Jiří Kubiska
Černovice
121913-19,20 Kč7-6,60 Kč13-20,20 Kč13-32,80 Kč9-1,20 Kč55-80,00 Kč1
Začátek:
sobota 1.2.2020 9:00:00
Startovné:
200 Kč (v ceně je 30 Kč do průběžné soutěže, ranní polévka, hlavní jídlo, nejméně 20 cen a zajištění administrativy)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový volený mariáš (Soutěžní řád voleného mariáše JČL ).
Hraje se 5 kol (5 x 1 hodina).
Předpokládaný konec v 15:30 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Nová Cerekev - úřad městyse (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)