únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 09.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 10.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 16.03. 09:00 - 16:00
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
KM 2019: Hlízov
so 23.02. 00:00 - 06:00
KM 2019: Sobíňov
so 23.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 25.02. 17:00 - 23:00
KM 2019: Knyk
so 02.03. 09:00 - 17:00
PLLM3: Praha
so 02.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David +224436097
2 Vladimír Neruda -128337096
3 Jiří Kubiska -12759781
4 Jiří Pfaifr +52056-76
5 Zdeněk Dufek +118285473
6 Jan Vávrovský +232213872
7 Otakar Skala 022284372
8 Jiří Korbel -42917769
9 Vladimír Chaluš -416-8961
10 František Musil 013184554
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský n178,632
2 Jan Kocna n192,431
3 Josef Hunger n141,230
4 Jiří Korbel n125,629
5 Vladimír Neruda n123,428
6 Jiří Kubiska n12827
7 Jaroslav Hašek n113,226
8 Roman Zikmund n140,825
9 Pavel David n140,424
10 Karel Heřmánek n117,423
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfaifr +5253,856
2 Miloslav Syrovátka +7268,650
3 Pavel David -1260,643
4 Jiří Majer +7239,242
5 Vladimír Neruda +2529233
6 František Schovanec +1221,433
7 Michal Foit n1149,432
8 Ladislav Kubíček -7165,232
9 František Štych +27226,231
10 Slobodan Ristecki -7146,430
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 033594897
2 Vladimír Chaluš +2-15484089
3 Jiří Korbel -116261577
4 Vladimír Neruda -116535270
5 Pavel David +35630260
6 Stanislav Vlk +518439358
7 František Straka -2-17532857
8 Zdeněk Dufek +18037254
9 Šárka Vondráčková -310443351
10 Ladislav Susko +914635045
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 09.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 10.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 16.03. 09:00 - 16:00
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
KM 2019: Hlízov
so 23.02. 00:00 - 06:00
KM 2019: Sobíňov
so 23.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 25.02. 17:00 - 23:00
KM 2019: Knyk
so 02.03. 09:00 - 17:00
PLLM3: Praha
so 02.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00