leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10

 

leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10

 

 

#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír2336229536
2Dufek Zdeněk8515724234
3Rataj Richard8819027831
4Musil František689916731
5Vondráčková Šárka409213229
6Kubiska Jiří626813029
7Rataj Michal537212526
8Němec Ladislav64188223
9Straka František134-1711722
10Neruda Vladimír20345422
#HráčZBPBSBB
1Šampalík Václav st.11319731018
2Hanisch Martin5118023114
3Burian Richard-1619117514
4Švejda Miroslav-1422036113
5Hanzlík Václav2102223212
6Šiška Libor3316619911
7Sedlecký Pavel76851619
8Kříž Lubomír-231114-1176
9Bouše Miroslav-94118245
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš8129938072
2Batík Jiří1757825368
3Průša Martin-431227963
4Jedlička David6911518462
5Hošek Martin32447659
6Jančík Luděk278010756
8Dubanská Edita-150-1555
7Frost David-45621755
9Janda Jiří-2527254
10Hes Ivan-6932-3752
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan3072433118
2Lukášek Jiří16511227717
3Slabý Aleš10219229416
4Pírko Libor5912017916
5Čejka Zdeněk-50-511
6Kučera Miloš-11468-4611
7Kuneš Daniel-21910-2099
8Bříza Vladimír-29540-2558
#HráčZBPBSBB
1Hošek Martin949018430
2Baxa Josef7912120027
3Podskalský Jiří1325318526
4Polka Marek-1917715826
5Kotva Pavel12413826223
6Munia Kamil1023013223
7Průša Martin-3315011723
8Maňák Jakub38104817
9Jedlička David-7874-417
10Novák Petr-60933312
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2022

RL8-2023: Stříbro (7.10.)

Dne 7.10.2023 se bude od 09:00 konat 8. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Stříbro - hotel U Branky, pořadatel: Zdeněk Liška - tel. 606 814 827).

RL7-2023: Mladějov (3.6.)

Dne 3.6.2023 se bude od 09:00 konat 7. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Mladějov - Mladějovská formanka, pořadatel: Miroslav Škaloud, Pavel Horna - tel. 736 628 583, 607 049 061).

RL6-2023: Holice (13.5.)

Dne 13.5.2023 se bude od 09:00 konat 6. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Holice - restaurace Brusel Černý Kůň, pořadatel: Aleš ALDA Slabý - tel. 601 313 809).

RL5-2023: Putimov u Pelhřimova (15.4.)

Dne 15.4.2023 se bude od 09:00 konat 5. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: Jan Semorád - tel. 728 656 335).

RL4-2023: Žlutice (25.3.)

Dne 25.3.2023 se bude od 09:00 konat 4. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Žlutice - penzion Harmonie, pořadatel: Jaroslav Růžek - tel. 603 528 758).

RL3-2023: Sloup u České Lípy (29.1.)

Dne 29.1.2023 se bude od 09:00 konat 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Sloup u České Lípy - rekreační středisko Bílina, pořadatel: Jaroslav Pokorný - tel. 777 751 438).

RL2-2023: Sloup u České Lípy (28.1.)

Dne 28.1.2023 se bude od 09:00 konat 2. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Sloup u České Lípy - rekreační středisko Bílina, pořadatel: Jaroslav Pokorný - tel. 777 751 438).

RL10-2022: Nepomuk (22.10.)

Dne 22.10.2022 se od 09:00 konal 10. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Nepomuk - KD Dvorec, pořadatel: Luboš Kříž - tel. 723 489 412).

RL9-2022: Mladějov (17.9.)

Dne 17.9.2022 se od 09:00 konal 9. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Mladějov - Mladějovská formanka, pořadatel: Miroslav Škaloud, Pavel Horna - tel. 736 628 583, 607 049 061).

RL1-2022: Mělník (15.1.)

Dne 15.1.2022 se od 09:00 konal 1. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2022 (Místo konání: Mělník - hostinec U Ještěra, pořadatel: Jan Tislický - tel. 777 743 744).