leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10

 

leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
leden 2023
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PLLM2: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
PLLM2-2023: Praha
so 04.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Deštná
ne 05.02. 13:00 - 19:00
PP2-2023: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
po 06.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 07.02. 17:00 - 23:00
PP2-2023: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
út 07.02. 18:10 - 00:10

 

 

#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409
#HráčZBPBSBB
1Richtr Jaroslav203373576147
2Kotva Pavel290272562146
3Svoboda Daniel197357554144
4Slabý Aleš198317515134
5Davídek Josef63388451126
6Chaluš Vladimír271249520120
7Nikl Bedřich275202477114
8Hašek Jaroslav202196398111
9Nováček Josef156227383111
10Šturm Daniel112289401108
#HráčZBPBSBB
1Falešní sobi377911128829
2Mariášová Perleť18574092525
3Alda team Pardubice18478797123
4GOLDSERVIS Pelhřimov338757109519
5Jidáš 36832660793319
6Mariášník.cz32964897718
7Plnotuční605589119418
8KPžE Budislavice774531130514
9MK Licita Kladruby96136229
10Labská Mělník-3545942409

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír2336229536
2Dufek Zdeněk8515724234
3Rataj Richard8819027831
4Musil František689916731
5Vondráčková Šárka409213229
6Kubiska Jiří626813029
7Rataj Michal537212526
8Němec Ladislav64188223
9Straka František134-1711722
10Neruda Vladimír20345422
#HráčZBPBSBB
1Šampalík Václav st.11319731018
2Hanisch Martin5118023114
3Burian Richard-1619117514
4Švejda Miroslav-1422036113
5Hanzlík Václav2102223212
6Šiška Libor3316619911
7Sedlecký Pavel76851619
8Kříž Lubomír-231114-1176
9Bouše Miroslav-94118245
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš8129938072
2Batík Jiří1757825368
3Průša Martin-431227963
4Jedlička David6911518462
5Hošek Martin32447659
6Jančík Luděk278010756
8Dubanská Edita-150-1555
7Frost David-45621755
9Janda Jiří-2527254
10Hes Ivan-6932-3752
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan3072433118
2Lukášek Jiří16511227717
3Slabý Aleš10219229416
4Pírko Libor5912017916
5Čejka Zdeněk-50-511
6Kučera Miloš-11468-4611
7Kuneš Daniel-21910-2099
8Bříza Vladimír-29540-2558
#HráčZBPBSBB
1Hošek Martin949018430
2Baxa Josef7912120027
3Podskalský Jiří1325318526
4Polka Marek-1917715826
5Kotva Pavel12413826223
6Munia Kamil1023013223
7Průša Martin-3315011723
8Maňák Jakub38104817
9Jedlička David-7874-417
10Novák Petr-60933312
TAB7
TAB8

Regionálky 2022

POLLM6-2023: Pardubice (12.6.)

Dne 12.6.2023 se bude od 17:30 konat 6. regionální turnaj POLLM LLM 2022 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

POLLM5-2023: Pardubice (29.5.)

Dne 29.5.2023 se bude od 17:30 konat 5. regionální turnaj POLLM LLM 2022 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

POLLM4-2023: Pardubice (24.4.)

Dne 24.4.2023 se bude od 17:30 konat 4. regionální turnaj POLLM LLM 2022 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

POLLM3-2023: Pardubice (27.3.)

Dne 27.3.2023 se bude od 17:30 konat 3. regionální turnaj POLLM LLM 2022 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

POLLM2-2023: Pardubice (27.2.)

Dne 27.2.2023 se bude od 17:30 konat 2. regionální turnaj POLLM LLM 2022 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PP7-2023: Praha (4.9.)

Dne 4.9.2023 se bude od 18:10 konat 7. regionální turnaj PP LLM 2022 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL8-2023: místo neurčeno (3.9.)

Dne 3.9.2023 se bude od 13:00 konat 8. regionální turnaj JČL LLM 2022 (Místo konání: místo neurčeno, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PP6-2023: Praha (5.6.)

Dne 5.6.2023 se bude od 18:10 konat 6. regionální turnaj PP LLM 2022 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL7-2023: místo neurčeno (4.6.)

Dne 4.6.2023 se bude od 13:00 konat 7. regionální turnaj JČL LLM 2022 (Místo konání: místo neurčeno, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PLLM5-2023: Praha (27.5.)

Dne 27.5.2023 se bude od 13:00 konat 5. regionální turnaj PLLM LLM 2022 (Místo konání: Praha - restaurace Nad Alejí, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

PP5-2023: Praha (15.5.)

Dne 15.5.2023 se bude od 18:10 konat 5. regionální turnaj PP LLM 2022 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL6-2023: Hadravova Rosička (7.5.)

Dne 7.5.2023 se bude od 13:00 konat 6. regionální turnaj JČL LLM 2022 (Místo konání: Hadravova Rosička - hostinec, pořadatel: David).
Oficiální stránky

JČL5-2023: místo neurčeno (16.4.)

Dne 16.4.2023 se bude od 13:00 konat 5. regionální turnaj JČL LLM 2022 (Místo konání: místo neurčeno, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PP4-2023: Praha (3.4.)

Dne 3.4.2023 se bude od 18:10 konat 4. regionální turnaj PP LLM 2022 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL4-2023: místo neurčeno (2.4.)

Dne 2.4.2023 se bude od 13:00 konat 4. regionální turnaj JČL LLM 2022 (Místo konání: místo neurčeno, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PLLM4-2023: Praha (1.4.)

Dne 1.4.2023 se bude od 13:00 konat 4. regionální turnaj PLLM LLM 2022 (Místo konání: Praha - restaurace Nad Alejí, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

PP3-2023: Praha (6.3.)

Dne 6.3.2023 se bude od 18:10 konat 3. regionální turnaj PP LLM 2022 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL3-2023: místo neurčeno (5.3.)

Dne 5.3.2023 se bude od 13:00 konat 3. regionální turnaj JČL LLM 2022 (Místo konání: místo neurčeno, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PLLM3-2023: Praha (18.2.)

Dne 18.2.2023 se bude od 13:00 konat 3. regionální turnaj PLLM LLM 2022 (Místo konání: Praha - restaurace Nad Alejí, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

PP2-2023: Praha (6.2.)

Dne 6.2.2023 se bude od 18:10 konat 2. regionální turnaj PP LLM 2022 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

PLLM2-2023: Praha (4.2.)

Dne 4.2.2023 se bude od 13:00 konat 2. regionální turnaj PLLM LLM 2022 (Místo konání: Praha - restaurace Nad Alejí, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

POLLM10-2022: Pardubice (5.12.)

Dne 5.12.2022 se od 17:30 konal 10. regionální turnaj POLLM LLM 2022 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PLLM8-2022: Praha (3.12.)

Dne 3.12.2022 se od 13:00 konal 8. regionální turnaj PLLM LLM 2022 (Místo konání: Praha - restaurace Nad Alejí, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

PP10-2022: Praha (21.11.)

Dne 21.11.2022 se od 18:10 konal 10. regionální turnaj PP LLM 2022 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

KLLM10-2022: Budislavice (15.11.)

Dne 15.11.2022 se od 17:00 konal 10. regionální turnaj KLLM LLM 2022 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

PLLM7-2022: Praha (12.11.)

Dne 12.11.2022 se od 13:00 konal 7. regionální turnaj PLLM LLM 2022 (Místo konání: Praha - restaurace Nad Alejí, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

PP9-2022: Praha (7.11.)

Dne 7.11.2022 se od 18:10 konal 9. regionální turnaj PP LLM 2022 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL10-2022: Hořepník (6.11.)

Dne 6.11.2022 se od 13:00 konal 10. regionální turnaj JČL LLM 2022 (Místo konání: Hořepník - restaurace Na Radnici, pořadatel: David).
Oficiální stránky

POLLM9-2022: Pardubice (24.10.)

Dne 24.10.2022 se od 17:30 konal 9. regionální turnaj POLLM LLM 2022 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

KLLM9-2022: Klatovy (18.10.)

Dne 18.10.2022 se od 17:00 konal 9. regionální turnaj KLLM LLM 2022 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

POLLM8-2022: Pardubice (10.10.)

Dne 10.10.2022 se od 17:30 konal 8. regionální turnaj POLLM LLM 2022 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PLLM6-2022: Praha (8.10.)

Dne 8.10.2022 se od 13:00 konal 6. regionální turnaj PLLM LLM 2022 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

PP8-2022: Praha (3.10.)

Dne 3.10.2022 se od 18:10 konal 8. regionální turnaj PP LLM 2022 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL9-2022: Záblatí u Lomnice (2.10.)

Dne 2.10.2022 se od 13:00 konal 9. regionální turnaj JČL LLM 2022 (Místo konání: Záblatí u Lomnice - restaurace Na Návsi, pořadatel: David).
Oficiální stránky

POLLM7-2022: Pardubice (26.9.)

Dne 26.9.2022 se od 17:30 konal 7. regionální turnaj POLLM LLM 2022 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

KLLM8-2022: Blatná (20.9.)

Dne 20.9.2022 se od 17:00 konal 8. regionální turnaj KLLM LLM 2022 (Místo konání: Blatná - hospoda U Datla, pořadatel: Kříž).

KLLM7-2022: Budislavice (6.9.)

Dne 6.9.2022 se od 17:00 konal 7. regionální turnaj KLLM LLM 2022 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

KLLM6-2022: Klatovy (14.6.)

Dne 14.6.2022 se od 17:00 konal 6. regionální turnaj KLLM LLM 2022 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

KLLM5-2022: Blatná (17.5.)

Dne 17.5.2022 se od 17:00 konal 5. regionální turnaj KLLM LLM 2022 (Místo konání: Blatná - hospoda U Datla, pořadatel: Kříž).

KLLM4-2022: Budislavice (5.4.)

Dne 5.4.2022 se od 17:00 konal 4. regionální turnaj KLLM LLM 2022 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

KLLM3-2022: Klatovy (8.3.)

Dne 8.3.2022 se od 17:00 konal 3. regionální turnaj KLLM LLM 2022 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

KLLM2-2022: Blatná (8.2.)

Dne 8.2.2022 se od 17:00 konal 2. regionální turnaj KLLM LLM 2022 (Místo konání: Blatná - hospoda U Datla, pořadatel: Kříž).

PLLM1-2022: Praha (29.1.)

Dne 29.1.2022 se od 13:00 konal 1. regionální turnaj PLLM LLM 2022 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

KLLM1-2022: Budislavice (25.1.)

Dne 25.1.2022 se od 17:00 konal 1. regionální turnaj KLLM LLM 2022 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

POLLM1-2022: Pardubice (24.1.)

Dne 24.1.2022 se od 17:30 konal 1. regionální turnaj POLLM LLM 2022 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PP1-2022: Praha (17.1.)

Dne 17.1.2022 se od 18:10 konal 1. regionální turnaj PP LLM 2022 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL2-2022: Jindřichův Hradec (2.1.)

Dne 2.1.2022 se od 13:00 konal 2. regionální turnaj JČL LLM 2022 (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).
Oficiální stránky

JČL1-2021: Deštná (6.11.)

Dne 6.11.2021 se od 13:00 konal 1. regionální turnaj JČL LLM 2022 (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David).
Oficiální stránky