květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KLLM6: Budislavice
út 21.05. 17:00 - 23:00
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 27.05. 17:00 - 23:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
ne 02.06. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.06. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Veselí nad Lužnicí
so 08.06. 09:00 - 15:00
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 09.06. 13:00 - 19:00
květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KLLM6: Budislavice
út 21.05. 17:00 - 23:00
POLLM5: Pardubice
po 27.05. 17:00 - 23:00
PP6: Praha
út 04.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.06. 18:10 - 00:10
RL7: Nebákov
so 15.06. 09:00 - 15:00
JČL-N6: Hadravova Rosička
ne 16.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 17.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 18.06. 17:00 - 23:00

 

květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KLLM6: Budislavice
út 21.05. 17:00 - 23:00
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 27.05. 17:00 - 23:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
ne 02.06. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.06. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Veselí nad Lužnicí
so 08.06. 09:00 - 15:00
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 09.06. 13:00 - 19:00
květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KLLM6: Budislavice
út 21.05. 17:00 - 23:00
POLLM5: Pardubice
po 27.05. 17:00 - 23:00
PP6: Praha
út 04.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.06. 18:10 - 00:10
RL7: Nebákov
so 15.06. 09:00 - 15:00
JČL-N6: Hadravova Rosička
ne 16.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 17.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 18.06. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Nocar Richard204183387106
2Průša Martin28247275105
3Růžek Jaroslav351112463104
4Šenold Vojtěch177124301104
5Plucar Pavel195160355100
6Kubát Milan23220343598
7Gruner David-1112010997
8Maceška Vladimír6934941896
9Kučera Miloš-1812510791
10Polka Marek8413021490
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí4954559419
2Vaněks Sharks21156477514
3NML Zdice-337316-2114
4Betlodurch11039250213
5GRINGOS24436560912
6NEVYZPYTATELNÍ-852351510
7Limit Pardubice-953582636
8ALDA TEAM Pardubice-174240664
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně577521109816
2KPŽE Budislavice60537998416
3M Y Š O C I13739853511
4Staroplzeňáci-1413642238
5Šárka Plzeň-181249687
6PODBABA TEAM-435368-677
7Moty-512291-2217
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír (15)3488571205122
2Straka František (60)171439610111
3Vondráčková Šárka (49)369315684104
4Skala Otakar (60)180355535104
5David Pavel (84)22016538597
6Kubiska Jiří (60)26028554596
7Čerňanský Vladimír (56)23858482294
8Vávrovský Jan (57)-2040338391
9Korbel Jiří (66)-7948540685
10Neruda Vladimír (88)3214036176
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš3929271319209
2Batík Jiří72390813196
3Pánek Jindřich226213439189
4Jančík Luděk247346593184
5Jedlička David189166355178
6Koutová Eva-149127-22164
7Zachar Miroslav19216235163
8Hošek Martin-619516-103161
9Baxa Josef20319339117
10Hes Ivan-15517621115
#HráčZBPBSBB
1Čejka Zdeněk (28)27331959239
2Munia Kamil (67)19121440536
3Lukášek Jiří (23)-7935427536
4Hrbáček Aleš (71)38717556235
5Pírko Libor (88)10424835232
6Nečas Jan (27)-6526219731
7Tomek Václav (121)-1822304831
8Slabý Aleš (83)288511322
9Kučera Miloš (9)-1592064721
10Bříza Vladimír (48)-322117-20520
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)612280892114
2Šenold Vojtěch (4)42913556486
3Kotva Pavel (44)12036548583
4Podskalský Jiří (19)-4636632080
5Jedlička David (33)4028032078
6Batík Jiří (18)2809837875
7Průša Martin (2)-15951735873
8Hošek Martin (20)-33859826071
9Polka Marek (10)330030369
10Kučera Miloš (9)-37652014467
TAB7
TAB8

Regionálky 2016

MSL7-2016: Otrokovice (2.9.)

Dne 2.9.2016 se od 17:00 konal 7. regionální turnaj MSL LLM 2016 (Místo konání: Otrokovice - restaurace DOLLY, pořadatel: 0).
Oficiální stránky

CELÁ TABULKA MSL7: Otrokovice 2.9.2016
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZBPBSBBPLLM
1Hegyi Juraj
113810812623410-110202927-2328326175
2Hejdová Šárka
1169-1510691865132197950238288170
3Šmoldasová Věra
11122117228311817215352921444361610
4Leskovský Roman
1265-8329-54313513727211521662181410
5Heim Kamil
985-5224-282198402381014664210125
6Mútala Ján
1417056566-1254426-1211098120
7Tóth Ján
1133-565824-792858-6315087120
8Kazimír Jozef
147317901799-3625-11214325168110
9Koukola Josef
1485980987-200-20378078100
10Vrablc Jiří
14743103153954447057590
11Mejsnar Jan
858-42135-3861-333111-2221-754146-60820
Začátek:
pátek 2.9.2016 17:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
Hrajeme 20 hal. Licitovaný mariáš ( zaokrouhlovaný )
Hrajeme 2 kola po 2,5 hodiny.
U stolu se sedí v takovém pořadí, v jakém jsou hráčí přečteni
Otrokovice - restaurace DOLLY (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)