duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 28.04. 09:00 - 15:00
PP5: Praha
út 01.05. 18:00 - 00:00
JČL-V5: Domanín u Třeboně
so 05.05. 09:00 - 15:00
PLLM4: Praha
so 05.05. 13:00 - 19:00
JČL5: Deštná
ne 06.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 12.05. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Deštná
ne 13.05. 13:00 - 19:00
JČL-V6: Božejov
so 19.05. 09:00 - 15:00
duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
PP5: Praha
út 01.05. 18:00 - 00:00
PLLM4: Praha
so 05.05. 13:00 - 19:00
JČL5: Deštná
ne 06.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 12.05. 09:00 - 15:00
PLLM5: Praha
so 19.05. 13:00 - 19:00
POLLM5: Pardubice
po 28.05. 17:00 - 23:00
RL7: Nebákov
so 02.06. 09:00 - 15:00
JČL6: Hospříz
ne 03.06. 13:00 - 19:00

 

duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 28.04. 09:00 - 15:00
PP5: Praha
út 01.05. 18:00 - 00:00
JČL-V5: Domanín u Třeboně
so 05.05. 09:00 - 15:00
PLLM4: Praha
so 05.05. 13:00 - 19:00
JČL5: Deštná
ne 06.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 12.05. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Deštná
ne 13.05. 13:00 - 19:00
JČL-V6: Božejov
so 19.05. 09:00 - 15:00
duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
PP5: Praha
út 01.05. 18:00 - 00:00
PLLM4: Praha
so 05.05. 13:00 - 19:00
JČL5: Deštná
ne 06.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 12.05. 09:00 - 15:00
PLLM5: Praha
so 19.05. 13:00 - 19:00
POLLM5: Pardubice
po 28.05. 17:00 - 23:00
RL7: Nebákov
so 02.06. 09:00 - 15:00
JČL6: Hospříz
ne 03.06. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš6276282185
2Munia Kamil399204603172
3Hobl Jaroslav524254778165
4Horek Martin262376638165
5Polka Marek143197340155
6Nocar Richard453164617151
7Hošek Martin-90471381150
8Mareček Milan299174473149
9Boháč Petr185220405146
10Podskalský Jiří8394402142
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice626889151527
2Plzeňácí2761327160324
3Nevyzpytatelní-31296965720
4GRINGOS46029875819
5MK EUTIT M. Lázně5774680318
6Vaněks Sharks-394110170716
7Betlodurch-26572946414
8Pražská pětka-4484974910
#HráčZBPBSB
1NML Zdice471169121639
2ALDA TEAM Pardubice2051052125726
3Staroplzeňáci511737124818
4Plzeň II U Levých-1860658815
5M Y Š O C I-47182835711
6KPŽE Budislavice-21098677610
7MK EUTIT M. Lázně B2784827608
8Sebranka1614536143
9Plzeňácí B2474446912
10Karlovarsko-477570930
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1Jizeran Doubrava125335394792123
2GOLDSERVIS Pelhřimov102439925016121
3Falešní sobi A80635584364111
4Alda team H.Jelení31145034814106
5MK Licita Kladruby8753428430399
6KPžE Budislavice11343434456895
7Honda Česká Lípa2803718399893
8Plnotuční1803860404090
9Mariášová Perlet4473772421985
10Vajgar-1584139398175
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1Jizeran Doubrava125335394792123
2GOLDSERVIS Pelhřimov102439925016121
3Falešní sobi A80635584364111
4Alda team H.Jelení31145034814106
5MK Licita Kladruby8753428430399
6KPžE Budislavice11343434456895
7Honda Česká Lípa2803718399893
8Plnotuční1803860404090
9Mariášová Perlet4473772421985
10Vajgar-1584139398175
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1Jizeran Doubrava125335394792123
2GOLDSERVIS Pelhřimov102439925016121
3Falešní sobi A80635584364111
4Alda team H.Jelení31145034814106
5MK Licita Kladruby8753428430399
6KPžE Budislavice11343434456895
7Honda Česká Lípa2803718399893
8Plnotuční1803860404090
9Mariášová Perlet4473772421985
10Vajgar-1584139398175
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1Jizeran Doubrava125335394792123
2GOLDSERVIS Pelhřimov102439925016121
3Falešní sobi A80635584364111
4Alda team H.Jelení31145034814106
5MK Licita Kladruby8753428430399
6KPžE Budislavice11343434456895
7Honda Česká Lípa2803718399893
8Plnotuční1803860404090
9Mariášová Perlet4473772421985
10Vajgar-1584139398175

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich299352651136
2Koutová Eva352225577131
3Šenold Vojtěch396137533130
4Kučera Miloš-345569224127
5Jedlička David97149246121
6Batík Jiří224145369120
7Hošek Martin205140345120
9Hes Ivan-6115109112
8Zachar Miroslav-108267159112
10Jančík Luděk-17621741108
#HráčZBPBSBB
1Tomek Václav (84)29231760948
2Kučera Miloš (1)9951461341
3Hrbáček Aleš (16)27928856739
4Šotek Jan (77)9015624636
5Slabý Aleš (42)-1317115831
6Nečas Jan (57)11614426030
7Lukášek Jiří (14)-2621018430
8Čejka Zdeněk (18)-2214312129
9Kuneš Daniel (118)-1041201615
10Bříza Vladimír (33)-614162-45215
#HráčZBPBSBB
1Polka Marek (5)4135951008104
2Šenold Vojtěch (12)367412779103
3Hošek Martin (7)26339265584
4Jirkovský Tomáš (40)8937746679
5Jedlička David (26)17134151276
6Batík Jiří (35)3179841576
7Průša Martin (49)-8134526473
8Kučera Miloš (1)-28752123468
9Kotva Pavel (15)-335335054
10Ellinger Vladimír (36)921522451
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2017

RL1-2017: Mělník (14.1.)

Dne 14.1.2017 se od 09:00 konal 1. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Mělník - hostinec U Ještěra, pořadatel: 777743744).

RL2-2017: Putimov u Pelhřimova (11.2.)

Dne 11.2.2017 se od 09:00 konal 2. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 773940729).

RL3-2017: Žlutice (18.3.)

Dne 18.3.2017 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Žlutice - restaurace Nad Hradbami, pořadatel: 603528758).

RL4-2017: Česká Lípa (8.4.)

Dne 8.4.2017 se od 09:00 konal 4. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Česká Lípa - restaurace Arbes, pořadatel: 777751438).

RL5-2017: Holice (13.5.)

Dne 13.5.2017 se od 09:00 konal 5. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Holice - restaurace Brusel Černý Kůň, pořadatel: 724038495).

RL6-2017: Nebákov (17.6.)

Dne 17.6.2017 se od 09:00 konal 6. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Nebákov - chata u Troskovic, pořadatel: 602451115).

RL7-2017: Kladruby u Stříbra (16.9.)

Dne 16.9.2017 se od 09:00 konal 7. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Kladruby u Stříbra - restaurace U Koruny, pořadatel: 607614714).

RL8-2017: Sokolov (28.9.)

Dne 28.9.2017 se od 09:00 konal 8. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Sokolov - restaurace Na Golfu, pořadatel: 603433202).

RL9-2017: Budislavice (14.10.)

Dne 14.10.2017 se od 09:00 konal 9. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: 723489412).

RL10-2017: Újezd nad Lesy (28.10.)

Dne 28.10.2017 se od 09:00 konal 10. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Újezd nad Lesy - Praha, restaurace Na Blatově, pořadatel: 724875893).