leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 13.02. 18:00 - 00:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00

 

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 13.02. 18:00 - 00:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-2251131906533
2Hošek Martin5669051471469
3Šenold Vojtěch9625401502450
4Kotva Pavel8529441796434
5Batík Jiří8884251313427
6Mejsnar Jan-77617921016403
7Nečas Jan19710401237396
8Jedlička David3797821161385
9Polka Marek177727904369
10Štola Vladimír-1831830349
#HráčZBPBSB
1Gringos29742283525774
2Vaněk Sharks5823547412968
3Limit Pardubice-8993352245358
4Krákora Pub3062754306052
5Plzeňácí-2502137188752
6MK EUTIT Mariánské Lázně A1992557275647
7Myšoci-742454238046
8Staroplzeňáci-1747194219542
#HráčZBPBSB
1Vaněk Sharks B8272613344054
2Nevyzpytatelní-5663205263952
3Alda Team Horní Jelení-4723105263345
4KPŽE Budislavice6842096278039
5NML Zdice-7013046234538
6MK EUTIT Mariánské Lázně B-331060102721
7Plzeň II U Levých-596103744118
8Sebranka20931352210
9Plzeňácí B4082836919
10AC Šárka Notors-158220626
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (1)2887035849
2Plucar Pavel (3)11117028142
3Koranda Vlastimil (5)1946225642
4David Pavel (7)2145827241
5Mácha Jan (1)1329022236
6Uher Stanislav (7)179017936
7Vlk Stanislav (3)1519224335
8Korbel Jiří (7)9413322735
9Maceška Vladimír (7)679516234
10Neruda Vladimír (7)1004814833
TAB2
TAB3
#HráčZBPBSBB
TAB5
#HráčZBPBSBB
TAB7
TAB8

Tabulky Rohozecké ligy míchaného licitovaného 2017

#HráčID1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ZBPBSBBÚ
1Turek Jiří8711161487513214213513412894-8483229407711059
2Kučera Miloš83212597120122126137611219113534739254272107410
3David Jiří50696119821511175762136149598162428324497110
4Picek Břetislav8571134383978211911498147728742176305092510
5Hošek Martin97556102751449064107120861306482685333391810
6Chaluš Vladimír140101031336994749013215565-1403423328391510
7Hnojský Roman2628078948810091134109751013642646301087510
8Štola Vladimír4297167798814013710810463563812711309285710
9Špaček Václav ml.68498621219762143501603562-2363156292085510
10Tislický Jan585113111725179129290107139-2153110289585410
11Vojtěch Antonín8512610515026959310285641314652163262885110
12Slabý Aleš866729468741059242105771591942398259284610
13Plucar Pavel8977996987386-1051307797-249330130528429
14Mareček Milan619811127810887498585311553502463281384010
15Škaloud Miroslav1218993595710994104111101100112801281283410
16Souček Václav15072192727392113839698102752388246382110
17Richtr Jaroslav32178459492103757410160136-3453112276781310
18Kuc Radek9477250721121346483117501082062482268881210
19Janko Rudolf86489937981641111148784414132066247980210
20Semorád Jan7971199386546921428874123542234228878710
21Bříza Vladimír32687726310910664119-11550-438330528677869
22Trojan Štěpán659931085912763846013932482102137234778110
23Hlas František164100287760816410810971102-102194218477210
24Mašek Robert69048391009711398-8475102167213423017579
25Munia Kamil731105361231078660120-118-339206924087568
26Hašek Jaroslav140543991103587986710471505661665223172910
27Kubát Milan6873199026132741228112236-3262797247172310
28Horna Pavel9497390281107383997050461711953212469410
29Kosek Zdeněk8522885-8410060921036866147174018876879
30Bartyzal Miloš821684286-3491389212691165177119366699
31Dufek Zdeněk1404039635193739010884662321828206066710
32Hinterholzinger Petr149168641310047338210178792401540178065210
33Pokorný Jaroslav86210093272074751057839506861318200464110
34Pražan Josef614-82-72-1221021047872-356208217266337
35Poláček Josef633-739592-151938837-226188921156307
36David Pavel50566793455548313376--318129116095818
37Růžek Jaroslav80355943440---108138104-194194117475747
38Kůt Milan748138895065469082----424211616925617
39Černý Miloš147810241442555696572-6946146715135439
40Kříž Lubomír235828137569-9086118--359179814395428
41Čejka Zdeněk13869734-74666341-708046136514115268
42Reich Jaroslav15053466-46357282466855-544163610925059
43Šturm Daniel973108083476851--10029-83144613634878
44Čerňanský Vladimír145251124722210234---76-428183014024827
45Čunát Jaroslav14168-47-4843121103-38-288134610584697
46Patočka Frantisek85333339--86101457085-144131011664638
47Jedlička David8246945965860-46-753-403145910564538
48Tomáš Petr584238908771-82--5336196813294247
49Chlupáč Josef87642----11788-10157-234142911954065
50Petrovaj Jan86773117-882996-----254142111674045
51Fanta Tomáš31911411145------129316119015064004
52Bučil Petr249--4513-69-1015711175111611913976
53Srb Michael1475--5110786--62-84-372146410923915
54Liška Zdeněk6263555572769-51-6030-69914967973858
55Mejsnar Jan8587881-130-----74-55015079573644
56Ševčík Tomáš50096782435---104-2264114412083606
57Křapka Antonín147669-32-957867----43113749433425
58Pánek Jindřich706101-146-76-----41173711483243
59Mejsnar Antonín8598268-8--73--76-19911439443085
60Šáda Petr337-346085----89341268579833035
61Houžvička Vlastimil3659190105610376--21-68911574682958
62Doležal Vladislav1460080-46-5467--27-1897815922756
63Valín Alois503667-----29-72102-1098927832714
64Rataj Richard53686-35-----6170-148968822534
65Šampalík Václav1212-708-49-178820--1307185882536
66Forman Václav685162132--532193--65705762376
67Kubiska Jiří12193443-366257-----666425762335
68Novotný Petr14615--37-72-95--65225282104
69Richter Josef854016591818-19--73-4298484192047
70Šiška Libor7408637-45--34----1127526402034
71Houdek Josef5029-18069----2587-1536985452005
72Tomek Václav1281----10986-----526636111962
73Pírko Libor868----11674-----655594941912
74Strobachová Ingrid4648556-40------755306051823
75Straka Pavel1408-75-------871504075571632
76Loužil Miroslav501-7777-------1063514571552
77Kinčeš Ladislav476--64-----88--885604721532
78Herink Ladislav3321--10----5374774335101394
79Petřík Dan819--67-----58--464263801262
80Marek Stanislav1247----4874-----324378541232
81Nečas Jan934----121-----1581993571221
82Maceška Vladimír1421--------99--572912341001
83Holan Vladimír1884--94-------8307299992
84Musil František1407-97--------76215291981
85Švéda Zdeněk810--92--------60515455931
86Baxa Josef111744-47--------231475244922
87Bouše Miroslav2990---------103272375911
88Hrubeš Bohumil1406-82--------173154327831
89Pokorný Petr5040---60-22-----201163-38832
90Hovězák Dušan420--81-------19374393821
91Anděl František81--------81-25224249821
92Svoboda Daniel53527-------52--61285224802
93Batík Jiří6577---------72234306781
94Václavík Alois6--76-------139138277771
95Procházková Libuše5041---73------49179228741
96Křížová Marie342--14-----56--54246192712
97Biel Hilmar744--69-------81179260701
98Severýn Václav1385---47-17-----22145123652
99Sviatko Josef5042-----62----36137173631
100Halámek Zdeněk60--61-------97150247621
101Šedý Miroslav632---60-------13217644611
102Strobachová Alena588-18-41-------158385227602
103Zezulka Petr615--58-------28174202591
104Bláha Jan260------57---12675201581
105Hauser Josef128------53---52113165541
106Čapla Jiří92---------5321143164541
107Knedlík Petr541--52-------28136164531
108Kadlec Radek809--101225------3623675483
109Drienovský Stanislav1429--0-----46--17124170472
110Kovařík Vlastimil5047--------44-2584109451
111Průša Martin1102---------43-15924182441
112Hodek Josef410--------40-5277129411
113Motyčka Jan1447--------40-995104411
114Matějka Josef1409-38--------36165201391
115Beran Miroslav5044-----38----28284391
116Kříž Lubomír ml.998-38---------19024050391
117Kejval Miroslav5027--36-------41120161371
118Čokáš Josef604--33-------9655151341
119Žižka Jaromír5043-----32----542377331
120Kurak Josef5015--25--------207959261
121Kotva Pavel634-17---------3711780181
122Vlk Aleš5039--15-------294574161
123Vurm Václav409--------13--8962-27141
124Kovařík Antonín5028--11--------7212755121
125Janda Jiří7091-10--------113102-11122
126Kalianko Ignác5037--10--------68579111
127Haranza Josef5038--10--------10032-68111
128Čokášová Eva605--6--------571105371
129Pilský Dušan1434-3---------47591241
130Jelínek Jan1148--0--------1120911
131Štoidl Josef544-0---------20031-16911
#HráčID1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
BÚ
1Tislický Jan585110
0
70
0
0
60
100
0
0
0
60
80
0
0
0
100
130
0
0
0
0
0
96
96
80
0
52
0
0
0
0
80
60
117430
2Plucar Pavel8970

55

60

0

60

0

50

160

0

0

0

0

0

80

0

-

-

-

0

0

92

0

55

0

0

0

110
60
80
0

60

80

100227
3Kučera Miloš8320
0
0
0
60
60
110
100
0
0
130
0
0
60
0
0
0
0
0
0
64
80
0
104
52
0
0
0
0
55
50
92530
4Bříza Vladimír3260

60

0

60
60
0

72

55
110
55
0

0

0

0

60

0

0

80

0

0

0

50
65
0

60

-

-

-

0

0

100

0

0

0

88727
5Richtr Jaroslav3210600011000000100001480010000005560060000645581230
6Štola Vladimír4290
0
0
0
0
0
80
60
64
0
0
0
0
100
0
0
0
65
60
60
60
0
0
0
0
0
0
0
0
0
55
120
72430
7Hošek Martin9750900050008006060000148000060000000100680071630
8Kubát Milan6870
0
0
55
0
0
0
0
0
0
0
0
60
60
55
60
0
0
0
60
0
0
0
0
0
74
60
110
0
0
80
67430
9Turek Jiří8710
80
0
0
0
50
80
52
0
0
0
100
0
56
52
0
0
0
0
0
0
0
0
0
64
64
0
74
-
-
-
67227
10Chaluš Vladimír14010
0
0
80
0
80
0
0
55
0
0
0
0
0
55
65
60
60
0
0
0
0
0
0
55
0
64
80
0
0
0
0
0
65430
11Škaloud Miroslav121860
0
110
0
0
0
0
0
0
0
0
0
60
0
64
0
0
0
0
104
80
55
50
60
0
0
0
0
0
0
0
0
64330
12Kůt Milan7480
68
72
64
64
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
80
57
0
0
104
50
60
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
61921
13Čerňanský Vladimír14520
0
0
60
60
0
0
0
100
0
0
0
52
130
0
80
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
65
54721
14Chlupáč Josef8760
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
60
0
104
70
60
-
-
-
0
90
60
80
0
0
52415
15Souček Václav15070
0
0
0
0
0
64
0
60
0
0
0
0
0
0
64
0
0
0
0
0
0
80
0
0
0
0
0
60
60
80
46830
16Špaček Václav ml.6840006500601000000060001040000000000650045430
17Mareček Milan6190
0
60
0
0
60
0
0
0
0
110
80
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
52
80
0
44230
18Horna Pavel9490
0
80
80
56
0
0
0
0
0
0
110
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
60
50
43630
19Kříž Lubomír235000000008006500600---0000110005060---42524
20Petrovaj Jan8675255001000---000550060064------------38615
21Černý Miloš1478060080600000000000011000064000---00037427
22Hnojský Roman26200000500006000000650520006400000800037130
23Hlas František16406000060000000000006464000000600055036330
24Bartyzal Miloš82164000000060---000000500011000600000034427
25David Jiří5060000000060800000000000000550550600031030
26Šturm Daniel97352
0
55
60
0
0
0
0
0
0
0
0
60
0
80
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
30724
27Srb Michael1475-
-
-
-
-
-
0
52
52
0
0
0
60
55
80
0
-
-
-
-
-
-
0
0
0
-
-
-
0
0
0
29915
28Pražan Josef614-
-
-
0
0
0
-
-
-
0
60
0
-
-
-
0
0
0
0
65
52
0
52
0
0
0
55
0
0
0
0
28421
29Křapka Antonín14760056---000---6450000011000---------28015
30Munia Kamil7319000000000000064000600640---000---27824
31Mašek Robert69000000017600000000000---0005000005027627
32Růžek Jaroslav8030800000000000---------60000005508027521
33Fanta Tomáš319808000055000------------------052026712
34Kuc Radek947000000000009260005500000600000000026730
35Trojan Štěpán659006000550000800000000000000600000025530
36Slabý Aleš866000640005000000000000000000000608025430
37Picek Břetislav8570
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
64
65
0
0
64
0
0
0
60
0
0
0
0
0
25330
38Tomek Václav1281-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
60
72
64
0
0
55
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2516
39Poláček Josef633-
-
-
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
-
0
60
0
80
52
0
0
0
55
0
0
0
0
-
-
-
24721
40Reich Jaroslav150500001300---0000000000000000600056024627
41Mejsnar Jan8580000056---6400---------------1200024012
42Čejka Zdeněk1386600525000---000000000000---000600022224
43Janko Rudolf864500001000000000000000000000060000021030
44Hovězák Dušan420-
-
-
-
-
-
90
110
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2003
45Kinčeš Ladislav476------0080---------------60060---2006
46Rataj Richard53605264---0700---------------00000018612
47Liška Zdeněk626000006060000000064---000---00000018424
48Dufek Zdeněk140400000005000000000130000000000000018030
49Kubiska Jiří121900006460---0000000550------------17915
50Semorád Jan7970
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
60
52
0
0
0
0
0
0
0
60
0
0
17230
51Vojtěch Antonín85100600000100000000000000000000000016030
51Pokorný Jaroslav86201000000000000006000000000000000016030
53Mejsnar Antonín859005501000---000------000------00015515
54Hinterholzinger Petr14910720000000000000000000000000006013230
55Bučil Petr249------000000---000---0600000006012018
56Strobachová Ingrid4640
0
0
0
0
60
52
-
-
-
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
529