únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
EXT2: Jirny
ne 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 10.03. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 14.03. 13:00 - 19:00

 

únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
EXT2: Jirny
ne 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 10.03. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 14.03. 13:00 - 19:00

 

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (2)46217864048
2Munia Kamil (7)31717649347
3Kučera Miloš (1)13437350746
4Polka Marek (9)14421235633
5Baxa Josef (6)15519034533
6Kotva Pavel (19)8411720133
8Rataj Richard (26)1957426931
7Hošek Martin (24)12118130231
9Průša Martin (14)-931293628
10Novák Petr (34)9011620627
TAB7
TAB8

Stránka hráče

Jan Nečas - 934

2013

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM3.5766729445561206724432118470731120168312127416682942236332

Regionální ligy

Soutěž#1234567891011121314151617181920ZBPBSBBÚ
POLLM2.18211722237715112117151515121719132122831976180732820
Celkem3.524721676100162414619492122334895857831976180766920

Ostatní turnaje licitovaného nemíchaného

Turnaj Mistrů

Soutěž#12ZBPBSBBU
TM13.21612180182822

Lakomcův pohár

Soutěž#123ZBPBSBBU
LP3.1010570237307253

Podzimní mariášové soustředění

Soutěž#123456ZBPBSBBU
PMS4.111214-99238139106
2014

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM4.0021484339556201233371328691001314122832556283937450

Regionální ligy

Soutěž#1234567891011121314151617181920ZBPBSBBÚ
POLLM10.00124013875373236730-4429414996520
PP6.1310151954190151015--198121003593746133916818
Celkem4.00051500150505001500000151168718386038

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL95.-91---------35292257911

Ostatní turnaje licitovaného nemíchaného

Turnaj Mistrů

Soutěž#12ZBPBSBBU
TM17.21135151156342

Lakomcův pohár

Soutěž#123ZBPBSBBU
LP16.3316-40218178223

Podzimní mariášové soustředení

Soutěž#123456ZBPBSBBU
PMS4.132242-1142141146
2015

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM28.10111503627390037184-27360132819712542090214425252

Regionální ligy

Soutěž#1234567891011121314151617181920ZBPBSBBÚ
POLLM4.8737950650211708006711646878519220
PP4.17592001111760151599191356516380296516420
Celkem28.10000500050015500150000327148918165540

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL78.-----102----892323211021

Ostatní turnaje licitovaného nemíchaného

Turnaj Mistrů

Soutěž#12ZBPBSBBU
TM21.718-4013797252

Lakomcův pohár

Soutěž#123ZBPBSBBU
LP1.69934292326243

Aldova padesátka

Soutěž#123ZBPBSBBU
A5012.8668762149203
2016

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM44.--00161538143836---17647730115784212168258919746

Regionální ligy

Soutěž#1234567891011121314151617181920ZBPBSBBÚ
POLLM2.7">03588985">045879">09">0--46480312679518
PP3.11">0311">011">0131013">088">0111517517">0133888102115320
Celkem44.0000005000000055150100597169122884038

Ostatní turnaje licitovaného nemíchaného

Vánoční turnaj POLLM

Soutěž#123ZBPBSBBU
VT-PO15.--54202451

Zimní mariášové soustředení

Soutěž#123456ZBPBSBBU
ZMS10.7431161-9715962326
2017

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM7.3163223211730324845184319710401237346124992197269639634

Regionální ligy

Soutěž#1234567891011121314151617181920ZBPBSBBÚ
Celkem7.00005101001000000550050302115714595022
2018

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM69.433--01----104-485213-272526264103112958424

Regionální ligy

Soutěž#1234567891011121314151617181920ZBPBSBBÚ
POLLM2.1167">03371111989--11131188749818156712118
Celkem69.400000044004--08080074981815673218
2019

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM18.40412439509106411173545738783295122131451166433132

Regionální ligy

Soutěž#1234567891011121314151617181920ZBPBSBBÚ
Celkem18.048000008000808000001687138813620