leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
RL3: Žlutice
so 10.03. 09:00 - 15:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 11.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 13.02. 18:00 - 00:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 024314879
2 Jiří Korbel 026294176
3 Jan Mácha +122303268
4 Pavel David -114184655
5 Michal Šolja n2032-52
6 Josef Mareš n2724-51
7 Vladimír Neruda +23262450
8 Jiří Kubiska +23012745
9 Bohumil Hrubeš -37261943
10 Zdeněk Dufek -55252442
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Neruda n1144,232
2 Ladislav Němec n145,831
3 Jiří Kubiska n178,630
4 Jiří Pfaifr n17329
5 Vladimír Vacek n15928
6 Josef Mareš n19,827
7 Jiří Korbel n13826
8 Jan Kocna n132,425
9 Jan Vávrovský n167,624
10 Josef Matějka n16323
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Michal Šolja n1143,632
2 Jan Vávrovský n141,831
3 Jan Mácha n187,630
4 Jiří Korbel n142,629
5 Václav Kotrouš n136,228
6 Zdeněk Smejkal n133,827
7 Bohumil Hrubeš n129,226
8 Zdeněk Dufek n115,625
9 Josef Mareš n16,224
10 Josef Velich n113,623
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jan Vávrovský +721948948
2 Stanislav Vlk +328743246
3 Pavel David -122338446
4 Vladimír Chaluš +7-20642243
5 Jiří Korbel +123145541
6 František Straka -59323635
7 František Schovanec +614421934
8 Jan Mácha -515227332
9 Vladimír Čerňanský +9-28517431
10 Pavel Plucar +1011128130
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
RL3: Žlutice
so 10.03. 09:00 - 15:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 10.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 11.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 13.02. 18:00 - 00:00