červenec 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PP7: Praha
út 14.08. 18:00 - 00:00
Maraton 2018: Budislavice
pá 31.08. 19:00 - 19:00
Maraton 2018: Budislavice
so 01.09. 19:00 - 19:00
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 04.09. 18:00 - 00:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Lovětín
ne 09.09. 13:00 - 19:00
POLLM7: Pardubice
po 10.09. 17:00 - 23:00
červenec 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PP7: Praha
út 14.08. 18:00 - 00:00
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 04.09. 18:00 - 00:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 10.09. 17:00 - 23:00
Major4: Mariánské Lázně
so 15.09. 09:00 - 16:00
Major4: Mariánské Lázně
ne 16.09. 09:00 - 16:00
PLLM7: Praha
so 22.09. 13:00 - 19:00

 

červenec 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PP7: Praha
út 14.08. 18:00 - 00:00
Maraton 2018: Budislavice
pá 31.08. 19:00 - 19:00
Maraton 2018: Budislavice
so 01.09. 19:00 - 19:00
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 04.09. 18:00 - 00:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
JČL-M7: Lovětín
ne 09.09. 13:00 - 19:00
POLLM7: Pardubice
po 10.09. 17:00 - 23:00
červenec 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
PP7: Praha
út 14.08. 18:00 - 00:00
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
PP8: Praha
út 04.09. 18:00 - 00:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 08.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 10.09. 17:00 - 23:00
Major4: Mariánské Lázně
so 15.09. 09:00 - 16:00
Major4: Mariánské Lázně
ne 16.09. 09:00 - 16:00
PLLM7: Praha
so 22.09. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš15634649286
2Nocar Richard7863461132249
3Hošek Martin18648666242
4Munia Kamil401390791239
5Boháč Petr241464705224
6Polka Marek188311499217
7Horek Martin304436740212
8Zdychynec Josef176585761211
9Kotva Pavel351337688209
10Hrbáček Aleš367359726208
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice6031579218240
2Plzeňácí3111689200033
3Nevyzpytatelní-653163297930
4Betlodurch3191220153928
5Vaněks Sharks-2721728145627
6MK EUTIT M. Lázně-2011310110925
7GRINGOS58341099324
8Pražská pětka-52263211013
#HráčZBPBSB
1ALDA TEAM Pardubice-8181902108429
3NML Zdice-71522151524
2Staroplzeňáci4801050153025
4M Y Š O C I-682135867616
5KPŽE Budislavice4431550199315
6Plzeň II U Levých-1860658815
7Plzeňácí B53882013588
8MK EUTIT M. Lázně B2784827608
9Plnotuční-1517906395
10Sebranka1614536143
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov165356477300175
2Jizeran Doubrava165450806734165
3Falešní sobi A107750766153161
4MK Licita Kladruby113650206156138
5Alda team H.Jelení6965966665129
6Plnotuční52055106030127
8Mariášová Perlet55655596115120
7KPžE Budislavice124545215766121
9Honda Česká Lípa53549195454110
10Labská Mělník27852595537109
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov165356477300175
2Jizeran Doubrava165450806734165
3Falešní sobi A107750766153161
4MK Licita Kladruby113650206156138
5Alda team H.Jelení6965966665129
6Plnotuční52055106030127
8Mariášová Perlet55655596115120
7KPžE Budislavice124545215766121
9Honda Česká Lípa53549195454110
10Labská Mělník27852595537109
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov165356477300175
2Jizeran Doubrava165450806734165
3Falešní sobi A107750766153161
4MK Licita Kladruby113650206156138
5Alda team H.Jelení6965966665129
6Plnotuční52055106030127
8Mariášová Perlet55655596115120
7KPžE Budislavice124545215766121
9Honda Česká Lípa53549195454110
10Labská Mělník27852595537109
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov165356477300175
2Jizeran Doubrava165450806734165
3Falešní sobi A107750766153161
4MK Licita Kladruby113650206156138
5Alda team H.Jelení6965966665129
6Plnotuční52055106030127
8Mariášová Perlet55655596115120
7KPžE Budislavice124545215766121
9Honda Česká Lípa53549195454110
10Labská Mělník27852595537109

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (56)5656201185205
2Kubiska Jiří (78)409535944175
3David Pavel (75)316478794165
4Neruda Vladimír (97)571180751165
5Jedlička František (84)33732765158
6Maceška Vladimír (13)-236979743156
7Chaluš Vladimír (71)-204988784154
8Vlk Stanislav (63)188443631151
9Vávrovský Jan (68)90530620148
10Mácha Jan (84)262277539144
#HráčZBPBSBB
1Bouše Miroslav (38)544981152595
2Hanisch Martin (32)537908144585
3Sedlecký Pavel (103)604876148081
4Šiška Libor (138)-19379560277
5Maceška Vladimír (13)971121121875
6Kříž Lubomír (14)-694105936549
7Kocík František (138)-381232-14938
8Křížová Marie (87)33120153236
9Šampalík Václav st. (52)-661477-18435
10Kříž Miroslav (106)14618332925
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich8218011622332
2Kučera Miloš814061414321
3Batík Jiří7065781284315
4Koutová Eva369399768305
5Hošek Martin44770814301
6Jedlička David-155515360291
7Hes Ivan-149399250282
8Jančík Luděk-292415123280
9Zachar Miroslav-281393112225
10Pokorný Petr-459265-194211
#HráčZBPBSBB
1Tomek Václav (50)12348360671
2Hrbáček Aleš (10)43743487165
3Kučera Miloš (1)5375180465
4Nečas Jan (67)33837971765
5Slabý Aleš (41)6031137153
6Lukášek Jiří (23)4828933750
7Šotek Jan (88)15024439449
8Čejka Zdeněk (15)-1001818145
9Bříza Vladimír (43)-895362-53332
10Kuneš Daniel (133)-338145-19324
#HráčZBPBSBB
1Polka Marek (6)5456821227130
2Šenold Vojtěch (19)367454821121
3Hošek Martin (3)255599854105
4Batík Jiří (33)392156548103
5Jirkovský Tomáš (39)97460557101
6Kučera Miloš (1)-18464145795
7Jedlička David (21)19438157592
8Průša Martin (59)-8134526473
9Ellinger Vladimír (40)6726733469
10Novák Petr (48)8212720969
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2018

RL1-2018: Mělník (13.1.)

Dne 13.1.2018 se od 09:00 konal 1. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Mělník - hostinec U Ještěra, pořadatel: 777743744).

RL2-2018: Putimov u Pelhřimova (24.2.)

Dne 24.2.2018 se od 09:00 konal 2. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 773940729).

RL3-2018: Žlutice (10.3.)

Dne 10.3.2018 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Žlutice - restaurace Nad Hradbami, pořadatel: 603528758).

RL4-2018: Sokolov (24.3.)

Dne 24.3.2018 se od 09:00 konal 4. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Sokolov - restaurace Na Golfu, pořadatel: 603433202).

RL5-2018: Nová Ves u Bakova (14.4.)

Dne 14.4.2018 se od 09:00 konal 5. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Nová Ves u Bakova - restaurace Na Veselce, pořadatel: 777751438).

RL6-2018: Holice (12.5.)

Dne 12.5.2018 se od 09:00 konal 6. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Holice - restaurace Brusel Černý Kůň, pořadatel: 724038495).

RL7-2018: Nebákov (2.6.)

Dne 2.6.2018 se od 09:00 konal 7. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Nebákov - chata u Troskovic, pořadatel: 602451115).

RL8-2018: Kladruby u Stříbra (8.9.)

Dne 8.9.2018 se bude od 09:00 konat 8. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Kladruby u Stříbra - restaurace U Koruny, pořadatel: 606814827).

RL9-2018: Budislavice (6.10.)

Dne 6.10.2018 se bude od 09:00 konat 9. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: 723489412).

RL10-2018: Řepy (3.11.)

Dne 3.11.2018 se bude od 09:00 konat 10. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Řepy - Praha, restaurace Tankárna, pořadatel: 724875893).