duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
PKLM4 2020: Praha
ne 19.04. 00:00 - 08:00
duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
KLLM5: Klatovy
út 21.04. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 25.04. 13:00 - 19:00
POLLM4: Pardubice
po 27.04. 17:00 - 23:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
KLLM6: Budislavice
út 19.05. 17:00 - 23:00

 

duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
PKLM4 2020: Praha
ne 19.04. 00:00 - 08:00
duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
KLLM5: Klatovy
út 21.04. 17:00 - 23:00
PLLM4: Praha
so 25.04. 13:00 - 19:00
POLLM4: Pardubice
po 27.04. 17:00 - 23:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
KLLM6: Budislavice
út 19.05. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80103
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav29617046696
4Mattas Josef30120450586
5Podskalský Jiří25715641384
6Munia Kamil-218162-5683
7Pánek Jindřich20010830881
8Kotva Pavel7919627580
9Mejsnarová Šárka22212434679
10Mareček Milan2534830178
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (6)44828072877
2Batík Jiří (21)62021983975
3Kučera Miloš (1)3343246564
4Kotva Pavel (8)17421538959
5Gruner David (16)18722240951
6Novák Petr (28)17615032645
7Hošek Martin (11)7121828945
8Baxa Josef (20)-2119517443
9Jedlička David (31)1020321341
10Syrovátka Jan (125)-991899038
TAB7
TAB8

Regionálky 2019

JČL1-2019: Jindřichův Hradec (6.1.)

Dne 6.1.2019 se od 13:00 konal 1. regionální turnaj JČL LLM 2019 (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).
Oficiální stránky

KLLM1-2019: Klatovy (15.1.)

Dne 15.1.2019 se od 17:00 konal 1. regionální turnaj KLLM LLM 2019 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

PP1-2019: Praha (15.1.)

Dne 15.1.2019 se od 18:10 konal 1. regionální turnaj PP LLM 2019 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

PLLM1-2019: Praha (19.1.)

Dne 19.1.2019 se od 13:00 konal 1. regionální turnaj PLLM LLM 2019 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

POLLM1-2019: Pardubice (21.1.)

Dne 21.1.2019 se od 17:00 konal 1. regionální turnaj POLLM LLM 2019 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PLLM2-2019: Praha (2.2.)

Dne 2.2.2019 se od 13:00 konal 2. regionální turnaj PLLM LLM 2019 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

JČL2-2019: Veselí nad Lužnicí (3.2.)

Dne 3.2.2019 se od 13:00 konal 2. regionální turnaj JČL LLM 2019 (Místo konání: Veselí nad Lužnicí - restaurace Arabela, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PP2-2019: Praha (5.2.)

Dne 5.2.2019 se od 18:10 konal 2. regionální turnaj PP LLM 2019 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

KLLM2-2019: Budislavice (12.2.)

Dne 12.2.2019 se od 17:00 konal 2. regionální turnaj KLLM LLM 2019 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

POLLM2-2019: Pardubice (25.2.)

Dne 25.2.2019 se od 17:00 konal 2. regionální turnaj POLLM LLM 2019 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PLLM3-2019: Praha (2.3.)

Dne 2.3.2019 se od 13:00 konal 3. regionální turnaj PLLM LLM 2019 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

JČL3-2019: Červená Řečice (3.3.)

Dne 3.3.2019 se od 13:00 konal 3. regionální turnaj JČL LLM 2019 (Místo konání: Červená Řečice - hostinec U Davida, pořadatel: David).
Oficiální stránky

KLLM3-2019: Klatovy (12.3.)

Dne 12.3.2019 se od 17:00 konal 3. regionální turnaj KLLM LLM 2019 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

PP3-2019: Praha (19.3.)

Dne 19.3.2019 se od 18:10 konal 3. regionální turnaj PP LLM 2019 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL4-2019: Svatkovice (24.3.)

Dne 24.3.2019 se od 13:00 konal 4. regionální turnaj JČL LLM 2019 (Místo konání: Svatkovice - pohostinství Hruška, pořadatel: David).
Oficiální stránky

POLLM3-2019: Pardubice (25.3.)

Dne 25.3.2019 se od 17:00 konal 3. regionální turnaj POLLM LLM 2019 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

KLLM4-2019: Budislavice (26.3.)

Dne 26.3.2019 se od 17:00 konal 4. regionální turnaj KLLM LLM 2019 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

PLLM4-2019: Praha (30.3.)

Dne 30.3.2019 se od 13:00 konal 4. regionální turnaj PLLM LLM 2019 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

PP4-2019: Praha (2.4.)

Dne 2.4.2019 se od 18:10 konal 4. regionální turnaj PP LLM 2019 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

KLLM5-2019: Klatovy (23.4.)

Dne 23.4.2019 se od 17:00 konal 5. regionální turnaj KLLM LLM 2019 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

POLLM4-2019: Pardubice (29.4.)

Dne 29.4.2019 se od 17:00 konal 4. regionální turnaj POLLM LLM 2019 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

JČL5-2019: Deštná (5.5.)

Dne 5.5.2019 se od 13:00 konal 5. regionální turnaj JČL LLM 2019 (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PP5-2019: Praha (7.5.)

Dne 7.5.2019 se od 18:10 konal 5. regionální turnaj PP LLM 2019 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

PLLM5-2019: Praha (11.5.)

Dne 11.5.2019 se od 13:00 konal 5. regionální turnaj PLLM LLM 2019 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

KLLM6-2019: Budislavice (21.5.)

Dne 21.5.2019 se od 17:00 konal 6. regionální turnaj KLLM LLM 2019 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

POLLM5-2019: Pardubice (27.5.)

Dne 27.5.2019 se od 17:00 konal 5. regionální turnaj POLLM LLM 2019 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PP6-2019: Praha (4.6.)

Dne 4.6.2019 se od 18:10 konal 6. regionální turnaj PP LLM 2019 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL6-2019: Hadravova Rosička (16.6.)

Dne 16.6.2019 se od 13:00 konal 6. regionální turnaj JČL LLM 2019 (Místo konání: Hadravova Rosička - hostinec, pořadatel: David).
Oficiální stránky

POLLM6-2019: Pardubice (17.6.)

Dne 17.6.2019 se od 17:00 konal 6. regionální turnaj POLLM LLM 2019 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

KLLM7-2019: Klatovy (18.6.)

Dne 18.6.2019 se od 17:00 konal 7. regionální turnaj KLLM LLM 2019 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

PP7-2019: Praha (6.8.)

Dne 6.8.2019 se od 18:10 konal 7. regionální turnaj PP LLM 2019 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL-N7-2019: Jindřichův Hradec (1.9.)

Dne 1.9.2019 se od 13:00 konal 7. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).

PP8-2019: Praha (3.9.)

Dne 3.9.2019 se od 18:10 konal 8. regionální turnaj PP LLM 2019 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

KLLM8-2019: Budislavice (19.9.)

Dne 19.9.2019 se od 17:00 konal 8. regionální turnaj KLLM LLM 2019 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

POLLM7-2019: Pardubice (23.9.)

Dne 23.9.2019 se od 17:00 konal 7. regionální turnaj POLLM LLM 2019 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

KLLM9-2019: Klatovy (24.9.)

Dne 24.9.2019 se od 17:00 konal 9. regionální turnaj KLLM LLM 2019 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

PP9-2019: Praha (1.10.)

Dne 1.10.2019 se od 18:10 konal 9. regionální turnaj PP LLM 2019 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL8-2019: Tábor (6.10.)

Dne 6.10.2019 se od 13:00 konal 8. regionální turnaj JČL LLM 2019 (Místo konání: Tábor - restaurace Na Brusírně, pořadatel: David).
Oficiální stránky

POLLM8-2019: Pardubice (7.10.)

Dne 7.10.2019 se od 17:00 konal 8. regionální turnaj POLLM LLM 2019 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PLLM6-2019: Praha (12.10.)

Dne 12.10.2019 se od 13:00 konal 6. regionální turnaj PLLM LLM 2019 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

JČL9-2019: Hořepník (20.10.)

Dne 20.10.2019 se od 13:00 konal 9. regionální turnaj JČL LLM 2019 (Místo konání: Hořepník - restaurace Na Radnici, pořadatel: David).
Oficiální stránky

POLLM9-2019: Pardubice (21.10.)

Dne 21.10.2019 se od 17:00 konal 9. regionální turnaj POLLM LLM 2019 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

KLLM10-2019: Budislavice (22.10.)

Dne 22.10.2019 se od 17:00 konal 10. regionální turnaj KLLM LLM 2019 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

PLLM7-2019: Praha (2.11.)

Dne 2.11.2019 se od 13:00 konal 7. regionální turnaj PLLM LLM 2019 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky

JČL10-2019: Deštná (3.11.)

Dne 3.11.2019 se od 13:00 konal 10. regionální turnaj JČL LLM 2019 (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David).
Oficiální stránky

POLLM10-2019: Pardubice (4.11.)

Dne 4.11.2019 se od 17:00 konal 10. regionální turnaj POLLM LLM 2019 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PP10-2019: Praha (5.11.)

Dne 5.11.2019 se od 18:10 konal 10. regionální turnaj PP LLM 2019 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

PLLM8-2019: Praha (30.11.)

Dne 30.11.2019 se od 13:00 konal 8. regionální turnaj PLLM LLM 2019 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Jančík).
Oficiální stránky