listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 16.11. 09:00 - 15:00
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00

 

listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-V9: Veselí nad Lužnicí
so 16.11. 09:00 - 15:00
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Major5: Praha
so 16.11. 09:00 - 16:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
PLLM9-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00
PLLM10-2019: Praha
út 31.12. 00:00 - 06:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan104116442685453
2Polka Marek3799611340403
3Kučera Miloš9643652392
4Kotva Pavel5596491208384
5Nocar Richard7824741256375
6Šenold Vojtěch6823941076372
7Gruner David274532806359
8Froněk Roman5089041412356
9Hošek Martin-2071098891337
10Plucar Pavel-3141035721314
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí13172848416568
2GRINGOS19771570354762
3Vaněks Sharks-7252944221950
4Betlodurch982181227945
5Limit Pardubice5341893242741
6NML Zdice-1189216197237
7ALDA TEAM Pardubice-5431947140435
8NEVYZPYTATELNÍ-15502775122532
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně16423472511463
2KPŽE Budislavice13071889319659
3PODBABA TEAM6371874251159
4M Y Š O C I3872210259749
5Staroplzeňáci-1591562140331
6ALDA TEAM Pardubice B1221729185131
7MK Licita Kladruby-43197154016
8Plzeňácí B46739986613
9Nalezenci-6367381028
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (90)-1710801063232
2Kubiska Jiří (84)6486681316218
3Vávrovský Jan (71)2369971233218
4Chaluš Vladimír (64)-50516911186200
5Korbel Jiří (82)24711131360199
6Vlk Stanislav (88)4735711044189
7Vondráčková Šárka (93)278718996187
8David Pavel (96)294566860179
9Matějka Josef (113)94337431179
10Musil František (98)-2721060788172
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (56)16114961657135
2Mádle Čestmír (67)54810821630121
3Kocík František (108)2398191058109
4Hanisch Martin (68)73011911921106
5Bouše Miroslav (65)-17813531175105
6Šampalík Václav st. (13)-698118348590
7Kříž Lubomír (34)-24195471387
8Hanzlík Václav (152)-24187863768
9Šiška Libor (122)-30476946555
10Křížová Marie (151)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš84218812723485
2Batík Jiří13614241785449
3Pánek Jindřich6357881423447
4Jančík Luděk4677741241419
5Koutová Eva-130482352397
6Hošek Martin-10781053-25394
7Jedlička David-445441-4378
8Zachar Miroslav-35392357334
9Novák Petr14233247232
10Hes Ivan-103327224227
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan (19)168713881114
2Hrbáček Aleš (12)5779921569108
3Kučera Miloš (3)2281218144698
4Lukášek Jiří (17)-6089283297
5Čejka Zdeněk (26)42248390596
6Munia Kamil (31)-3063760795
7Tomek Václav (112)-40175435391
8Bříza Vladimír (27)-80995214385
9Slabý Aleš (28)1440441875
10Kuneš Daniel (120)-2523156363
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)9586121570215
2Šenold Vojtěch (6)10394461485210
3Kučera Miloš (3)7313431416202
4Kotva Pavel (4)5419591500197
5Munia Kamil (31)4327811213185
6Polka Marek (2)39811850175
7Jirkovský Tomáš (23)-164809645167
8Hošek Martin (9)-7431337594163
9Batík Jiří (20)582349931160
10Jedlička David (37)292671963157
TAB7
TAB8

Tabulky Rohozecké ligy míchaného licitovaného 2019

#HráčID1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ZBPBSBBÚ
1David Jiří5061101051161567412012496113144172224804202108410
2Kučera Miloš832641259895921641341458214199531104105107610
3Chaluš Vladimír140111497122123551458511964106-3313329299897510
4Hošek Martin97533118100115947282141911464342831326595910
5Škaloud Miroslav12188013979103108899896711272612670293191910
6Trojan Štěpán659651091031407277951656678-532575252290510
7Liška Zdeněk62654102126971218989109108324102369277989510
8Mašek Robert69085104611201329711560501198682026289489310
9Plucar Pavel89786117888496897110390122-2252743251887510
10Růžek Jaroslav803-1371067065837079128134-53203819858729
11Špaček Václav ml.6846681132988898158125--54265627108468
12Mareček Milan61978-114751091091179757881038150825468449
13Souček Václav15075010197909110546-123134301209823998379
14Slabý Aleš8661066010046118110568799951752139231483110
15Hašek Jaroslav1405-43104571231127812383921942133732798159
16Hnojský Roman262701146910765771126599992671834210181210
17Václavík Alois61049881116109238596437411691431260080610
18Semorád Jan7971111205911855531179254623141889220378810
19Jedlička David82413598181306084-1257859596174823447879
20Čejka Zdeněk1386994753101100529683711261712078224978110
21Picek Břetislav857611021217812051708870636671879254677310
22Bartyzal Miloš821768934561276394451021202091677188677210
23Kubát Milan687427894141637281884899-4242288186476410
24Tislický Jan585101137704910574381164366-9992084108576110
25Poláček Josef6333452-99123116108984076452169421467469
26Čunát Jaroslav1418676537252729714774-26185118777299
27Turek Jiří871471041341189593-49-82-551218716367228
28Ševčík Tomáš50028140501118147103913164-5331956142371810
29Bučil Petr24945127-569810382851891834136622007059
30David Pavel505576496791176-7913799591130618976989
31Bříza Vladimír32690866274818059728139-2383262023768510
32Nováček Josef152535101939276436910122507811173195466010
33Valín Alois1513419946646069107647655-2308248918164010
34Kříž Lubomír235164-9067-6410710729-690134820386287
35Munia Kamil7315682841288330--10556-180147312936248
36Pavlíková Helena152837--307698971497258726114118676178
37Tomáš Petr58451866293750-1079091113116112745839
38Černý Miloš1478212730894666366510178-791172109353810
39Horna Pavel94968-13811832110--69-18141114295356
40Straka Pavel140833-69813996774857--73416589245278
41Šáda Petr33765859716-11592--44-224128510615147
42Šampalík Václav121266-10545-18778088-8496710514797
43Dufek Zdeněk140453-6351-134121-53-337101613534756
44Pírko Libor868--125--142120--86482126517474734
45Strobachová Ingrid46460956191---60104-9113411434716
46Biel Hilmar7446248-12193--122--52590814334465
47Pokorný Jaroslav862544439824151--69492077709774298
48Štola Vladimír429---94-3687-8211637673711134155
49Šturm Daniel973782988599229--40--92613253994157
50Mejsnar Antonín85943---106-92-8182-3510119764045
51Kadlec Radek80959-1584949526-1214-79311633703998
52Čerňanský Vladimír1452-57100-1134385----87112603893985
53Richtr Jaroslav32198-69-75-86-357-118215293473886
54Kubiska Jiří1219569971----105-5238869110793835
55Kůt Milan748817753---60--74-4819234423455
56Strnad Eduard46843-69-84---6373-14571265-1923325
57Král Jaroslav715-----100359077-1185536713024
58Mejsnar Jan858----148----137197115313502852
59Vondrová Jana152739-----20985569-1025604582815
60Křapka Antonín147688-------9192-3738354622713
61Hinterholzinger Petr14912040-6953--86--1464876332685
62Vojtěch Antonín85139-68-----11444466246702654
63Procházková Libuše151945-----58-89636903059952554
64Reich Jaroslav1505125-----66-4016-1827355532474
65Novotný Petr146136------10317822954827772384
66Holan Vladimír18847---108-72---3264517772273
67Novák Karel229----9510322----2966653692203
68Severýn Václav138554----4763-4016-5296741452205
69Novák Pavel162-7656-4436-----3004661662124
70Kuc Radek947131-------79-4093887972102
71Tomek Václav1281-----12375----2495232741982
72Paseková Jana151457--25-112777---2593851261975
73Kosek Zdeněk85288-------82231693545231933
74Krýbl Miroslav1520------85--1073263306561922
75Davídek Josef651-----81--101--1404953551822
76Kejval Miroslav1526132333-2036-50---234261271756
77Průša Martin110251----38--76--929806-1231653
78Svoboda Daniel535------105-58-1283654931632
79Chlupáč Josef87652--------107802953751592
80Anděl František81-47------90--1403602201372
81Motyčka Jan1447-62------66-1383234611282
82Korch Josef1128-128--------2161723881281
83Halámek Zdeněk60-47-67------321722041142
84Drienovský Stanislav1429-109--------901962861091
85Sýkora Milan1532----222263----1122331211073
86Stárek Vladimír1534---21----2560-27928011063
87Pokorný Petr1515--104-------2681434111041
88Houdek Josef1508-46-51-------172167-5972
89Marek Stanislav1247-----93----78224302931
90Musil František1238--90--------74185111901
91Kurak Josef5015-88--------144106250881
92Čokáš Josef604---86------91156247861
93Richter Josef85450-------35-186188374852
94Čapla Jiří92-------85--12998227851
95Kinčeš Ladislav476-81--------51119170811
96Forman Václav6851919-42-------250175-75803
97Kotva Pavel634--79--------2179177791
98Petrovaj Jan867----71------363271-92711
99Baxa Josef1117--------66--84197113661
100Nápravník Miloš1483--66--------14322582661
101Janko Rudolf864------66----179679661
102Hlas František16464---------14899247641
103Mádle Čestmír526---58-------6612761581
104Pilský Dušan1434--53-------8447131531
105Patočka Frantisek85351---------56138194511
106Srb Michael1475----50------725330-395501
107Nožička Vlastimil5344---------466373136461
108Šiška Libor740--------46--749925461
109Andrle Radek134241---------7477151411
110Rataj Richard53638----------10116867381
111Bártl Jan5342----34------73730341
112Čokášová Eva605---33-------160100-60331
113Budka David1535-------32---10375-28321
114Hauser Josef128-------32---12924-105321
115Matějka Josef1409--19--------26428-236191
116Doležal Vladislav14600-----18----40895-313182
117Pavlík Tomáš152914----------566812141
118Houžvička Vlastimil36510----------297116-181101
119Dědič Vladimír1449-9---------14833-11591
120Herink Ladislav3324----------7985641
121Jelínek Vlastimil14620----------42521001
122Hanzlík Václav717--------0--23483-15101
#HráčID1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
BÚ
1Hošek Martin9750
65
0
0
0
140
0
0
140
0
140
0
0
0
0
80
50
0
0
0
60
0
0
0
60
0
0
94
0
140
0
484,530
2Chaluš Vladimír1401606000050011000055000500104000600000800640346,530
3David Jiří50664
0
0
0
0
0
0
0
65
60
0
60
80
0
0
0
0
0
60
60
0
0
0
0
0
0
0
0
52
0
0
60
280,530
4Kučera Miloš832600006400000006000000556000060008010000269,530
5Trojan Štěpán659800000000060600000052060005500064000100265,530
6Plucar Pavel8970601000000180064000000000600060000000026230
7Šturm Daniel9730
0
0
0
0
0
0
100
65
0
52
140
0
0
100
0
0
0
55
-
-
-
-
-
-
0
0
0
-
-
-
25621
8Čejka Zdeněk13860000000001108080000000006000600011000025030
9Špaček Václav ml.68406000000000006500000130104806000------249,524
10Bříza Vladimír3260000000000600100060060050000600092000024130
11Čunát Jaroslav1410052900006006000000000006480055000---230,527
12Tislický Jan5850
52
0
0
0
0
50
0
60
0
60
60
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
60
0
64
50
0
0
0
0
0
0
22830
13Turek Jiří8710
0
60
0
0
65
0
0
0
0
92
0
0
0
0
104
80
52
0
-
-
-
0
0
0
-
-
-
0
0
0
226,524
14Mejsnar Jan858-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
130
52
0
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
60
76
0
130
2246
15Horna Pavel9495200---0525290000000050------00130---21318
16Čerňanský Vladimír1452---0525556600---000060060050---------196,515
17Valín Alois151300000000640000000000626090001040000019030
18Liška Zdeněk62600000000000001007000805006000000000018030
19Souček Václav15070000092000000000528000052---600000016827
20Ševčík Tomáš50000600000008006000000000005500600000157,530
21Kubát Milan6870
0
0
0
0
0
0
0
100
60
0
60
0
0
0
0
0
90
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
15530
22Škaloud Miroslav121800100000000055000000090000000000060152,530
23Poláček Josef6330760000---060104600000000000000000015027
24Křapka Antonín147665
0
100
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
60
64
0
0
144,59
25Pírko Libor868------6000------050110000------060014012
26Bučil Petr2490000600---000000005000000006000010013527
27Slabý Aleš8660550720000800000060000000000000000133,530
28Jedlička David824006000000080600000000---064000000013227
29Šáda Petr3370000008000000---0064000------0100012221
30Mašek Robert6900600060000000000000060000000550000117,530
31Mareček Milan6190
0
0
-
-
-
0
0
0
0
0
0
55
50
64
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
64
0
0
0
0
116,527
32Kůt Milan748011000060000---------000------006011515
33Růžek Jaroslav803---0000550000700005000000000000520113,527
34Hnojský Roman262600000000000000000000000000520110011130
35Strnad Eduard468000---000---0600---------000508009515
36Pavlíková Helena15286000------000000006400006000000009224
37Václavík Alois606000055000006000000000000000000087,530
38Semorád Jan7970
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
64
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
50
60
0
0
8730
39Richtr Jaroslav321000---0050---000---60056---0000008318
40Kříž Lubomír235010060---000000---000000000000---8021
41Straka Pavel14080
0
0
-
-
-
0
0
0
0
0
0
0
0
80
80
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
-
8024
42Hašek Jaroslav1405---0000000000000010000000006000008027
43Průša Martin11020550------------000------52500---78,59
44Motyčka Jan1447---000------------------14000---706
44Davídek Josef651---------------0080------0600---706
46Kubiska Jiří121900060006400------------000---0006215
47Pokorný Jaroslav86264000000000000000600------0000006224
48Biel Hilmar744000000---0000060------6000------6015
49Strobachová Ingrid4640060000000000---------0000060---6018
50David Pavel5050000000600000000000---00000060006027
51Severýn Václav1385000------------11000000---0000005515
52Reich Jaroslav15058000---------------000---0000004012
53Mejsnar Antonín859000---------000---8000---0000004015
54Svoboda Daniel535------------------000---0064---326
55Picek Břetislav85700000000000000000000064000000003230
56Petrovaj Jan867------------6000---------------303
57Tomek Václav1281---------------0006000---------306
58Vojtěch Antonín851000---000---------------60000003012
58Král Jaroslav715---------------0000000600000---3012
60Kadlec Radek809000---0000060000000000---0000003024
61Tomáš Petr584000000000000000000---60000000003027
62Hanzlík Václav717------------------------5500---27,53
63Srb Michael1475------------0052---------------263
64Holan Vladimír188000---------5000---000---------259
65Paseková Jana15140050------000---000000000------2515