prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30

 

prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30

 

#HráčZBPBSBB
1Lukášek Jiří6799131592526
2Hošek Martin6425591201522
3Dubanská Edita12376201857515
4Kučera Miloš21611981414508
5Froněk Roman7419881729496
6Polka Marek4496761125467
7Hrbáček Aleš45510141469457
8Batík Jiří8424661308456
9Kubát Milan24515441789440
10Slabý Aleš29112141505437
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice7394085482479
2GRINGOS23372073441077
3Plzeňácí5983447404572
4Betlodurch13332162349571
5POD-BABA TEAM6261657228359
6Žraloci Praha-7493571282258
7NML Zdice-10673098203158
8NEVYZPYTATELNÍ-3077372765044
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně374301433888
2ALDA TEAM Pardubice-4363803336779
3Plnotuční-6173704308774
4Staroplzeňáci11852633381872
5Mariášoví nadšenci10702280335068
6KPŽE Budislavice-12433471222866
7Mariášník.cz42129972013
8Plzeň18859177912
9MOTY24126250310
10Dravci-1212387-8257
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav1192296541571082
2Kučera Miloš-3831703132983
3Mašek Robert37423372711961
4Dufek Zdeněk142922653694955
5Studnička Jaroslav85120202871933
6Bouše Miroslav116219523114885
7Kotva Pavel64023743014881
8Pavlíková Helena111319633076873
9Poláček Josef38524162801861
10Hošek Martin-24624912245855
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice3066789010956207
2Alda team H.Jelení194779539900197
3Mariášová Perleť3168697210140195
4MK Licita Kladruby255970599618190
5Jidáš 36889581199014181
6GOLDSERVIS Pelhřimov307468419915169
7Plnotuční325465209774155
8Mariášník.cz127361887461153
9Labská Mělník-20273667164147
10Falešní sobi120071988398140

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František6769921668224
2Chaluš Vladimír-18419631779206
3Vlk Stanislav86110091870186
4Kubiska Jiří2927591051182
5Vondráčková Šárka3127901102179
6Jedlička František-10011551055166
7Vávrovský Jan4818161297165
8David Pavel361448809163
9Musil František54917971161
10Korbel Jiří-338912574141
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav37920652444165
2Bouše Miroslav78815212309161
3Sedlecký Pavel67714522129149
4Šiška Libor-15016041454140
5Hanisch Martin4748291303134
6Kříž Lubomír15711461303126
7Hanzlík Václav-2831060777107
8Šampalík Václav st.-976707-26976
9Válek Miloš-2983747642
10Vladař Josef-436166-27039
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-18517041519444
2Hošek Martin3613381374436
3Hes Ivan4248301254432
4Jančík Luděk5934821075412
5Dubanská Edita4097081117374
6Batík Jiří6605791239340
7Průša Martin-65845780303
8Jedlička David2049891193283
9Zachar Miroslav38380418259
10Koutová Eva-108215107250
#HráčZBPBSBB
1Lukášek Jiří7277611488123
2Slabý Aleš2957951090122
3Kučera Miloš2748241098118
4Hrbáček Aleš38612521638116
5Bříza Vladimír-939105611795
6Nečas Jan-15377862594
7Pírko Libor-5387682392
8Čejka Zdeněk23038361386
9Kuneš Daniel10128038168
10Dubanská Edita20614935547
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš98211492131241
2Šenold Vojtěch8905331423203
3Maňák Jakub4126911103203
4Průša Martin18111071288201
5Munia Kamil3369461282197
6Hošek Martin-3461019673185
7Batík Jiří7084091117184
8Polka Marek268601869174
9Jirkovský Tomáš-62164625140
10Baxa Josef-706854148132
TAB7
TAB8

Regionálky 20-21

21PP7-2021: Praha (7.12.)

Dne 7.12.2021 se od 18:10 konal 7. regionální turnaj 21PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: 0).

21POLLM10-2021: Pardubice (29.11.)

Dne 29.11.2021 se od 17:00 konal 10. regionální turnaj 21POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: 0).

PLLM8-2021: Praha (27.11.)

Dne 27.11.2021 se od 13:00 konal 8. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

21PP6-2021: Praha (16.11.)

Dne 16.11.2021 se od 18:10 konal 6. regionální turnaj 21PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: 0).

21POLLM9-2021: Pardubice (15.11.)

Dne 15.11.2021 se od 17:00 konal 9. regionální turnaj 21POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: 0).

PLLM7-2021: Praha (6.11.)

Dne 6.11.2021 se od 13:00 konal 7. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

21PP5-2021: Praha (2.11.)

Dne 2.11.2021 se od 18:10 konal 5. regionální turnaj 21PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: 0).

21POLLM8-2021: Pardubice (1.11.)

Dne 1.11.2021 se od 17:00 konal 8. regionální turnaj 21POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: 0).

PLLM6-2021: Praha (23.10.)

Dne 23.10.2021 se od 13:00 konal 6. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

KLLM8-2020: Budislavice (20.10.)

Dne 20.10.2020 se od 17:00 konal 8. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

21PP4-2021: Praha (19.10.)

Dne 19.10.2021 se od 18:10 konal 4. regionální turnaj 21PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: 0).

21POLLM7-2021: Pardubice (18.10.)

Dne 18.10.2021 se od 17:00 konal 7. regionální turnaj 21POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: 0).

KLLM7-2020: Klatovy (6.10.)

Dne 6.10.2020 se od 17:00 konal 7. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

21PP3-2021: Praha (5.10.)

Dne 5.10.2021 se od 18:10 konal 3. regionální turnaj 21PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: 0).

JČL10-2021: Hadravova Rosička (3.10.)

Dne 3.10.2021 se od 13:00 konal 10. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Hadravova Rosička - hostinec, pořadatel: David).
Oficiální stránky

21POLLM6-2021: Pardubice (20.9.)

Dne 20.9.2021 se od 17:00 konal 6. regionální turnaj 21POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: 0).

KLLM6-2020: Budislavice (8.9.)

Dne 8.9.2020 se od 17:00 konal 6. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

21PP2-2021: Praha (7.9.)

Dne 7.9.2021 se od 18:10 konal 2. regionální turnaj 21PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: 0).

21POLLM5-2021: Pardubice (6.9.)

Dne 6.9.2021 se od 17:00 konal 5. regionální turnaj 21POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: 0).

JČL9-2021: Jindřichův Hradec (5.9.)

Dne 5.9.2021 se od 13:00 konal 9. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).
Oficiální stránky

21POLLM4-2021: Pardubice (30.8.)

Dne 30.8.2021 se od 17:00 konal 4. regionální turnaj 21POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: 0).

PLLM5-2021: Praha (28.8.)

Dne 28.8.2021 se od 13:00 konal 5. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

21PP1-2021: Praha (3.8.)

Dne 3.8.2021 se od 18:10 konal 1. regionální turnaj 21PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: 0).

21POLLM3-2021: Pardubice (2.8.)

Dne 2.8.2021 se od 17:00 konal 3. regionální turnaj 21POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: 0).

KLLM5-2020: Klatovy (16.6.)

Dne 16.6.2020 se od 17:00 konal 5. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

21POLLM2-2021: Pardubice (14.6.)

Dne 14.6.2021 se od 17:00 konal 2. regionální turnaj 21POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: 0).

PLLM4-2021: Praha (12.6.)

Dne 12.6.2021 se od 13:00 konal 4. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

21POLLM1-2021: Pardubice (7.6.)

Dne 7.6.2021 se od 17:00 konal 1. regionální turnaj 21POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: 0).

KLLM4-2020: Budislavice (19.5.)

Dne 19.5.2020 se od 17:00 konal 4. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

KLLM10-2020: Budislavice (1.5.)

Dne 1.5.2020 se od 17:00 konal 10. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

KLLM9-2020: Klatovy (1.4.)

Dne 1.4.2020 se od 17:00 konal 9. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

KLLM3-2020: Klatovy (10.3.)

Dne 10.3.2020 se od 17:00 konal 3. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

KLLM2-2020: Budislavice (11.2.)

Dne 11.2.2020 se od 17:00 konal 2. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: Kříž).

KLLM1-2020: Klatovy (15.1.)

Dne 15.1.2020 se od 17:00 konal 1. regionální turnaj KLLM LLM 2020 (Místo konání: Klatovy - hostinec Poprda, pořadatel: Kříž).

PP10-2020: Praha (15.12.)

Dne 15.12.2020 se od 18:10 konal 10. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

POLLM10-2020: Pardubice (9.11.)

Dne 9.11.2020 se od 17:00 konal 10. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

POLLM9-2020: Pardubice (26.10.)

Dne 26.10.2020 se od 17:00 konal 9. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

POLLM8-2020: Pardubice (12.10.)

Dne 12.10.2020 se od 17:00 konal 8. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PP9-2020: Praha (6.10.)

Dne 6.10.2020 se od 18:10 konal 9. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL8-2020: Tábor (3.10.)

Dne 3.10.2020 se od 13:00 konal 8. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Tábor - restaurace Na Brusírně, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PP8-2020: Praha (22.9.)

Dne 22.9.2020 se od 18:10 konal 8. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

POLLM7-2020: Pardubice (21.9.)

Dne 21.9.2020 se od 17:00 konal 7. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

POLLM6-2020: Pardubice (7.9.)

Dne 7.9.2020 se od 17:00 konal 6. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

JČL7-2020: Jindřichův Hradec (6.9.)

Dne 6.9.2020 se od 13:00 konal 7. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PP7-2020: Praha (1.9.)

Dne 1.9.2020 se od 18:10 konal 7. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

PP6-2020: Praha (4.8.)

Dne 4.8.2020 se od 18:10 konal 6. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

POLLM5-2020: Pardubice (29.6.)

Dne 29.6.2020 se od 17:00 konal 5. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

JČL6-2020: Hadravova Rosička (28.6.)

Dne 28.6.2020 se od 13:00 konal 6. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Hadravova Rosička - hostinec, pořadatel: David).
Oficiální stránky

POLLM4-2020: Pardubice (15.6.)

Dne 15.6.2020 se od 17:00 konal 4. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

JČL5-2020: Záblatí u Lomnice (14.6.)

Dne 14.6.2020 se od 00:00 konal 5. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Záblatí u Lomnice - restaurace Na Návsi, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PP5-2020: Praha (2.6.)

Dne 2.6.2020 se od 18:10 konal 5. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL4-2020: Deštná (31.5.)

Dne 31.5.2020 se od 00:00 konal 4. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PLLM3-2020: Praha (30.5.)

Dne 30.5.2020 se od 13:00 konal 3. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

POLLM3-2020: Pardubice (25.5.)

Dne 25.5.2020 se od 17:00 konal 3. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PP4-2020: Praha (19.5.)

Dne 19.5.2020 se od 18:10 konal 4. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

PP3-2020: Praha (3.3.)

Dne 3.3.2020 se od 18:10 konal 3. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL3-2020: Pelhřimov (1.3.)

Dne 1.3.2020 se od 13:00 konal 3. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Pelhřimov - steakhouse Pod Věží, pořadatel: David).
Oficiální stránky

POLLM2-2020: Pardubice (24.2.)

Dne 24.2.2020 se od 17:00 konal 2. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PP2-2020: Praha (4.2.)

Dne 4.2.2020 se od 18:10 konal 2. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL2-2020: Svatkovice (2.2.)

Dne 2.2.2020 se od 13:00 konal 2. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Svatkovice - pohostinství Hruška, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PLLM2-2020: Praha (1.2.)

Dne 1.2.2020 se od 13:00 konal 2. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky

POLLM1-2020: Pardubice (20.1.)

Dne 20.1.2020 se od 17:00 konal 1. regionální turnaj POLLM LLM 2020 (Místo konání: Pardubice - restaurace Veselka, pořadatel: Nečas).
Oficiální stránky

PP1-2020: Praha (7.1.)

Dne 7.1.2020 se od 18:10 konal 1. regionální turnaj PP LLM 2020 (Místo konání: Praha - restarace a bar Krákora, pořadatel: Polka).

JČL1-2020: Jindřichův Hradec (5.1.)

Dne 5.1.2020 se od 13:00 konal 1. regionální turnaj JČL LLM 2020 (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David).
Oficiální stránky

PLLM1-2020: Praha (4.1.)

Dne 4.1.2020 se od 13:00 konal 1. regionální turnaj PLLM LLM 2020 (Místo konání: Praha - Řepy, restaurace Tankárna, pořadatel: Kučera).
Oficiální stránky