červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 05.07. 13:00 - 19:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00

 

červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 05.07. 13:00 - 19:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
PLLM6: Praha
so 05.09. 13:00 - 19:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 07.09. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80127
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav296170466100
4Plucar Pavel-322822587
5Munia Kamil-218162-5687
6Mattas Josef30120450586
7Podskalský Jiří25715641384
8Průša Martin14311625982
9Pánek Jindřich20010830881
10Hošek Martin17913631581
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146
#HráčZBPBSBB
1David Jiří6639101573460
2Škaloud Miroslav32810591387439
3Kučera Miloš5412791333432
4Chaluš Vladimír36410101374409
5Davídek Josef2811011129401
6Růžek Jaroslav-2421090848398
7Horna Pavel3269811307382
8Kubát Milan-13213391207379
9Hašek Jaroslav5897801369378
10Semorád Jan48210181500371
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet103233764408105
2GOLDSERVIS Pelhřimov177534675242104
3Falešní sobi12353202443796
4KPžE Budislavice11443043418790
5Alda team H.Jelení12703286455687
6Vajgar8853204408986
7Plnotuční10832917400085
8MK Licita Kladruby8772520339767
9Honda Česká Lípa14341873330759
10Labská Mělník-662127206146

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (67)473521994151
2Korbel Jiří (58)152701853142
3David Pavel (51)91652743138
4Vondráčková Šárka (44)218604822137
5Kubiska Jiří (95)299396695134
6Straka František (44)193803996133
7Chaluš Vladimír (30)-225874649132
8Jedlička František (40)110662772131
9Vlk Stanislav (88)150514664131
10Dufek Zdeněk (78)126659785130
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)652349100172
2Hrbáček Aleš (79)25133458563
3Nečas Jan (93)21831953761
4Dubanská Edita (14)9723833559
5Kuneš Daniel (93)24516741257
6Lukášek Jiří (68)10119829956
7Pírko Libor (74)-3622919346
8Čejka Zdeněk (34)20911532444
9Bříza Vladimír (35)-729337-39233
10Slabý Aleš (63)-606154-45229
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (5)43834378190
2Batík Jiří (22)62422985387
3Kučera Miloš (1)10955766686
4Kotva Pavel (11)27725152878
5Gruner David (16)30429660072
6Novák Petr (19)35624760371
7Průša Martin (8)13231144358
8Šenold Vojtěch (39)-45641958
9Baxa Josef (21)-8327819556
10Hošek Martin (10)-1625523952
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL2-2013: Praha (23.2.)

Dne 23.2.2013 se od 09:00 konal 2. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2013 (Místo konání: Praha - Hostivař, restaurace Pod Hrází, pořadatel: 0).

CELÁ TABULKA RL2: Praha 23.2.2013
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Mejsnar Jan
8583715419172251261515810410721166166387553196
2Kučera Miloš
832-151681535478-612712149-21295274181
3Richter Josef
Janovice
8546612819475381812196812486028116357473171
4Švéda Zdeněk
810-651114627134176310754412216663113409522165
5Štola Vladimír
429195978413116819962201291496070356426163
6Šturm Daniel
973259912458-53883529561752317528362390162
7Kuc Radek
9476110116270-125139216615121770115303418161
8Vojtěch Antonín
851556211756-521661144436881245939316355159
9Houžvička Vlastimil
365-17101844210158159523012915961114288402155
10Mareček Milan
619-851284330771392166636881245928355383155
11Kotva Pavel
63426130156682211413653-2396733025340365151
12Liška Zdeněk
62630649451501441946358268436138234372150
13Soudský Radim
8631045415852-12524177810379182147
14Pipta Michal
714281834684651495617617842103207310144
15Trojan Štěpán
659-2830263019322364461772237248400448142
16Šiška Libor
740-331016834281011295522891115317291308142
17Chlupáč Josef
876-42521084120824970261701966225430455140
18Vavríková Lucia
126449571064751409143366410050136161297140
19Bučil Petr
2497140147652114351933831165561237298139
20Slabý Aleš
86678-9363-3011-210710548-9517075137
21Horna Pavel
949412012457446502427921195635258293137
22Václavík Alois
6178310053-2068483195391345192190282135
23Bříza Vladimír
3261913815766-19426-16844213517765-133299166135
24Janko Rudolf
864-17967939-8311633283016619664-70378308131
25Kinčeš Ladislav
476-20563614441191636019981175443273316128
26Kosek Zdeněk
852-17776033816114254077774164215279128
27Picek Břetislav
85750521024528386636292944780182262128
28Pánek Jindřich
7062929449-13584523910711652-2257255124
29Křížová Marie
342-155641191975944739811205743212255123
30David Jiří
50639478638-24174150511550653230271301121
31Holan Vladimír
188926315560-34542014-44137934314254268117
32Petřík Dan
81945581034819577638-1168572653183236112
33Průša Martin
1102-959502315716031772-27542716121273394111
34Strobachová Alena
588-441278337-3015-1567214922168-2291289111
35Rataj Richard
Deštná
536-251631385029608946-5446-812-50269219108
36Richtr Jaroslav
321-261179140-681255735-791517231-173393220106
37Mejsnar Antonín
859-8756735198310250336391914194208104
38David Pavel
Jindřichův Hradec
5054465021757615159045452179167246101
39Jedlička David
82453861396428214926-8846-4210-7153146100
40Grüner David
Sedlčany
743-5949-1056814120965-7756829226526799
41Poláček Josef
633-6360-3114768042-1311910646-7225518399
42Škaloud Miroslav
12184737743-11786739-7322515-1418316997
43Šáda Petr
33773701436214577133-14715-1322-601428297
44Patočka Frantisek
853-48914324605311348-8645623420821295
45Růžek Jaroslav
803-147462018587638-291188937-1222321195
46Strobachová Ingrid
464610411055-8573-12181373818-7821413691
47Fanta Tomáš
319163652223413717161-4828-207220120390
48Hošek Martin
Praha
975-19785932-651033830-351057027-11928616789
49Bartyzal Miloš
8212910413363-1019912-62923141315216589
50Janda Jiří
709-3131010369012657-74942202615217887
51Biel Hilmar
7445365929-24684425204767334912117087
52Kříž Lubomír
235114214359-8136-455-32633117-11224112981
53Tomáš Petr
584-1048-961-161211054539296834-811587780
54Urban František
39128315926131427159112103381325718979
55Kubiska Jiří
Černovice
1219-2605831-13867340-7534-418-901809079
56Hlas František
164-1728117188410249-21654422-2017715778
57Krupka Stanislav
747-651451828326032133851243512115674
58Turek Jiří
Pelhřimov
871-4841-74-1261583234-991707135-2733699673
59Pírko Libor
868-40622217-55616164677139-911909972
60Hácha František
99517812961-6613-533-6028-325-751194469
61Pokorný Jaroslav
862335891442171913-218-13914839766
62Táborský Milan
Olešná
1220-50621212-12053-67722618345-1481762864
63Bultman Milan
8855141915-3025-583637734011768763
64Blahník Zdeněk
683-2459351611253620292857251611212861
65Kubát Milan
687-43985528-28724427-4926-236-1201967661
66Tislický Jan
585-2696736-35663122-690-693-1061352961
67Bilý Petr
50162272913-11520-9525727744-1081191159
68Mašek Robert
690-7521-542-241149041-8932-574-188167-2147
69Jandová Hana
884-6059-197121910-13332013-661043832
70Havlík Josef
500616415725-1324-1281-1108-1021-22653-17327
71Rataj Michal
Deštná
1368-9332-613-394569-6545-2011-197122-7523
CELÁ TABULKA RL2: Praha 23.2.2013
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Alda team H.Jelení079244653817169329498325317342132861092137833
2Honda Česká Lípa08202742941055338393610138048117176992116833
3Falešní sobi B01512724236915342182527852883731124674899433
4Jizeran Doubrava0101042673711317929547413482132616331775110632
5KPžE Budislavice011-4729925269129538611802683481512486298632
6Plnotuční09462002468493694181031298329812686799326
7Sokolov.strojírny06-156256100183446529153329132410-4099395326
8MK EUTIT Mar.Lázně05-162071917723043769140184324919669589125
9Falešní sobi C019-93271178225436161517-881758717380788020
10Falešní sobi A013442583029842833678-1241240212778290919
11Pražské Hvězdy0211722634311-432662231529429977978686519
12Vajgar J.Hradec01-131691563-1634182555-622812195-23886863013
13Severozápad012971112085-17208191227202229410752162811
14Labská Mělník03-7922915045024529545619124732766569211
Začátek:
sobota 23.2.2013 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Praha - Hostivař, restaurace Pod Hrází (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)