červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Deštná
ne 07.06. 00:00 - 06:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
Bubovice6 2020: Bubovice
ne 14.06. 00:00 - 08:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00
JČL-V7: Domanín u Třeboně
so 20.06. 09:00 - 15:00
červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10

 

červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Deštná
ne 07.06. 00:00 - 06:00
JČL-V6: Božejov
so 13.06. 09:00 - 15:00
Bubovice6 2020: Bubovice
ne 14.06. 00:00 - 08:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00
JČL-V7: Domanín u Třeboně
so 20.06. 09:00 - 15:00
červen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
RL6: Liberec
so 06.06. 09:00 - 15:00
JČL-N5: Záblatí u Lomnice
ne 14.06. 00:00 - 06:00
POLLM6: Pardubice
po 15.06. 17:00 - 23:00
KLLM7: Klatovy
út 16.06. 17:00 - 23:00
PP7: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-239159-80103
2Nocar Richard307186493101
3Bouše Miroslav29617046696
4Mattas Josef30120450586
5Podskalský Jiří25715641384
6Munia Kamil-218162-5683
7Pánek Jindřich20010830881
8Kotva Pavel7919627580
9Mejsnarová Šárka22212434679
10Mareček Milan2534830178
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí-5259254020
2MK EUTIT M. Lázně-7119612515
3GRINGOS30240871013
4Vaněks Sharks13664177711
5Betlodurch26641868411
6ALDA TEAM Pardubice-15154339210
7POD-BABA TEAM741211958
8Limit Pardubice-504342-1624
#HráčZBPBSB
1NML Zdice13660674213
2Staroplzeňáci B510531104112
3NEVYZPYTATELNÍ-3286623349
4Plzeň1515426939
5Tučnáci-445555117
6Staroplzeňáci2374006376
7Mariášoví nadšenci-2784691916
8KPŽE Budislavice1913665575
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446
#HráčZBPBSBB
1David Jiří5507081258349
2Růžek Jaroslav50892942331
3Kučera Miloš-8938930315
4Škaloud Miroslav101851952309
5Kubát Milan-67996929302
6Chaluš Vladimír196798994296
7Bartyzal Miloslav4545991053295
8Semorád Jan3647061070289
9Mašek Robert4195981017287
10Trojan Štěpán-49803754280
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet13352576391199
2KPžE Budislavice12432542378591
3Falešní sobi10282449347784
4GOLDSERVIS Pelhřimov8712663353481
5Alda team H.Jelení7612496325776
6Vajgar1002598269869
7Plnotuční3022270257262
8MK Licita Kladruby9201812273259
9Labská Mělník2931651194448
10Honda Česká Lípa7311333206446

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil (6)44828072877
2Batík Jiří (21)62021983975
3Kučera Miloš (1)3343246564
4Kotva Pavel (8)17421538959
5Gruner David (16)18722240951
6Novák Petr (28)17615032645
7Hošek Martin (11)7121828945
8Baxa Josef (20)-2119517443
9Jedlička David (31)1020321341
10Syrovátka Jan (125)-991899038
TAB7
TAB8

Stránka hráče

Břetislav Picek - 857

2017

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL4.1134383978211911498147728742176305092510
2014

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM98.--2219--------72781504127278150412

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL48.354611710712799123---190149216826547

Ostatní turnaje licitovaného míchaného

Poháry Míchané

Soutěž#123456ZBPBSBBU
Pohár34.93839401110402953351476

Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších

Soutěž#123ZBPBSBBU
MKH - TN32.925711993212413
2016

Rohozecká liga licitovaného mariáše

0

Ostatní turnaje licitovaného nemíchaného

Vánoční turnaj

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL36.866269822011611-68148218182820466629
Soutěž#12ZBPBSBBU
VT49.-5077-11314027272

Lojzova sedmdesátka

Soutěž#1234ZBPBSBBU
L7017.1717282292257349844

Ostatní turnaje licitovaného míchaného

Míchaný pohár

Soutěž#123456ZBPBSBBU
Pohár20.34182325239-314384071326

Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších

Soutěž#123ZBPBSBBU
MKH - TN36.41413-2510176313
2013

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM65.------------00000-601593153377020

Regionální ligy

Soutěž#1234567891011121314151617181920ZBPBSBBÚ
Sever4.3561042778755758688510-601593153312620
Celkem65.0443154004128732837382850534954524466-601593153377020

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL12.1471281421421091301581359516252521042629134810

Ostatní turnaje licitovaného míchaného

Poháry nemíchané

Soutěž#123456ZBPBSBBU
Pohár3.2911364428471936598521956

Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších

Soutěž#12ZBPBSBBU
MKH - TN23.--00000
2018

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM79.----3917------8212520756282125207562
2015

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL25.18728774416094105871104491690213974810

Ostatní turnaje licitovaného míchaného

Míchaný pohár

Soutěž#123456ZBPBSBBU
Pohár29.26912163430-133223091276

Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších

Soutěž#123ZBPBSBBU
MKH - TN7.26313755308363943