říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
RL8: Budislavice
so 24.10. 09:00 - 15:00
PLLM8: Praha
so 24.10. 13:00 - 19:00
Bubovice8 2020: Bubovice
ne 25.10. 00:00 - 06:00
JČL-M9: Hořepník
ne 25.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 26.10. 17:00 - 23:00
JČL-K8: Pelhřimov
so 31.10. 09:00 - 15:00
Major4: Pardubice
so 31.10. 09:00 - 16:00
EXT12: Panenský Týnec
so 31.10. 09:00 - 15:00
říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
RL8: Budislavice
so 24.10. 09:00 - 15:00
PLLM8: Praha
so 24.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 26.10. 17:00 - 23:00
Major4: Pardubice
so 31.10. 09:00 - 16:00
JČL10: Deštná
ne 01.11. 13:00 - 19:00
PP9: Praha
út 03.11. 18:10 - 00:10
PP9: Praha
st 04.11. 18:10 - 00:10
RL9: Sokolov
so 07.11. 09:00 - 15:00

 

říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
RL8: Budislavice
so 24.10. 09:00 - 15:00
PLLM8: Praha
so 24.10. 13:00 - 19:00
Bubovice8 2020: Bubovice
ne 25.10. 00:00 - 06:00
JČL-M9: Hořepník
ne 25.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 26.10. 17:00 - 23:00
JČL-K8: Pelhřimov
so 31.10. 09:00 - 15:00
Major4: Pardubice
so 31.10. 09:00 - 16:00
EXT12: Panenský Týnec
so 31.10. 09:00 - 15:00
říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
RL8: Budislavice
so 24.10. 09:00 - 15:00
PLLM8: Praha
so 24.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 26.10. 17:00 - 23:00
Major4: Pardubice
so 31.10. 09:00 - 16:00
JČL10: Deštná
ne 01.11. 13:00 - 19:00
PP9: Praha
út 03.11. 18:10 - 00:10
PP9: Praha
st 04.11. 18:10 - 00:10
RL9: Sokolov
so 07.11. 09:00 - 15:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš27422449369
2Nocar Richard5944621056316
3Pánek Jindřich461355816302
4Průša Martin297333630292
5Dubanská Edita423322745292
6Šenold Vojtěch456304760289
7Gruner David136678814283
8Kotva Pavel20738758281
9Plucar Pavel-399716317273
10Hrbáček Aleš366495861269
#HráčZBPBSB
1GRINGOS12711562283350
2Limit Pardubice5161772228848
3Betlodurch5301464199441
4Plzeňácí1711922209338
5Vaněks Sharks-522170211836
6POD-BABA TEAM1661289145530
7ALDA TEAM Pardubice-7351862112727
8MK EUTIT M. Lázně-1491516136726
#HráčZBPBSB
1NML Zdice-2021765156351
2NEVYZPYTATELNÍ-6972415171841
3KPŽE Budislavice41547155139
4Mariášoví nadšenci-1157150735038
5Staroplzeňáci990756174622
6Staroplzeňáci B510531104112
7Plzeň1515426939
8Tučnáci-445555117
9MK EUTIT M. Lázně B-363327-365
10RETRO Kozolupy1592343931
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří89810981996567
2Kučera Miloš7716741751556
3Škaloud Miroslav30614181724534
4Chaluš Vladimír27612901566499
5Mareček Milan31911871506494
6Semorád Jan52012611781476
7Horna Pavel52811241652470
8Poláček Josef512391244469
9Straka Pavel-9213671275462
10Plucar Pavel-22314531230462
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov228642896575135
2Mariášová Perlet156440725636130
3KPžE Budislavice120437904994109
4Plnotuční147536225097109
5Alda team H.Jelení110141775278103
6Falešní sobi149535435038101
7Vajgar6963908460498
8MK Licita Kladruby11223507462997
9Honda Česká Lípa18412660450190
10Labská Mělník-6102784217456
#HráčZBPBSBB
1David Jiří89810981996567
2Kučera Miloš7716741751556
3Škaloud Miroslav30614181724534
4Chaluš Vladimír27612901566499
5Mareček Milan31911871506494
6Semorád Jan52012611781476
7Horna Pavel52811241652470
8Poláček Josef512391244469
9Straka Pavel-9213671275462
10Plucar Pavel-22314531230462
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov228642896575135
2Mariášová Perlet156440725636130
3KPžE Budislavice120437904994109
4Plnotuční147536225097109
5Alda team H.Jelení110141775278103
6Falešní sobi149535435038101
7Vajgar6963908460498
8MK Licita Kladruby11223507462997
9Honda Česká Lípa18412660450190
10Labská Mělník-6102784217456
#HráčZBPBSBB
1David Jiří89810981996567
2Kučera Miloš7716741751556
3Škaloud Miroslav30614181724534
4Chaluš Vladimír27612901566499
5Mareček Milan31911871506494
6Semorád Jan52012611781476
7Horna Pavel52811241652470
8Poláček Josef512391244469
9Straka Pavel-9213671275462
10Plucar Pavel-22314531230462
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov228642896575135
2Mariášová Perlet156440725636130
3KPžE Budislavice120437904994109
4Plnotuční147536225097109
5Alda team H.Jelení110141775278103
6Falešní sobi149535435038101
7Vajgar6963908460498
8MK Licita Kladruby11223507462997
9Honda Česká Lípa18412660450190
10Labská Mělník-6102784217456
#HráčZBPBSBB
1David Jiří89810981996567
2Kučera Miloš7716741751556
3Škaloud Miroslav30614181724534
4Chaluš Vladimír27612901566499
5Mareček Milan31911871506494
6Semorád Jan52012611781476
7Horna Pavel52811241652470
8Poláček Josef512391244469
9Straka Pavel-9213671275462
10Plucar Pavel-22314531230462
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov228642896575135
2Mariášová Perlet156440725636130
3KPžE Budislavice120437904994109
4Plnotuční147536225097109
5Alda team H.Jelení110141775278103
6Falešní sobi149535435038101
7Vajgar6963908460498
8MK Licita Kladruby11223507462997
9Honda Česká Lípa18412660450190
10Labská Mělník-6102784217456

 

#HráčZBPBSBB
1Vávrovský Jan (82)473521994151
2Korbel Jiří (76)152701853142
3David Pavel (72)91652743138
4Vondráčková Šárka (66)218604822137
5Kubiska Jiří (103)299396695134
6Straka František (66)193803996133
7Chaluš Vladimír (63)-225874649132
8Jedlička František (65)110662772131
9Vlk Stanislav (99)150514664131
10Dufek Zdeněk (91)126659785130
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš6677721439200
2Dubanská Edita5395031042198
3Jančík Luděk303302605183
4Batík Jiří227157384181
5Pánek Jindřich164196360178
6Koutová Eva122268390175
7Hošek Martin-1209954-255168
8Jedlička David628267895137
9Janda Jiří24247289118
10Zachar Miroslav-50221171116
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)730393112383
2Nečas Jan (19)27743270974
3Lukášek Jiří (79)23320844170
4Dubanská Edita (5)-3830026267
5Hrbáček Aleš (10)9639449064
6Kuneš Daniel (103)27716744464
7Čejka Zdeněk (54)26016442458
8Pírko Libor (90)-13126413350
9Slabý Aleš (22)-541243-29844
10Bříza Vladimír (36)-715420-29542
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)3228771199129
2Novák Petr (48)7173071024118
3Munia Kamil (14)0492492109
4Batík Jiří (16)508326834106
5Kotva Pavel (8)24538763294
6Šenold Vojtěch (6)2110612791
7Baxa Josef (26)-19957938088
8Průša Martin (4)7452660085
9Jedlička David (11)9434944385
10Hošek Martin (28)-1142841785
TAB7
TAB8

Stránka hráče

Jiří David - 506

čekám…
2015

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM63.----------4546336156492912336156492912

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL4.1019178123112106869710510680224593261100510

Ostatní turnaje licitovaného míchaného

Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších

Soutěž#123ZBPBSBBU
MKH - TN27.8361762168230613
2017

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL3.96119821511175762136149598162428324497110
2014

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM133.----------110-267214-53112-267214-53112

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL15.758513572123-141106136126566220827749999
2016

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM82.----------32291820522361218205223612

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Ostatní turnaje licitovaného míchaného

Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL11.9512064556511474129122273902239262986510
Soutěž#123ZBPBSBBU
MKH - TN6.363421180201381913
2013

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM184.0---------230-1041040233-1041040693

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL32.17112111416074-158-1831533171893221011348

Ostatní turnaje licitovaného míchaného

Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších

Soutěž#12ZBPBSBBU
MKH - TN28.--00000
2018

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL2.-1034510312611610915057127631240530369369