únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
KM-MU 2020: Malešov
so 07.03. 00:00 - 06:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 10.03. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 14.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00

 

únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
Tradiční odpolední 2020: Hlízov
so 29.02. 12:00 - 18:00
Bubovice2 2020: Bubovice
ne 01.03. 00:00 - 08:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
KM-MU 2020: Malešov
so 07.03. 00:00 - 06:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
únor 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 03.03. 18:10 - 00:10
PP3: Praha
st 04.03. 18:10 - 00:10
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 07.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 10.03. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 14.03. 13:00 - 19:00
Major2: Pardubice
so 21.03. 09:00 - 16:00

 

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav151608759240
2David Jiří371514885239
3Škaloud Miroslav30699729230
4Trojan Štěpán-15687672225
5Bartyzal Miloslav438384822213
6Kubát Milan94643737211
7Kučera Miloš-122690568210
8Straka Pavel248522770208
9Semorád Jan353408761202
10Davídek Josef-146592446196
#HráčZBPBSBB
1Mariášová Perlet11691829299874
2KPžE Budislavice11561690284663
3GOLDSERVIS Pelhřimov8191780259953
4Falešní sobi5251654217953
5Plnotuční-161618160246
6Alda team H.Jelení2251566179142
7Vajgar881489157739
8Honda Česká Lípa4341011144535
9MK Licita Kladruby5301099162934
10Labská Mělník3771193157033

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš429426855138
2Jedlička David628267895137
3Dubanská Edita299267566137
4Batík Jiří372147519128
5Jančík Luděk128250378121
6Pánek Jindřich127103230121
7Koutová Eva215162377119
8Janda Jiří24247289118
9Zachar Miroslav-50221171116
10Munia Kamil-163416253114
#HráčZBPBSBB
1Batík Jiří (2)46217864048
2Munia Kamil (7)31717649347
3Kučera Miloš (1)13437350746
4Polka Marek (9)14421235633
5Baxa Josef (6)15519034533
6Kotva Pavel (19)8411720133
8Rataj Richard (26)1957426931
7Hošek Martin (24)12118130231
9Průša Martin (14)-931293628
10Novák Petr (34)9011620627
TAB7
TAB8

Stránka hráče

Miloslav Bartyzal - 821

2013

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM22.4435--2255808960741613-12144632548810-5561524968163830

Regionální ligy

Soutěž#1234567891011121314151617181920ZBPBSBBÚ
ZL5.101282014201781815611101015810121613-590111852825320
Celkem22.31400411173430662400464444018302617-590111852855420

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL26.7089741401441261551301341085722052262117010

Ostatní turnaje licitovaného nemíchaného

Turnaj Mistrů

Soutěž#12ZBPBSBBU
TM28.2338-280184-96612

Ostatní turnaje licitovaného míchaného

Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších

Soutěž#12ZBPBSBBU
MKH - TN18.--00000
2014

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM69.--03450200930---778416-362988-778416-362988

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL21.10578152771391527685-88342214224849529
2015

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM86.440010---------176279103544-176279103544

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL34.701144650-6810678766741188919306759

Ostatní turnaje licitovaného míchaného

Míchaný pohár

Soutěž#123456ZBPBSBBU
Pohár33.17196323613-313423111236

Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších

Soutěž#123ZBPBSBBU
MKH - TN28.453975251326573
2016

Major turnaje a LLM celkem

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ZBPBSBBÚCZBCPBCSBCB
LLM71.--2742--01603---399387-12886-399387-12886

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Ostatní turnaje licitovaného nemíchaného

Vánoční turnaj

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL18.156281188977644668551181052427253281910
Soutěž#12ZBPBSBBU
VT18.95126192022212212

Lojzova sedmdesátka

Soutěž#1234ZBPBSBBU
L7019.1192634128265393804

Ostatní turnaje licitovaného míchaného

Míchaný pohár

Soutěž#123456ZBPBSBBU
Pohár10.2837312811161104946041516

Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších

Soutěž#123ZBPBSBBU
MKH - TN28.836818157175523

Turnaje licitovaného křížového

MČR v Licitované čtyřce

Soutěž#123ZBPBSBBU
MČR-LIC412.238431417353
2017

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL30.684286-3491389212691165177119366699
2018

Rohozecká liga licitovaného mariáše

Soutěž#1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
CZBCPBCSBCB
RL18.101695687104411288472652572280253776610