únor 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
RL3: Žlutice
so 10.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 11.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 13.03. 18:00 - 00:00
únor 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
RL3: Žlutice
so 10.03. 09:00 - 15:00
PP3: Praha
út 13.03. 18:00 - 00:00
Major2: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 17.03. 09:00 - 16:00
RL4: Sokolov
so 24.03. 09:00 - 15:00

 

únor 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Veselí nad Lužnicí
so 03.03. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
RL3: Žlutice
so 10.03. 09:00 - 15:00
JČL-M3: Pelhřimov
ne 11.03. 13:00 - 19:00
PP3: Praha
út 13.03. 18:00 - 00:00
únor 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 04.03. 13:00 - 19:00
RL3: Žlutice
so 10.03. 09:00 - 15:00
PP3: Praha
út 13.03. 18:00 - 00:00
Major2: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 17.03. 09:00 - 16:00
RL4: Sokolov
so 24.03. 09:00 - 15:00

 

 

#HráčZBPBSBB
1Srb Michael84392476135
2Biel Hilmar166344510127
3Hošek Martin50287337117
4Burian Richard114217331116
5Liška Zdeněk126307433115
6Štola Vladimír104219323115
7Semorád Jan107209316115
8Kuc Radek35259294114
9Růžek Jaroslav62337399113
10Richtr Jaroslav1315316111
#HráčZBPBSBB
1Honda Česká Lípa373892126542
2Falešní sobi A329783111236
3KPžE Budislavice24773398028
4GOLDSERVIS Pelhřimov15673188726
5Plnotuční4166270323
6MK Licita Kladruby9465474823
7Vajgar-2676573921
8Labská Mělník B5369574821
9Alda team H.Jelení-960059121
10Jizeran Doubrava14256570720
#HráčZBPBSBB
1Srb Michael84392476135
2Biel Hilmar166344510127
3Hošek Martin50287337117
4Burian Richard114217331116
5Liška Zdeněk126307433115
6Štola Vladimír104219323115
7Semorád Jan107209316115
8Kuc Radek35259294114
9Růžek Jaroslav62337399113
10Richtr Jaroslav1315316111
#HráčZBPBSBB
1Honda Česká Lípa373892126542
2Falešní sobi A329783111236
3KPžE Budislavice24773398028
4GOLDSERVIS Pelhřimov15673188726
5Plnotuční4166270323
6MK Licita Kladruby9465474823
7Vajgar-2676573921
8Labská Mělník B5369574821
9Alda team H.Jelení-960059121
10Jizeran Doubrava14256570720
#HráčZBPBSBB
1Srb Michael84392476135
2Biel Hilmar166344510127
3Hošek Martin50287337117
4Burian Richard114217331116
5Liška Zdeněk126307433115
6Štola Vladimír104219323115
7Semorád Jan107209316115
8Kuc Radek35259294114
9Růžek Jaroslav62337399113
10Richtr Jaroslav1315316111
#HráčZBPBSBB
1Honda Česká Lípa373892126542
2Falešní sobi A329783111236
3KPžE Budislavice24773398028
4GOLDSERVIS Pelhřimov15673188726
5Plnotuční4166270323
6MK Licita Kladruby9465474823
7Vajgar-2676573921
8Labská Mělník B5369574821
9Alda team H.Jelení-960059121
10Jizeran Doubrava14256570720
#HráčZBPBSBB
1Srb Michael84392476135
2Biel Hilmar166344510127
3Hošek Martin50287337117
4Burian Richard114217331116
5Liška Zdeněk126307433115
6Štola Vladimír104219323115
7Semorád Jan107209316115
8Kuc Radek35259294114
9Růžek Jaroslav62337399113
10Richtr Jaroslav1315316111
#HráčZBPBSBB
1Honda Česká Lípa373892126542
2Falešní sobi A329783111236
3KPžE Budislavice24773398028
4GOLDSERVIS Pelhřimov15673188726
5Plnotuční4166270323
6MK Licita Kladruby9465474823
7Vajgar-2676573921
8Labská Mělník B5369574821
9Alda team H.Jelení-960059121
10Jizeran Doubrava14256570720

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (1)40811552383
2Vávrovský Jan (1)23024947971
3Koranda Vlastimil (17)26111137270
4Vlk Stanislav (1)22721544268
5David Pavel (26)27413641068
6Neruda Vladimír (57)17210127361
7Kubiska Jiří (26)8321830158
8Mácha Jan (6)20010230257
9Jedlička František (17)3127030155
10Uher Stanislav (57)1923222454
TAB3
#HráčZBPBSBB
2Šenold Vojtěch2493027966
1Pánek Jindřich15415430866
3Koutová Eva2367030665
4Hošek Martin2278230964
5Jirkovský Tomáš19111030163
6Hes Ivan1934023362
7Kučera Miloš-891708160
8Mejsnar Jan-3734386560
9Plucar Pavel-17430613259
10Jedlička David-201028256
#HráčZBPBSBB
1Nečas Jan (22)14411125517
2Tomek Václav (22)7214621816
3Hrbáček Aleš (31)9911321215
4Kučera Miloš (10)-5421315914
5Slabý Aleš (31)456210713
6Čejka Zdeněk (31)-25755011
7Šotek Jan (31)138710010
8Lukášek Jiří (31)21769710
9Bříza Vladimír (31)-31544-2714
#HráčZBPBSBB
1Hošek Martin (4)34027961953
2Šenold Vojtěch (4)22927450351
3Batík Jiří (15)1496921840
4Průša Martin (26)-4721016338
5Munia Kamil (17)8419928337
6Štola Vladimír (21)7911419337
7Kotva Pavel (13)-4733628936
8Polka Marek (6)1117618736
9Jirkovský Tomáš (9)2219621835
10Novák Petr (57)845814234
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL3-2013: Sokolov (16.3.)

Dne 16.3.2013 se od 09:00 konal 3. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2013 (Místo konání: Sokolov - restaurace Na Golfu, pořadatel: 0).

CELÁ TABULKA RL3: Sokolov 16.3.2013
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Petřík Dan
81993123216758620028675428913163221412633213
2Bříza Vladimír
3261519921464429513763222322547279526605199
3Hošek Martin
Praha
9752819222070388912755251141397091395486195
4Kotva Pavel
6342642684178241121366650154204185
5Mašek Robert
6904068108548613522172297710659155280435185
6Kuc Radek
947-967583733146179667824213237181
7Patočka Frantisek
85352123175662610212853317310458109298407177
8Štola Vladimír
4295012717768957016560-10766646135273408174
9Horna Pavel
949176986492711013756687914768112258370173
10Liška Zdeněk
626-118776435562117525721927675101368469170
11David Pavel
Jindřichův Hradec
5052848646-715915259-210310157-7346339162
12Růžek Jaroslav
8034112616765-5520314843-741396545-88468380153
13Mareček Milan
6191011812852587924459561155574261335151
14Kinčeš Ladislav
4761613114759013613657-951071234-79374295150
15Křížová Marie
34252409248721181907013425529137200337147
16Škaloud Miroslav
121834649851-351036839-510510054-6272266144
17Bučil Petr
24911163174601986105472348713553297350142
18Picek Břetislav
857509114163-4284423266381044774213287142
19Tislický Jan
585499013961-111411351-881001230-40304264142
20Krupka Stanislav
747915516457625711950052523371264335140
21Rataj Richard
Deštná
5362712815562-141119746-23714832-10310300140
22Strobachová Ingrid
464-43611825357911449104681726596208304139
23Kůt Milan
74878-9995-431-18543627-11714932136
24Kučera Miloš
83213132261011912958953513050106185291134
25Bultman Milan
88537982451506621661-37642726116209325132
26Mejsnar Jan
858-581125435-6336430142-3215612453-153632479130
27Pokorný Jaroslav
862113041304034744030941246081158239130
28Richtr Jaroslav
321-681417340-34946035-4317613352-145411266127
29Blahník Zdeněk
683217818056-28391128-2727043-28289261127
30Biel Hilmar
744-175336284028683770731436293154247127
31Trojan Štěpán
6593818121972-6221-41133596242-21261240127
32Pánek Jindřich
70633498247-279467387319924079162241125
33Vavríková Lucia
1264-3920-19163356894133991326427175202121
34Poláček Josef
63328295736-50742429-910910056-31212181121
35Táborský Milan
Olešná
1220-335623271818019865-104100-428-119336217120
36Jandová Hana
8840242421297099455444984983138221115
37Turek Jiří
Pelhřimov
871-195138-5738514715262-5641-1515-24632680115
38David Jiří
506-32491723611512154-4676337-30231201114
39Šturm Daniel
973-8837544-18644633-33804736-59227168113
40Kubiska Jiří
Černovice
1219-63630225112317468-10261620-22212190110
41Švéda Zdeněk
810-246036293611815464-7751-2617-65229164110
42Slabý Aleš
866-5514631-4116-25171911113061-27178151109
43Hlas František
1649445334-4350722415394517147154107
44Houžvička Vlastimil
365238911255-49578243353825-23181158104
45Stavrev Karel
5009-38713333535610948-2625-116-1115214197
46Kříž Lubomír
235-40591924-4087473428477538-5219314196
47Sedláček Jiří
444846214658-814625-488-4013288411296
48Kubát Milan
687-10446-5817-15776236-29825341-1482055794
49Holan Vladimír
1881210812053-5529-2616-37551823-8019211292
50Vojtěch Antonín
851-5019-3114-36562027823311548-410810489
51Ferech Jaroslav
83419739250-2510-1518-6126-3514-671094282
52Richter Josef
Janovice
85454156942-2716-1120-4549419-18806281
53Pipta Michal
714-21341320-18537-1481515587344-191129-6279
54Václavík Alois
6-9271819-20301026-34754131-631326976
55Janko Rudolf
86444196339-5120-3114-16402422-23795675
56Bartyzal Miloš
82110405032-4034-621-17392221-471136674
57Jedlička David
824-6330-3315-7159-121951368739-831254273
58Drienovský Stanislav
5008-4335-818-16351930-10058-4218-159128-3166
59Tomáš Petr
584-8517-6813-812423-9574-2124-188103-8560
CELÁ TABULKA RL3: Sokolov 16.3.2013
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Falešní sobi A01370396466112133525651312224536715405993139839
2Severozápad012137328465151814696501138301339113561098145437
3KPžE Budislavice011833704531011434946317-4538634161521105125733
4Jizeran Doubrava01097205302723304327918322941217303738104133
5Pražské Hvězdy0264413477131021882908922163089258817107530
6Plnotuční09162963128-1325614295-8043735710-1961294109823
7Honda Česká Lípa087211819041032623651082213295825759385022
8Labská Mělník0313737851517-1492661173-103189862-11583371822
9Vajgar J.Hradec01-2262785231648650215-1102701603-320103471421
10Alda team H.Jelení0725287312642152197137194331716669686220
11MK EUTIT Mar.Lázně05-41501462-15166151463386449134470274619
12Falešní sobi B015-202312115123123265121526653267770916
13Sokolov.strojírny06583393979-5019814823319723044173477515
Začátek:
sobota 16.3.2013 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Sokolov - restaurace Na Golfu (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)