únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
KM 2019: Hlízov
so 23.02. 00:00 - 06:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
KM 2019: Sobíňov
so 23.02. 09:00 - 15:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 25.02. 17:00 - 23:00
KM 2019: Knyk
so 02.03. 09:00 - 17:00
PLLM3: Praha
so 02.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
POLLM2: Pardubice
po 25.02. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 02.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 09.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 12.03. 17:00 - 23:00
Major2: Pardubice
so 16.03. 09:00 - 16:00
PP3: Praha
út 19.03. 18:10 - 00:10

 

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
KM 2019: Hlízov
so 23.02. 00:00 - 06:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
KM 2019: Sobíňov
so 23.02. 09:00 - 15:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 25.02. 17:00 - 23:00
KM 2019: Knyk
so 02.03. 09:00 - 17:00
PLLM3: Praha
so 02.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
POLLM2: Pardubice
po 25.02. 17:00 - 23:00
PLLM3: Praha
so 02.03. 13:00 - 19:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 09.03. 09:00 - 15:00
KLLM3: Klatovy
út 12.03. 17:00 - 23:00
Major2: Pardubice
so 16.03. 09:00 - 16:00
PP3: Praha
út 19.03. 18:10 - 00:10

 

 

#HráčZBPBSBB
1Kříž Lubomír393388781164
2Jedlička David170286456135
3Kuc Radek365209574131
4Reich Jaroslav112300412125
5Chaluš Vladimír176326502114
6Semorád Jan244193437111
7David Jiří238185423110
8Slabý Aleš251176427106
9Václavík Alois270179449104
10Tislický Jan94208302101
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení413616102928
2Vajgar4595399824
3GOLDSERVIS Pelhřimov489745123424
4KPžE Budislavice528726125421
5Jizeran Doubrava492550104220
6Falešní sobi23468391719
7Mariášová Perlet19154673718
8MK Licita Kladruby7465973316
9Plnotuční17864582316
10Honda Česká Lípa6562268714
#HráčZBPBSBB
1Kříž Lubomír393388781164
2Jedlička David170286456135
3Kuc Radek365209574131
4Reich Jaroslav112300412125
5Chaluš Vladimír176326502114
6Semorád Jan244193437111
7David Jiří238185423110
8Slabý Aleš251176427106
9Václavík Alois270179449104
10Tislický Jan94208302101
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení413616102928
2Vajgar4595399824
3GOLDSERVIS Pelhřimov489745123424
4KPžE Budislavice528726125421
5Jizeran Doubrava492550104220
6Falešní sobi23468391719
7Mariášová Perlet19154673718
8MK Licita Kladruby7465973316
9Plnotuční17864582316
10Honda Česká Lípa6562268714
#HráčZBPBSBB
1Kříž Lubomír393388781164
2Jedlička David170286456135
3Kuc Radek365209574131
4Reich Jaroslav112300412125
5Chaluš Vladimír176326502114
6Semorád Jan244193437111
7David Jiří238185423110
8Slabý Aleš251176427106
9Václavík Alois270179449104
10Tislický Jan94208302101
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení413616102928
2Vajgar4595399824
3GOLDSERVIS Pelhřimov489745123424
4KPžE Budislavice528726125421
5Jizeran Doubrava492550104220
6Falešní sobi23468391719
7Mariášová Perlet19154673718
8MK Licita Kladruby7465973316
9Plnotuční17864582316
10Honda Česká Lípa6562268714
#HráčZBPBSBB
1Kříž Lubomír393388781164
2Jedlička David170286456135
3Kuc Radek365209574131
4Reich Jaroslav112300412125
5Chaluš Vladimír176326502114
6Semorád Jan244193437111
7David Jiří238185423110
8Slabý Aleš251176427106
9Václavík Alois270179449104
10Tislický Jan94208302101
#HráčZBPBSBB
1Alda team H.Jelení413616102928
2Vajgar4595399824
3GOLDSERVIS Pelhřimov489745123424
4KPžE Budislavice528726125421
5Jizeran Doubrava492550104220
6Falešní sobi23468391719
7Mariášová Perlet19154673718
8MK Licita Kladruby7465973316
9Plnotuční17864582316
10Honda Česká Lípa6562268714

 

TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš33923357278
2Pánek Jindřich15812428270
3Batík Jiří1757024566
4Jedlička David1295418364
5Koutová Eva1666322963
6Hes Ivan3913917863
7Novák Petr1021011258
8Jančík Luděk40347456
9Průša Martin-1201644455
10Baxa Josef-49853654
#HráčZBPBSBB
1Průša Martin (5)18913332231
2Šenold Vojtěch (6)1276018725
3Gruner David (2)1173515224
4Novák Petr (57)1552417922
5Baxa Josef (19)558814322
6Batík Jiří (19)122813022
7Podskalský Jiří (6)823611821
8Mužík Martin (23)57106718
9Kučera Miloš (1)-821769416
10Kotva Pavel (12)-711033216
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL4-2013: Česká Lípa (13.4.)

Dne 13.4.2013 se od 09:00 konal 4. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2013 (Místo konání: Česká Lípa - restaurace Arbes, pořadatel: 0).

CELÁ TABULKA RL4: Česká Lípa 13.4.2013
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2BP2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Strobachová Ingrid
464201751956578331401736453315368207
2Kuc Radek
94760162222752412414864639015366147376523205
3Mašek Robert
690-399758406079139627821176197180
4Kučera Miloš
8323220824070-41864531432342777234528562173
5Svoboda Daniel
5351204316355367711357558714260211207418172
6Šedý Miroslav
632-17503332311551866614710525270161310471168
7Švéda Zdeněk
81034801145710031131501712714456151238389163
8Chlupáč Josef
876-91200109443731335072-6823516744-122748626160
9David Jiří
5064311615966148910354-483794053288341160
10Houžvička Vlastimil
36555139194681288100521574893982301383159
11Vojtěch Antonín
851-1295834914145159633654904738294332159
12Táborský Milan
Olešná
122078-8221413240-791426337-161356195155
13Štola Vladimír
4295914620572-10534327311041355580303383154
14Poláček Josef
633-795885010102112562771984830268298154
15Slabý Aleš
8661119620762-821385634611812453-65452387149
16Kosek Zdeněk
852-3737046-18816339915216158-12306294143
17Pírko Libor
868397211156-4857921252112366516340356142
18Picek Břetislav
857738453640118158702438623671194265142
19Bartyzal Miloš
821419013163-3128-316391061456149224273140
20Mareček Milan
619-9748-4915-3813092486114120275-74319245138
21Krupka Stanislav
747-5827747423880475726834294146240136
22Fanta Tomáš
319-248359396562127581470843855215270135
23Bučil Petr
249319012158-282261985331013216326332132
24Horna Pavel
949116172113688143491341836863218281132
25Václavík Alois
6-22775534-567623555921476328236264132
26Mejsnar Antonín
8591222326218510655-91091005013216229131
27David Pavel
Jindřichův Hradec
50554511055410718141-2684583538206244130
28Holan Vladimír
188174663453343724331171505953197250128
29Hlas František
16440418151-231017849-166751281209210128
30Škaloud Miroslav
121812425302712915665-278255321235236127
31Petřík Dan
8191710512259-7053-1717268210851-27240213127
32Tislický Jan
585-751053035-58994129-815915154-141363222118
33Bultman Milan
885-134229283444783836751115257161218118
34Trojan Štěpán
659222143334111615768-3331-21730168198118
35Doležal Vladislav
500713779052-255-20153743804625125150113
36Rataj Richard
Deštná
53641488953-17533626-228058332181183112
37Liška Zdeněk
6263224564234528645-3357242533133166112
38Vavríková Lucia
1264-3343129-6056-4205010015062-13190177111
39Kotva Pavel
6341515116660-4545019-144118-2630-174314140109
40Pánek Jindřich
7069172627127486451741583438132170106
41Mejsnar Jan
858-4919514648-9047-4314-9428419043-233526293105
42Jedlička David
824-21614031-1939251-2936722-51190139104
43Pokorný Jaroslav
86251722242334573022791014950130180103
44Hácha František
99826915161-2626018819272464114178103
45Forman Václav
6852323463717223925463379418678164103
46Lacina Jiří
11762926554155560322032522954113167102
47Kůt Milan
748-11919-10012-27815433577513257-8917586102
48Novák Petr
Praha
101-873-84118518727275-6134-2715-63224161101
49Růžek Jaroslav
803-194021231811112959-1917-219-20168148101
50Bříza Vladimír
326-5844-1419-42995736-5221115945-152354202100
51Kubát Milan
6873311514864-35541923-4132-913-43201158100
52Richtr Jaroslav
321-47631625408112160-15948-11114-1661922699
53Kubiska Jiří
Černovice
1219-6162122557813361-6415-4911-701558594
54Pipta Michal
714-18887043-30471722-9463726-5718112491
55Šturm Daniel
973-12655338-21614028-3738120-701649486
56Blahník Zdeněk
683-363601756177337-36854931-1613812285
57Janda Jiří
709-6512-531345347946-3181523-23644182
58Tomáš Petr
584-192562039428142-2013-7160808078
59Hošek Martin
Praha
975-1116516-798-7111-37834627-127107-2054
60Janko Rudolf
864-3111-2014-7127-4412-2928-118-13166-6544
61Patočka Frantisek
85302218-4622-2413-6434-3012-11058-5243
CELÁ TABULKA RL4: Česká Lípa 13.4.2013
#TýmySloženíZB1PB1SB1BP1ZB2PB2SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Jizeran Doubrava0104533037511203503701310829640413173976114937
2Alda team H.Jelení077449456815-15145029937456363717-31507150435
3Sokolov.strojírny0616233249863325388159032641611169884105334
4Vajgar J.Hradec01171339510177923831711-1093092004141886102732
5MK EUTIT Mar.Lázně05651602251021255276966230296815264579727
6Plnotuční09-41257216410732843517-974043073-3198995824
7Pražské Hvězdy021582614191349104153228306334923567190624
8Falešní sobi C01910319029391231492728109131240633547080523
9Honda Česká Lípa084011315321361332695883404281526458685022
10Labská Mělník03-39269230524211235664308372104978883721
11Severozápad01233173206757210267782189271717257274421
12Falešní sobi B0151714316036733340010-121621558369277518
13Falešní sobi A01302512516321812134-1132291162-8166158012
Začátek:
sobota 13.4.2013 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Česká Lípa - restaurace Arbes (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)