leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 04.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
st 05.02. 18:10 - 00:10
KM 2020: Chaloupky
so 08.02. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Jirny
so 08.02. 00:00 - 06:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 04.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
st 05.02. 18:10 - 00:10
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00

 

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 04.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
st 05.02. 18:10 - 00:10
KM 2020: Chaloupky
so 08.02. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Jirny
so 08.02. 00:00 - 06:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 04.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
st 05.02. 18:10 - 00:10
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Pelhřimov
ne 01.03. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan121619103126552
2Kotva Pavel7897961585484
3Nocar Richard10556501705473
4Kučera Miloš-73878805467
5Gruner David361622983429
6Polka Marek20110471248418
7Plucar Pavel-24312551012400
8Šenold Vojtěch6233941017387
9Zdychynec Josef1559371092367
10Maceška Vladimír-2231202979357
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí18903517540784
2GRINGOS19141685359965
3Vaněks Sharks-4873672318562
4Limit Pardubice5472431297853
5Betlodurch152568258352
6ALDA TEAM Pardubice-4512330187946
7NEVYZPYTATELNÍ-15633287172442
8NML Zdice-1946258063440
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně20584249630779
2PODBABA TEAM11302379350975
3KPŽE Budislavice9182415333365
4M Y Š O C I2212803302459
5ALDA TEAM Pardubice B1392247238640
6Staroplzeňáci-3751998162336
7Nalezenci-795126747218
8MK Licita Kladruby-43197154016
9Plzeňácí B46739986613
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (93)-1710801063232
2Kubiska Jiří (93)6486681316218
3Vávrovský Jan (74)2369971233218
4Chaluš Vladimír (68)-50516911186200
5Korbel Jiří (87)24711131360199
6Vlk Stanislav (99)4735711044189
7Vondráčková Šárka (92)278718996187
8David Pavel (102)294566860179
9Matějka Josef (82)94337431179
10Musil František (103)-2721060788172
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (65)16114961657135
2Mádle Čestmír (69)54810821630121
3Kocík František (110)2398191058109
4Hanisch Martin (70)73011911921106
5Bouše Miroslav (67)-17813531175105
6Šampalík Václav st. (24)-698118348590
7Kříž Lubomír (33)-24195471387
8Hanzlík Václav (155)-24187863768
9Šiška Libor (127)-30476946555
10Křížová Marie (153)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš83720462883544
2Batík Jiří14965252021512
3Pánek Jindřich5538741427502
4Hošek Martin-1098119698451
5Koutová Eva-294574280448
6Jančík Luděk4677741241419
7Zachar Miroslav247472719404
8Jedlička David-445441-4378
9Hes Ivan-49553504291
10Novák Petr-287253-34278
#HráčZBPBSBB
2Hrbáček Aleš (14)7139591672108
1Nečas Jan (16)139790929109
3Kučera Miloš (4)34811391487100
4Munia Kamil (26)12861974799
5Tomek Václav (108)-15482467097
6Lukášek Jiří (15)-4874469695
7Čejka Zdeněk (22)26652278890
8Bříza Vladimír (34)-11071038-6979
9Slabý Aleš (31)9242451675
10Pírko Libor (63)6147153260
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (5)10538051858228
2Kučera Miloš (4)26015391799219
3Kotva Pavel (2)54810461594196
4Šenold Vojtěch (8)10693691438194
5Munia Kamil (26)4758431318182
6Polka Marek (6)52802854167
7Batík Jiří (25)593382975161
8Jedlička David (46)253659912145
9Hošek Martin (17)-10151433418145
10Jirkovský Tomáš (29)-457787330142
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL6-2016: Dolní Roveň (14.5.)

Dne 14.5.2016 se od 09:00 konal 6. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2016 (Místo konání: Dolní Roveň - Restaurace Na Křižovatce, pořadatel: 724038495).

Druhou květnovou sobotu se v Dolní Rovni u Holicic sešlo 61 hráčů z 12 družstev na šestém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Zdeněk Liška před Milanem Kůtem a třetí byl Aleš Slabý. V družstvech zvítězilo družstvo Mariášová Perleť před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě bylo družstvo MK Licita Kladruby. Ve druhém kole zvítězil Robert Mašek před Lubomírem Křížem a na třetím místě skončil Jiří Turek. V družstvech zvítězilo družstvo Goldservis Pelhřimov před družstvem KPŽE Budislavice a na třetím místě skončilo družstvo Labská Mělník. Ve třetím kole vyhrál Martin Hošek před Milošem Kučerou a třetí skončil Josef Poláček. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi B. Celkovým vítězem turnaje se stal Martin Hošek, který vyhrál i aktivitu. Na druhém místě skončil Robert Mašek a třetí byl Milan Kůt. Produktivitu na turnaji vyhrál Petr Šáda. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Goldservis Pelhřimov před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Alda team H. Jelení.

CELÁ TABULKA RL6: Dolní Roveň 14.5.2016
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Hošek MartinFalešní sobi B975405696325192197486121227362106460566142
2Mašek RobertMariášová Perlet69051105156507613821462-271057830100348448142
3Kůt MilanLabská Mělník B74897131228592611414045-371471103586392478139
4Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871619715849581331915626548028145284429133
5Fanta TomášFalešní sobi A3194015619654584098313212916146130325455131
6Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897647113544526711942529314542168231399128
7Kučera MilošAlda team H.Jelení832316717043-2848225801352155981386467127
8Poláček JosefMK Licita Kladruby63386068192010412443412112525669375444118
9Picek BřetislavPlnotuční857-511146318701141845467891564486317403116
10Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62611216928162-54742101616718343123383506115
11David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506-33201168377168139464842903186311397114
12Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-553481212198219527110417549187255442113
13Šáda PetrHonda Česká Lípa337251291544652759141469624250223232455110
14Slabý AlešAlda team H.Jelení8665716822556-9936-630661211875224325349108
15Kříž LubomírKPžE Budislavice2359262154455520425959-2113-82126279405106
16Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov140546317728494392305810616447153180333105
17Trojan Štěpán*Mariášová Perlet65952126178524535713446911337100248348102
18Růžek JaroslavMariášová sešlost803-81009226-16947821541361905430330360101
19Hnojský RomanMK Licita Kladruby26256781344114104118394131721911121332499
20Kuc RadekJizeran Doubrava947-3410470204674120407127134391930532499
21Škaloud MiroslavPlnotuční121838851233838539127-49184135322732234997
22Jedlička DavidFalešní sobi B82429467524697814747-135845178518226788
23Pírko LiborAlda team H.Jelení868-6524610-1411510134-120320241-2137034985
24Pánek JindřichFalešní sobi A7063218501578087285093143408919128083
25Mejsnar JanPlnotuční858-2213811634-351228729-24825820-8134226183
26Kosek Zdeněk*Jizeran Doubrava85215657164815631638143181488721430180
27Petrovaj Jan*nezávislí867-158121-37138081161490565618-7825818080
28Munia KamilFalešní sobi A731282048142111213344264369217517525079
29Rataj RichardFalešní sobi B536-3770339-3210068225710015745-1227025876
30Reich JaroslavJizeran Doubrava15057232104331272883559943410811822675
31Richter JosefJizeran Doubrava854685612439354176202826541213112325471
32Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov1219-438-350308911938316192331815817671
33Novák PetrKPžE Budislavice101267610230-9999026243559144121025170
34Tomáš Petr*Labská Mělník B584717318048-7625512-10191-1010-10132622570
35Křížová MarieKPžE Budislavice342-5117-3401110511641622688292214817070
36Hlas FrantišekMK Licita Kladruby1642125461107171199120129363021624666
37Strobachová IngridMariášová sešlost464159711229410010435-4230-121-2322720465
38Houžvička VlastimilLabská Mělník B365319225515810936215677237513320864
39Bartyzal MilošMariášová Perlet82128991274044307418-6060061218920164
40Souček Václav*nezávislí52042811914747-10121-800-50984816-12323811563
41Janko Rudolf*Honda Česká Lípa864269912536-5413-41026537924-216516360
42Horna PavelHonda Česká Lípa949-9113-7803513216750-515105-611609955
43Mareček MilanMariášová Perlet6192012914942-7166-55-505777-10125215154
44Srb MichaelHonda Česká Lípa147518617922-4831-174-14948028-4418614254
45Hinterholzinger Petr*MK Licita Kladruby1491-4228-14128134191054414938918517648
46Svoboda DanielFalešní sobi A535-281077925-636857-145125-2015-2363006447
47Bříza VladimírLabská Mělník B326-1271825523-1442197524-25134-2170-522435-8747
48Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476-913412535-6941-283-1133228-8920811946
49Tislický JanLabská Mělník B585-749428710210937-6235-270-6218612445
50Šturm DanielFalešní sobi B973-511116017-4622-241-371157826-13424811444
51Janda Jiří*MOP Újezd nad Lesy7093529642142398123-320-320456811344
52Richtr JaroslavPlnotuční321-9067-234-4815911133-4839-94-1862657941
53Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-6186257-3243116-481207225-14124910838
54Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-343733396410332-6524-410-601256535
55Pokorný Jaroslav*Honda Česká Lípa862208710731-5711-460-5833-250-951313631
56Kubát MilanMariášová Perlet687-1142049027-2415-92-10943-660-2472621529
57Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851-227256-5124-27017557222-361067028
58David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-4620-260-74110361525345913-951646928
59Štola VladimírMariášová sešlost429-9031-590-6615512-3449159-1301411121
60Patočka Frantisek*Jizeran Doubrava853-5517-380-1111301917-132183-179168-1120
61Petřík DanMariášová sešlost819-2421-32-14919-1300-57671011-230107-12313
CELÁ TABULKA RL6: Dolní Roveň 14.5.2016
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, Plucar P, David J, Semorád J192369131302502991515417123991225139073740637
2MK Licita KladrubyPoláček J, Liška Z, Hnojský R, Hlas F517630711122342796101664981313527610843035830
3Alda team H.JeleníKučera M, Slabý A, Pírko L, Čejka Z7543879109232635911454591515222211092935229
4Falešní sobi BHošek M, Jedlička D, Rataj R, Šturm D1518213273423709117814271113314110102232322
5Falešní sobi AFanta T, Pánek J, Munia K, Svoboda D134428179486232710310826581072387782230422
6Mariášová PerletMašek R, Bartyzal M, Mareček M, Kubát M4993331513249234485-137222143117892026020
7PlnotučníPicek B, Škaloud M, Mejsnar J, Richtr J9-35337490-133958116-6355796-5410871930219
8KPžE BudislaviceKříž L, Novák P, Křížová M, Šampalík V11572243825740813126381813681528131927619
9Labská Mělník BKůt M, Houžvička V, Bříza V, Tislický J33-373625908427411118-78238258-318741826618
10Honda Česká LípaŠáda P, Horna P, Srb M, Křapka A8343248103391701681212235861947171425714
11Jizeran DoubravaKuc R, Reich J, Richter J, Vojtěch A1010619269282142268592416952475751425514
12Mariášová sešlostRůžek J, Strobachová I, Štola V, Petřík D35-17218157-18255368-37252474-7272581998
Začátek:
sobota 14.5.2016 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
Časový program turnaje:
8.00 - 9.00 prezence
9.00 - 9.30 zápis hráčů a losování 1.-3. kola
9.30 - 11.30 doba hry 1. kola
11.30 - 12.30 přestávka na oběd, schůzka výboru
12.30 – 14.30 doba hry 2. kola
14.45 – 16.45 doba hry 3. kola
16.45 – 18.00 počítání výsledků a vyhlášení vítězů
Parkovat lze na parkovišti před restaurací nebo u nádraží ČD vzdáleného jen několik desítek metrů od resturace.
Dolní Roveň - Restaurace Na Křižovatce (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: