leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM-SČL 2020: Ústí nad Labem
so 18.01. 00:00 - 06:00
KM-HB 2020: Radostín
so 18.01. 00:00 - 06:00
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 04.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
st 05.02. 18:10 - 00:10
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00

 

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM-SČL 2020: Ústí nad Labem
so 18.01. 00:00 - 06:00
KM-HB 2020: Radostín
so 18.01. 00:00 - 06:00
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
RL1: Mělník
so 18.01. 09:00 - 15:00
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 04.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
st 05.02. 18:10 - 00:10
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan121619103126552
2Kotva Pavel7897961585484
3Nocar Richard10556501705473
4Kučera Miloš-73878805467
5Gruner David361622983429
6Polka Marek20110471248418
7Plucar Pavel-24312551012400
8Šenold Vojtěch6233941017387
9Zdychynec Josef1559371092367
10Maceška Vladimír-2231202979357
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí18903517540784
2GRINGOS19141685359965
3Vaněks Sharks-4873672318562
4Limit Pardubice5472431297853
5Betlodurch152568258352
6ALDA TEAM Pardubice-4512330187946
7NEVYZPYTATELNÍ-15633287172442
8NML Zdice-1946258063440
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně20584249630779
2PODBABA TEAM11302379350975
3KPŽE Budislavice9182415333365
4M Y Š O C I2212803302459
5ALDA TEAM Pardubice B1392247238640
6Staroplzeňáci-3751998162336
7Nalezenci-795126747218
8MK Licita Kladruby-43197154016
9Plzeňácí B46739986613
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (93)-1710801063232
2Kubiska Jiří (93)6486681316218
3Vávrovský Jan (74)2369971233218
4Chaluš Vladimír (68)-50516911186200
5Korbel Jiří (87)24711131360199
6Vlk Stanislav (99)4735711044189
7Vondráčková Šárka (92)278718996187
8David Pavel (102)294566860179
9Matějka Josef (82)94337431179
10Musil František (103)-2721060788172
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (65)16114961657135
2Mádle Čestmír (69)54810821630121
3Kocík František (110)2398191058109
4Hanisch Martin (70)73011911921106
5Bouše Miroslav (67)-17813531175105
6Šampalík Václav st. (24)-698118348590
7Kříž Lubomír (33)-24195471387
8Hanzlík Václav (155)-24187863768
9Šiška Libor (127)-30476946555
10Křížová Marie (153)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš83720462883544
2Batík Jiří14965252021512
3Pánek Jindřich5538741427502
4Hošek Martin-1098119698451
5Koutová Eva-294574280448
6Jančík Luděk4677741241419
7Zachar Miroslav247472719404
8Jedlička David-445441-4378
9Hes Ivan-49553504291
10Novák Petr-287253-34278
#HráčZBPBSBB
2Hrbáček Aleš (14)7139591672108
1Nečas Jan (16)139790929109
3Kučera Miloš (4)34811391487100
4Munia Kamil (26)12861974799
5Tomek Václav (108)-15482467097
6Lukášek Jiří (15)-4874469695
7Čejka Zdeněk (22)26652278890
8Bříza Vladimír (34)-11071038-6979
9Slabý Aleš (31)9242451675
10Pírko Libor (63)6147153260
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (5)10538051858228
2Kučera Miloš (4)26015391799219
3Kotva Pavel (2)54810461594196
4Šenold Vojtěch (8)10693691438194
5Munia Kamil (26)4758431318182
6Polka Marek (6)52802854167
7Batík Jiří (25)593382975161
8Jedlička David (46)253659912145
9Hošek Martin (17)-10151433418145
10Jirkovský Tomáš (29)-457787330142
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL7-2016: Nebákov (4.6.)

Dne 4.6.2016 se od 09:00 konal 7. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2016 (Místo konání: Nebákov - chata u Troskovic, pořadatel: 602451115).

První červnovou sobotu se v chatě Nebákov sešlo 58 hráčů z 11 družstev na sedmém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Josef Poláček před Jaroslavem Richtrem a třetí byl Josef Chlupáč. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem Alda team H. Jelení a na třetím místě bylo družstvo Plnotuční. Ve druhém kole zvítězil Jan Semorád před Jiřím Turkem a na třetím místě skončil Robert Mašek. V družstvech zvítězilo družstvo Goldservis Pelhřimov před družstvem Labská Mělník a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť. Ve třetím kole vyhrál Milan Mareček před Davidem Jedličkou a třetí skončil Jaroslav Richtr. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi B před družstvem Mariášové perleti a na třetím místě skončilo družstvo Plnotuční. Celkovým vítězem turnaje se stal Jaroslav Richtr před Janem Tislickým, který na turnaji vyhrál produktivitu. Na třetím místě skončil Antonín Mejsnar. Aktivitu na turnaji vyhrál Jan Mejsnar. Soutěž družstev vyhrálo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Plnotuční.

CELÁ TABULKA RL7: Nebákov 4.6.2016
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Richtr JaroslavPlnotuční32168106174595211216467423430856147551698161
2Tislický JanLabská Mělník B585918419348669916550804312335155326481133
3Mejsnar Antonín*Plnotuční8593711014750418412543399213137117286403130
4Poláček JosefMK Licita Kladruby63375106181620888827349913338109293402127
5Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-17856823121168289622710112839131354485124
6Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-1715914241737715047161121283672348420124
7Vojtěch AntonínJizeran Doubrava8516010516554529714949-1468542198270368124
8Škaloud MiroslavPlnotuční12184511315852-48772914791342135476324400120
9Mareček MilanMariášová Perlet619-3541623717721454921482406294366460118
10Mašek RobertMariášová Perlet690-4611064254320024356-531529934-56462406115
11Šáda PetrHonda Česká Lípa337587413245161141304541286925115216331115
12Hinterholzinger Petr*MK Licita Kladruby1491528013246906715742-6676123136214350111
13Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení13867148155478745132318788632102271373110
14Bučil PetrAlda team H.Jelení249180813217718828491191684867270337108
15Jedlička DavidFalešní sobi B824-723167-61381323512213425659109295404101
16Houžvička VlastimilLabská Mělník B36526356121238510840747615040123196319101
17Bříza Vladimír*Labská Mělník B326-131106-25156411217652-81019333-75319244100
18Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-12928031-81961883813768929-736435798
19Hošek MartinFalešní sobi B9759556425145771211081132215213122535698
20Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871286997368711920659-3521-1408020928995
21Patočka Frantisek*Jizeran Doubrava85321829112073933252148200509322932293
22Janko RudolfHonda Česká Lípa8647455213-22143121347786163456227433692
23Kučera MilošAlda team H.Jelení83283551384234851172175963110717828590
24Doležal Vladislav*Plnotuční1460-1819517740358512044-3211851430131589
25Novák Karel*nezávislí22917799635-155338118770157418920229187
26Kosek ZdeněkJizeran Doubrava85210718133-15422764196137423620924581
27Chlupáč Josef*Plnotuční876281531815610708024-5538-171-1726124481
28Kuc RadekJizeran Doubrava94746368228-3962231020119139432721724481
29Šturm DanielFalešní sobi B973-317544101446602045121166472824227077
30Růžek JaroslavMariášová sešlost803505710739-2817923-57772015-921520677
31Tomáš PetrLabská Mělník B58423466926228110337-12990-3913-8421713376
32David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov506-65902512-35552136511818349-326326074
33Tomek VáclavFalešní sobi B1281512212744-3930-90-651427730-9929419574
34Munia KamilFalešní sobi A731654911437109010036-4626-2002916519473
35Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-47672276859129-8695917-8425617273
36Štola VladimírMariášová sešlost429-22321034310014348412061206215221471
37Fanta TomášFalešní sobi A31923547729566912539-7354-192617718370
38Horna PavelHonda Česká Lípa949-1120719643-6745-2215616624-7331324068
39Hlas FrantišekMK Licita Kladruby1645010015049-868-7803353818-3314311067
40Slabý AlešAlda team H.Jelení866-29906118-561388225-29764722-11430419065
41Richter JosefJizeran Doubrava854844521627699633112536144613818463
42Mejsnar JanPlnotuční858-526089-1532327926-272280828-4775729563
43Ševčík Tomáš*Alda team H.Jelení500-826188567613241-376023121116217361
44Souček Václav*nezávislí5204-283462-8266-1693811515344-7221514355
45Kubát MilanMariášová Perlet687-13938031-12962-674-78931519-2202482854
46Pánek JindřichFalešní sobi A70627558234-324083192342161411813253
47Strobachová AlenaMariášová sešlost588-27906320-8863-25536518727-7920412552
48Severýn Václav*nezávislí13857931003812273912-3210-220-1313011750
49Trojan Štěpán*Mariášová Perlet659-19836419-6827622-9077-136-11524212747
50Bartyzal MilošMariášová Perlet821-3733-40-2826-205911617546-617516946
51Novotný Petr*Labská Mělník B1461055551725325719-354169-1012811845
52Kůt MilanLabská Mělník B748-1732154-1979630-5062128-6819112342
53Křapka Antonín*Honda Česká Lípa1476-10096-414-9957-422-431126926-2422652342
54Rataj RichardFalešní sobi A5362047672213334615-3528-74-210810641
55Strobachová IngridMariášová sešlost464-6560-5612374916-20321210-731295632
56Srb MichaelHonda Česká Lípa1475-12153-680-15789-6818-8377-611-361219-14229
57Houdek Josef*nezávislí5186-10144548127022227-6443819
58Picek BřetislavPlnotuční857-2313-100-2347248-4229-133-8889111
CELÁ TABULKA RL7: Nebákov 4.6.2016
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Liška Z, Hlas F51083651515265361911263287610323610133036730
2GOLDSERVIS PelhřimovSemorád J, Turek J, David J, Plucar P1723058621437215150631471052279162734127
3PlnotučníRichtr J, Škaloud M, Mejsnar J, Picek B96127911120-196520486-11964811138-25414472634426
4Mariášová PerletMareček M, Mašek R, Kubát M, Bartyzal M4-94244258-49439111149841613142-4510992631426
5Alda team H.JeleníČejka Z, Bučil P, Kučera M, Slabý A79128313121482543847827291112178092531625
6Jizeran DoubravaVojtěch A, Kosek Z, Kuc R, Richter J101162129115402287924728381062037232431324
7Labská Mělník BTislický J, Houžvička V, Tomáš P, Kůt M335826569511126513127252094881947392331023
8Falešní sobi BJedlička D, Hošek M, Šturm D, Tomek V15-1725247922241276275368151582808612131321
9Honda Česká LípaŠáda P, Janko R, Horna P, Srb M8543268101-163346897123175594148472129221
10Falešní sobi AMunia K, Fanta T, Pánek J, Rataj R13115158710079192690-891052221054551521215
11Mariášová sešlostRůžek J, Štola V, Strobachová A, Strobachová I35-422073655321858720148362315731121411
Začátek:
sobota 4.6.2016 9:00:00
Startovné:
Turnaj bude v 10-ti haléřovém míchaném licitovaném mariáši a bude hrán podle pravidel ČSM pro sportovně-soutěžní licitovaný mariáš.
Podmínkou účasti je respektování pravidel a výroků rozhodčích.
Ve startovném 200,-Kč je zahrnut sobotní oběd.
Případné ubytování z pátku na sobotu si zajistěte na telefonu 736628583.

Průběh turnaje:
8,00 - 9,00 Presentace účastníků
9,00 - 9,30 Losování všech kol
9,30 - 17,00 3.kola po dvou hodinách
17,00 - 18,00 Vyhlášení výsledků

Nebákov - chata u Troskovic (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: