květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
JČL-V3: Božejov
ne 22.05. 09:00 - 15:00
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 13.06. 17:30 - 23:30
KLLM6: Klatovy
út 14.06. 17:00 - 23:00

 

květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
JČL-V3: Božejov
ne 22.05. 09:00 - 15:00
JČL-K1: Svatkovice
ne 29.05. 09:00 - 15:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
JČL-K2: Záblatí u Lomnice
so 11.06. 09:00 - 15:00
květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Major4: Mladějov
so 21.05. 10:00 - 17:00
POLLM5: Pardubice
po 30.05. 17:30 - 23:30
JČL7: Záblatí u Lomnice
ne 05.06. 13:00 - 19:00
PP6: Praha
po 06.06. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
út 07.06. 18:10 - 00:10
PLLM5: Praha
so 11.06. 13:00 - 19:00
POLLM6: Pardubice
po 13.06. 17:30 - 23:30
KLLM6: Klatovy
út 14.06. 17:00 - 23:00

 

#HráčZBPBSBB
1Hrbáček Aleš338420758181
2Mejsnar Jan68669737175
3Hošek Martin222126348171
4Baxa Josef333248581168
5Jirkovský Tomáš238162400157
6Kučera Miloš-93305212148
7Ševčík Tomáš33551584146
8Průša Martin-19627175144
9Bouše Miroslav262258520137
10Dubanská Edita298184482137
#HráčZBPBSB
1NML Zdice399825122423
2GRINGOS661613127422
3Limit Pardubice-271255122821
4Plzeňácí6276582721
5Betlodurch11073084019
6POD-BABA TEAM-6431825415
7NEVYZPYTATELNÍ-569115158214
8Žraloci Praha-572108050813
#HráčZBPBSB
1ALDA TEAM Pardubice-1491304115522
2MK EUTIT M. Lázně-461334128822
3Plnotuční4731041151420
4KPŽE Budislavice81123113119
5Staroplzeňáci580797137718
6Mariášoví nadšenci-7585077518
7MOTY24126250310
8Skřivánci na niti1493324817
9Plzeň1603144746
10Dravci-958320-6384
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350
#HráčZBPBSBB
1Růžek Jaroslav76715032270583
2Kučera Miloš35615571913551
3Kotva Pavel13914841623510
4Pavlíková Helena75811451903493
5David Pavel9819671948487
6Mašek Robert7411861260487
7Bouše Miroslav8129541766486
8Dufek Zdeněk64911111760478
9Studnička Jaroslav6378051442459
10David Jiří38510101395445
#HráčZBPBSBB
1KPžE Budislavice201636155631104
2GOLDSERVIS Pelhřimov165538565511102
3Jidáš 3681594034419396
4Plnotuční15853761534694
5Alda team H.Jelení10104065507592
6Mariášová Perleť10783692477089
7Mariášník.cz10103024403487
8MK Licita Kladruby13913199459081
9Falešní sobi5323772430477
10Labská Mělník-6653438277350

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír1829711153123
2Vlk Stanislav7245471271120
3Straka František-107708601113
4Korbel Jiří-21175854798
5Vondráčková Šárka938339285
6Jedlička František-28860431683
7Kubiska Jiří6432538981
8Musil František-9435926578
9Neruda Vladimír1509624678
10Matějka Josef-7625317777
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav10371681971
2Hanisch Martin14940054966
3Šiška Libor2349651964
4Bouše Miroslav6935041962
5Sedlecký Pavel-8439330956
6Kříž Lubomír5335941251
7Hanzlík Václav3534638150
8Šampalík Václav st.-1251542938
9Válek Miloš-341302-3935
10Vladař Josef627013230
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš281715996198
2Hošek Martin-40610570196
3Batík Jiří422284706190
4Dubanská Edita237296533185
5Průša Martin144324468179
6Zachar Miroslav83222305175
7Hes Ivan-34179145171
8Jančík Luděk45182227166
9Koutová Eva-180179-1165
10Jedlička David19821541372
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš12825338138
2Lukášek Jiří2149330738
3Slabý Aleš-1524723235
4Nečas Jan2615518132
5Bříza Vladimír-214191-2326
6Kuneš Daniel25729724
7Čejka Zdeněk3011614623
8Hrbáček Aleš-2520317821
9Pírko Libor-22275-14715
10Dubanská Edita536111413
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil40226766992
2Batík Jiří47322069391
3Hošek Martin10650461088
4Kučera Miloš36544581087
5Průša Martin17644161787
6Šenold Vojtěch20927248179
7Kotva Pavel29413242675
8Jirkovský Tomáš-9431722370
9Maňák Jakub-831330569
10Slabý Aleš-10938227365
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL9-2016: Budislavice (1.10.)

Dne 1.10.2016 se od 09:00 konal 9. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2016 (Místo konání: Budislavice - hostinec U Křížů, pořadatel: 723489412).

Fotogalerie

První říjnovou sobotu se v Budislavicích restauraci sešlo 54 hráčů z 13 družstev na devátém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál František Anděl před Robertem Maškem a třetí byl Jan Semorád. V družstvech zvítězilo družstvo Falešní Sobi A před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě bylo družstvo Falešní Sobi B. Ve druhém kole zvítězil Jaroslav Hobl před Františkem Patočkou a na třetím místě skončil Milan Kůt. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby B před družstvem Jizeran Doubrava a na třetím místě skončilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov. Ve třetím kole vyhrál Jan Tislický před Pavlem Plucarem a třetí skončil Pavel Horna. V družstvech zvítězilo družstvo Horna Č. Lípa před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť. Celkovým vítězem turnaje se stal František Patočka. Na druhém místě v turnaji skončil Pavel Plucar a třetí byl Jaroslav Hobl, který na turnaji vyhrál i produktivitu. Aktivitu na turnaji vyhrál Milan Kůt. Soutěž družstev vyhrála Jizeran Doubrava před družstvem MK Licita Kladruby B a na třetím místě skončilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov. Více na Stránkách obce Mladý Smolivec

CELÁ TABULKA RL9: Budislavice 1.10.2016
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Patočka FrantisekJizeran Doubrava85313141154497220727959467311946131421552154
2Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897-351511163620149169521111502615996450546147
3Hobl JaroslavMK Licita Kladruby B10045721174211317228562525710941210301511145
4Václavík AloisMK Licita Kladruby B64345883016129145491047417854163248411133
5Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797569415056168810436-401611213532343375127
6David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5064896144529810520354-31542316115255370122
7Janko RudolfHonda Česká Lípa864-2312410135356610137241001244936290326121
8Mašek RobertMariášová Perlet69036159195594788228-2881532812318330115
9Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851437812145816614744-18594122106203309111
10Růžek JaroslavMariášová sešlost803-611811240289011841-868603014276290111
11Mejsnar AntonínPlnotuční859-1468542141982024678581364268324392109
12Čunát JaroslavMK Licita Kladruby B1411310311643139811139-441217726-18322304108
13Kučera MilošAlda team H.Jelení832588514350-321299733-651286325-39342303108
14Škaloud MiroslavPlnotuční1218-35915622211411640168710344-17292275106
15Kuc RadekJizeran Doubrava947-591206125299312243-2737137-32286254105
16Anděl FrantišekFalešní sobi B814912016962-215139743010433121165286104
17Rataj RichardFalešní sobi A536329412644-381097129-331047131-39307268104
18Mareček MilanMariášová Perlet6191154015538-893853148439134155176331103
19David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-114614547124961245032823261227288103
20Kůt MilanLabská Mělník B748-4219-2337515923456-232842614310462472102
21Munia KamilFalešní sobi A7314511215754-6625623-2870422411244255101
22Tislický JanLabská Mělník B585-19775819-9286-6158020128162-3136433396
23Houdek JosefMariášová sešlost5186-711410739597613542-20266123221624893
24Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8628616927291051345022123153918722692
25Šturm DanielFalešní sobi B9732848634-82416114868116454217621890
26Kříž LubomírKPžE Budislavice23585361232610513147142135194817922789
27Hošek MartinFalešní sobi A9753778115410999935-8466-1813-4724319689
28Horna PavelHonda Česká Lípa949-18977929-5719-383104154258562927029988
29Richtr JaroslavPlnotuční32150469637-37572013484896386115121288
30Poláček JosefMK Licita Kladruby63395362241126317545-346228188717826587
31Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476-6023117133-12554-717199711647-16638221687
32Svoboda DanielFalešní sobi A535359112646-16402414-31865527-1221720587
33Šiška LiborKPžE Budislavice7403464017209011038-76255294715820584
34Forman Václav*Mariášová Perlet685-17604314123547195768125485216321581
35Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-244319935931284823032211316617978
36Trojan Štěpán*Mariášová Perlet659101281384813526525-9515-802-7219512375
37Kubát MilanMariášová Perlet687-7166-511-9362-31101316217552-15129013973
38Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby1491-3676426-186446228435123-1317416171
39Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-12645218873712434-73225176813320169
40Picek BřetislavPlnotuční85714375120-5444-108436010340314114468
41Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212319401551399032311041201135817167
42Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871-6620914331-25936826-4337-68-13433920565
43Bříza Vladimír*Labská Mělník B326-5257510-10135-6641814716550-13523910464
44Hlas FrantišekMK Licita Kladruby B164-955461636397530-5450-411-2714411757
45Bartyzal MilošMariášová Perlet8218273513-189-960696936-101059555
46Jedlička DavidFalešní sobi B82455359032-8086616-7135-365-961566053
47Tomáš PetrLabská Mělník B584-1777628-16553917-3730-77-5416210852
48Richter JosefJizeran Doubrava854-404668-9121-702-10928239-1411591849
49Houžvička VlastimilLabská Mělník B365-8362-21614334720-23381514-921334140
50Motyčka JanAlda team H.Jelení1447-12164562218327-240-24626376338
51Liška ZdeněkMK Licita Kladruby626-7561-147-194104-9021-8518-673-354183-17131
52Štola VladimírMariášová sešlost429-273584-19634418-8026-544-126124-226
53Křížová MarieKPžE Budislavice342-8292112-5324-295-5447-79-115100-1526
54Rolník JosefMariášová sešlost5038-7838-4029202912-1113210-8071-924
CELÁ TABULKA RL9: Budislavice 1.10.2016
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Jizeran DoubravaPatočka F, Vojtěch A, Kuc R, Richter J10-33399119182366131463423891222139433138731
2MK Licita Kladruby BHobl J, Václavík A, Čunát J, Hlas F3710122081151423991515011225281213558713138631
3GOLDSERVIS PelhřimovPlucar P, Semorád J, David J, Turek J169341131441343421114240365611024310483039630
4Honda Česká LípaJanko R, Pokorný J, Horna P, Křapka A8-101452697-6122549414735115152-1510282534325
5PlnotučníMejsnar A, Škaloud M, Richtr J, Picek B91205480-31369699137205131261077792330523
6Falešní sobi ARataj R, Munia K, Hošek M, Svoboda D1311229715144-44270287-92260482-248272131321
7Mariášová PerletMašek R, Mareček M, Kubát M, Bartyzal M41592267110-9723316961274111221237331930119
8Falešní sobi BAnděl F, Šturm D, Jedlička D1510623911128-9012503651133583674971624716
9KPžE BudislaviceKříž L, Šiška L, Šampalík V, Křížová M11736815597234911738933682083951324013
10Mariášová sešlostRůžek J, Houdek J, Štola V, Rolník J35-40267583682297101-39107152-116031323613
11MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Hinterholzinger P, Liška Z5-181632591292208115-24135262875181223612
12Labská Mělník BKůt M, Tislický J, Tomáš P, Houžvička V33-1032160537324739334523711949861026510
13Alda team H.JeleníKučera M, Čejka Z, Motyčka J734165373117187594-961600485551282158
Začátek:
sobota 1.10.2016 9:00:00
Startovné:
Turnaj je otevřený, hraje se licitovaný desetihaléřový míchaný mariáš. Podmínkou soutěže je respektování pravidel, soutěžního řádu a výroků rozhodčích.
Průběh turnaje:
8:00 – 9:00 prezentace
9:00 – 9:30 losování
9:30 – 11:30 hrací doba 1. kola
13:30 – 14:30 přestávka na oběd
14:30 – 16:30 hrací doba 3. kola
16:30 – 17:00 vyhlášení výsledků
11:30 – 13:30 hrací doba 2. kola

Budislavice - hostinec U Křížů (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: