leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 13.02. 18:00 - 00:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00

 

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 13.02. 18:00 - 00:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-2251131906533
2Hošek Martin5669051471469
3Šenold Vojtěch9625401502450
4Kotva Pavel8529441796434
5Batík Jiří8884251313427
6Mejsnar Jan-77617921016403
7Nečas Jan19710401237396
8Jedlička David3797821161385
9Polka Marek177727904369
10Štola Vladimír-1831830349
#HráčZBPBSB
1Gringos29742283525774
2Vaněk Sharks5823547412968
3Limit Pardubice-8993352245358
4Krákora Pub3062754306052
5Plzeňácí-2502137188752
6MK EUTIT Mariánské Lázně A1992557275647
7Myšoci-742454238046
8Staroplzeňáci-1747194219542
#HráčZBPBSB
1Vaněk Sharks B8272613344054
2Nevyzpytatelní-5663205263952
3Alda Team Horní Jelení-4723105263345
4KPŽE Budislavice6842096278039
5NML Zdice-7013046234538
6MK EUTIT Mariánské Lázně B-331060102721
7Plzeň II U Levých-596103744118
8Sebranka20931352210
9Plzeňácí B4082836919
10AC Šárka Notors-158220626
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (1)2887035849
2Plucar Pavel (3)11117028142
3Koranda Vlastimil (5)1946225642
4David Pavel (7)2145827241
5Mácha Jan (1)1329022236
6Uher Stanislav (7)179017936
7Vlk Stanislav (3)1519224335
8Korbel Jiří (7)9413322735
9Maceška Vladimír (7)679516234
10Neruda Vladimír (7)1004814833
TAB2
TAB3
#HráčZBPBSBB
TAB5
#HráčZBPBSBB
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL6-2017: Nebákov (17.6.)

Dne 17.6.2017 se od 09:00 konal 6. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2017 (Místo konání: Nebákov - chata u Troskovic, pořadatel: 602451115).

Třetí červnovou sobotu se v Nebákově 60 hráčů z 11 družstev na šestém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Václav Špaček ml. před Janem Petrovajem a třetí byl Jiří Turek. V družstvech zvítězilo družstvo Alda team H. Jelení. Na druhém místě skončilo družstvo Mariášová perleť a na třetím místě bylo družstvo MK Licita Kladruby. Ve druhém kole zvítězil Zdeněk Dufek před Josefem Poláčkem a na třetím místě skončil Pavel Horna. V družstvech zvítězilo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem Goldservis Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Vajgar. Ve třetím kole vyhrál Břetislav Picek před Vladimírem Štolou a třetí skončil Josef Pražan. V družstvech zvítězilo družstvo Plnotuční před družstvem Alda team H. Jelení a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi B. Celkovým vítězem turnaje se stal Josef Poláček, který vyhrál i produktivitu. Na druhém místě skončil Václav Špaček ml., který vyhrál aktivitu. Na třetím místě skončil Vladimír Štola. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Alda team H. Jelení před družstvem Plnotuční a na třetím místě skončilo družstvo Goldservis Pelhřimov.

CELÁ TABULKA RL6: Nebákov 17.6.2017
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Poláček JosefMK Licita Kladruby63314695241528015623659485210040274303577151
2Špaček Václav ml.Vajgar68443227270622222825047-15101863450556606143
3Štola VladimírFalešní sobi B429-2074542452128180549714424159129346475137
4Kučera MilošAlda team H.Jelení8322513716250406110140141361504779334413137
5Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87197103200562498122430898936121290411135
6Pražan Josef*Vajgar614-310410138-2716928471191665642294336122
7Picek BřetislavPlnotuční857-15594421-2999736932363296276394470119
8Chlupáč Josef*Plnotuční876763702933579038331101435073230303117
9Souček VáclavPlnotuční1507319712847-2767402175631384579227306113
10Janko RudolfHonda Česká Lípa864113849276696162491441716135221151372111
11Houžvička Vlastimil*Labská Mělník3652213315548-2650241342731154238256294103
12Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov14051429432212378201482742692816414931398
13Mašek RobertMariášová Perlet6909738234-244421618130148482524727298
14Petrovaj JanAlda team H.Jelení8674813518359-8731-560-2814912137-6731524896
15Škaloud MiroslavPlnotuční121814637733123749202788115415318824194
16Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851-5423-310918517650135501854317215833093
17Semorád Jan*GOLDSERVIS Pelhřimov797-6522-43031114145462111313446-1324923692
18Slabý AlešAlda team H.Jelení8660292918195675302889117444717422192
19Bartyzal Miloš*Mariášová Perlet8215707531518113244132740166917824791
20Hnojský RomanMK Licita Kladruby2625112417554-50681814-40935323-3928524691
21Kůt MilanLabská Mělník748-1320819539-13647-8921413715149-13539225790
22Tomek VáclavKPžE Budislavice1281-9931-681-5918631909918954-1422120786
23Patočka FrantisekJizeran Doubrava853286997400424219-97566271918620586
24Trojan ŠtěpánMariášová Perlet65968871554955449935-4725-2207615623284
25Horna PavelHonda Česká Lípa949-1522796813520356-44137184919824783
26David PavelGOLDSERVIS Pelhřimov50517213817594110034473077321239221583
27Křapka AntonínHonda Česká Lípa1476429213446-75851018-8376-714-11625313778
28Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8624639853719739237-3016-1413512816375
29Richtr JaroslavPlnotuční321-6510742233014917952-14036-1040-17529211775
30Chaluš VladimírVajgar1401-2221619435-728-640510210739-8932623774
31Pírko LiborKPžE Budislavice868-49671815-25115903228386627-4622017474
32Kubát MilanMariášová Perlet687-4450611188810639451661241915417374
33Marek Stanislav*nezávislí1247229912143-44985426-25553-2025-277250-2774
34Dufek ZdeněkVajgar1404-2126588023431462-87-135126731873
35Reich Jaroslav*Jizeran Doubrava1505-3628-862313615945-22664421-3523019572
36Novotný PetrLabská Mělník14616213752816284415363773291147819272
37Černý MilošLabská Mělník1478-31187614515142232245202617820469
38Bučil Petr*Alda team H.Jelení24911253619812012841-6554-119-4619915369
39Kuc RadekJizeran Doubrava947-2713310630-27704322-22401812-7624316764
40Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164-3925-14229396829-301168633-4018014064
41Hošek MartinFalešní sobi B975-6262013-2953241330619138-514013564
42Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-2694682610516127-11865-5311-1342107664
43Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-195738206495524-5464119-1815213463
44Sviatko Josef*nezávislí5042-6838-3037132079786183523613717362
45Munia KamilFalešní sobi B731-5666125-373925-301128230-7221714560
46Kosek ZdeněkJizeran Doubrava852-20321212-657491718567431-671629560
47David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov50649328136-424536-16483215-912511657
48Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121927396632-10645425-4016-240-231199657
49Doležal Vladislav*Plnotuční1460-10985-241428507833-113127-821486654
50Forman Václav*Mariášová Perlet685447411844-2416-83-211961810111953
51Šturm DanielFalešní sobi B973347210641-7510-6507121910-34946051
52Mareček MilanMariášová Perlet6192010712745-8425-590-5338-154-1171705349
53Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby141885013842-5238-141-958-870-59963743
54Beran Miroslav*nezávislí504421173817122238-204323132828438
55Čerňanský VladimírVajgar1452-8216-660-2238169-15806525-1191341534
56Hinterholzinger PetrMK Licita Kladruby1491010101028285623-4110-310-13483533
57Žižka Jaromír*nezávislí5043-48442463011349431754237732
58Pokorný Petr*nezávislí5040-11521-940-8517-68038155322-16253-10922
59Severýn VáclavKPžE Budislavice1385-81465-23391610-3117-142-6270817
60Tislický JanLabská Mělník585-50-4-540-313324-10959-508-19088-10212
CELÁ TABULKA RL6: Nebákov 17.6.2017
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Alda team H.JeleníKučera M, Petrovaj J, Slabý A, Čejka Z754329161296516689414374141281338693835138
2PlnotučníPicek B, Souček V, Škaloud M, Richtr J9-20267710313159109195387161481769693236032
3GOLDSERVIS PelhřimovTurek J, Hašek J, David P, David J11601641011420621714125741616964405423033530
4MK Licita KladrubyPoláček J, Hnojský R, Hlas F, Hinterholzinger P51972291211613722310111-222617963127132932329
5VajgarŠpaček V, Chaluš V, Dufek Z, Čerňanský V40046981058050012118-252838985512522832128
6Honda Česká LípaJanko R, Horna P, Křapka A, Pokorný J899169911015330416142571343673096072831928
7Mariášová PerletMašek R, Trojan Š, Kubát M, Mareček M4972671412871176690101844761786272429424
8Falešní sobi BŠtola V, Hošek M, Munia K, Šturm D159212690-142204729731712127927492228922
9Jizeran DoubravaVojtěch A, Patočka F, Kuc R, Kosek Z10-1923458264197791144181101011896122227422
10Labská MělníkKůt M, Novotný P, Černý M, Tislický J346232474-9206361731969981106341623316
11KPžE BudislaviceTomek V, Pírko L, Severýn V11-156112321-5324557387154583-1225111317713
Začátek:
sobota 17.6.2017 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Nebákov - chata u Troskovic (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: