leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 13.02. 18:00 - 00:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00

 

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 20.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
Turnaj "Pátecká trojka" 2018: Pátek u Poděbrad
so 27.01. 09:00 - 17:00
JČL-K2: Tábor
so 27.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
so 03.02. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2018: Sloup u České Lípy
ne 04.02. 09:30 - 15:30
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PLLM1: Praha
so 20.01. 13:00 - 19:00
01: Pardubice
po 22.01. 17:00 - 23:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 04.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 13.02. 18:00 - 00:00
Major1: Plzeň
so 17.02. 09:00 - 16:00
RL2: Putimov u Pelhřimova
so 24.02. 09:00 - 15:00
02: Pardubice
po 26.02. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 03.03. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-2251131906533
2Hošek Martin5669051471469
3Šenold Vojtěch9625401502450
4Kotva Pavel8529441796434
5Batík Jiří8884251313427
6Mejsnar Jan-77617921016403
7Nečas Jan19710401237396
8Jedlička David3797821161385
9Polka Marek177727904369
10Štola Vladimír-1831830349
#HráčZBPBSB
1Gringos29742283525774
2Vaněk Sharks5823547412968
3Limit Pardubice-8993352245358
4Krákora Pub3062754306052
5Plzeňácí-2502137188752
6MK EUTIT Mariánské Lázně A1992557275647
7Myšoci-742454238046
8Staroplzeňáci-1747194219542
#HráčZBPBSB
1Vaněk Sharks B8272613344054
2Nevyzpytatelní-5663205263952
3Alda Team Horní Jelení-4723105263345
4KPŽE Budislavice6842096278039
5NML Zdice-7013046234538
6MK EUTIT Mariánské Lázně B-331060102721
7Plzeň II U Levých-596103744118
8Sebranka20931352210
9Plzeňácí B4082836919
10AC Šárka Notors-158220626
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186
#HráčZBPBSBB
1Turek Jiří848322940771105
2Kučera Miloš347392542721074
3David Jiří81624283244971
4Picek Břetislav87421763050925
5Hošek Martin64826853333918
6Chaluš Vladimír-14034233283915
7Hnojský Roman36426463010875
8Štola Vladimír38127113092857
9Špaček Václav ml.-23631562920855
10Tislický Jan-21531102895854
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov3050964212692338
2Plnotuční1771895410725305
3Alda team H.Jelení14551021111666291
4Vajgar752992910681245
5Mariášová Perlet1545862610171241
6MK Licita Kladruby139774798876241
7Falešní sobi B152576379162212
8Jizeran Doubrava143168488279201
9Honda Česká Lípa152265838105201
10Labská Mělník88575248409186

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (1)2887035849
2Plucar Pavel (3)11117028142
3Koranda Vlastimil (5)1946225642
4David Pavel (7)2145827241
5Mácha Jan (1)1329022236
6Uher Stanislav (7)179017936
7Vlk Stanislav (3)1519224335
8Korbel Jiří (7)9413322735
9Maceška Vladimír (7)679516234
10Neruda Vladimír (7)1004814833
TAB2
TAB3
#HráčZBPBSBB
TAB5
#HráčZBPBSBB
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL8-2017: Sokolov (28.9.)

Sokolov 28.9.
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Špaček Václav ml.Vajgar684281381664877127204569910220156204367571160
2Trojan ŠtěpánMariášová Perlet65933142175564828635291001294866324390139
3David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5066712018754354277331315516849115317432136
4Chaluš VladimírVajgar140170113183527322830159-14574321129398527132
5Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov897729917150811912748-2492683256310366130
6Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov87129133162477263319421752176278334412128
7Kučera MilošAlda team H.Jelení832-201028233-119248129363017720752-109527418121
8Hošek MartinFalešní sobi B97533771104194971915238125027165186351120
9Kuc RadekJizeran Doubrava947421531955911415222-50156106363350353117
10Škaloud MiroslavPlnotuční12187917925862-31916025-761002424-28370342111
11Hlas FrantišekMK Licita Kladruby164-3591562319871064144691134528247275109
12Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-1713311640154762294940894047220267109
13Růžek JaroslavMariášová sešlost803-2023721743-12038-82113815919754-102434332108
14Dufek ZdeněkVajgar140433124525-56156247713020759105203308108
15Slabý AlešAlda team H.Jelení866-357542749116165501055652856228284105
16Štola VladimírFalešní sobi B429489614446-9958635-44823823-5273268104
17Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov1405457612142-2234121534911254757201258104
18Ševčík TomášMariášová sešlost500-139380364114818954-3016-1414-2257255104
19Pražan JosefVajgar6146107113446011017049-7643-3311-10260250104
20Kosek ZdeněkJizeran Doubrava85252267835-2746191865791445090151241103
21Čunát JaroslavMK Licita Kladruby1419637232-28946630-171159841-36272236103
22Bučil PetrAlda team H.Jelení249-5454022114155269621101117110210320101
23Richtr JaroslavPlnotuční321014514545-114114044-5329-2412-54315261101
24Hinterholzinger Petr*MK Licita Kladruby1491-4848037329112346-1528131813203216101
25Picek BřetislavPlnotuční8572527522674855263777114466915222198
26Souček VáclavPlnotuční1507-303221511141154223749739-622021496
27Novotný PetrLabská Mělník14613213716949-6241-2112402969341020721795
28Forman Václav*Mariášová Perlet685105666292660863974855254316420793
29Bartyzal Miloš*Mariášová Perlet821-2813110338-7118-5310317510644-6822415692
30Tislický JanLabská Mělník585-62832117-461177131-2414912542-13234921790
31Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov797-18735524-3394612720719137-3123820788
32Poláček JosefMK Licita Kladruby633-8857734-38834521-311027133-7727019388
33Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-4819-29121859773830699938014714788
34Janko RudolfHonda Česká Lípa864160612829619040-42662419-1218717587
35Kříž LubomírKPžE Budislavice235-251037831014214245-5713-4410-8225817686
36Vojtěch AntonínJizeran Doubrava851-3466321815526732492877353014617685
37Mareček MilanMariášová Perlet619-5757014-481106228-610910343-11127616585
38Mašek RobertMariášová Perlet690-9958639-7945-3413-16846832-10422412084
39Kubát MilanMariášová Perlet687-365014161210812043-64922822-8825016281
40Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa86217522212549743711152620536912278
41David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov505-13897630-33633178586629-818317576
42Černý MilošLabská Mělník1478-4815-3310917816947-3735-215612813472
43Horna PavelHonda Česká Lípa949-20654520-33814820-2727030-5521816370
44Srb MichaelHonda Česká Lípa1475-10662-4413-24805623-38834526-1682255762
45Reich JaroslavJizeran Doubrava1505-12423019-5741-1614-10860-4813-177143-3446
46Patočka Frantisek*Jizeran Doubrava853-6031-2912-7403317-17616-68781045

Sokolov 28.9.
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1VajgarŠpaček V, Chaluš V, Dufek Z, Pražan J4010435814144210465161641622891413647611124444444
2GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Plucar P, Turek J, Semorád J1168352161511025510108754011614825310084240742
3PlnotučníŠkaloud M, Richtr J, Picek B, Souček V910435112133730312112-162518109959053235432
4Mariášová PerletTrojan Š, Mareček M, Mašek R, Kubát M4-122879111-323009106729310123-378802834028
5MK Licita KladrubyHlas F, Hnojský R, Čunát J, Poláček J5-162818106622881007622412126667332833228
6Alda team H.JeleníKučera M, Slabý A, Bučil P7-28204682445191414841242797579652732727
7Jizeran DoubravaKuc R, Kosek Z, Vojtěch A, Reich J108222110113-11393726426391211456232230622
8Labská MělníkNovotný P, Tislický J, Černý M3-78235476-17236690-21213691-1166841625716
9Honda Česká LípaJanko R, Pokorný J, Horna P, Srb M8-2130369301907100-29170576-14901524515
10Falešní sobi BHošek M, Štola V158117378785192587-6943501604591522415
11Mariášová sešlostRůžek J, Ševčík T35-33330579-791862658175468-1046911121211
12KPžE BudislaviceŠampalík V, Kříž L11-7312224318201483-2782248-8240581748