únor 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Žádné turnaje
únor 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Žádné turnaje

 

únor 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Žádné turnaje
únor 2024
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Žádné turnaje

 

#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil5065341040335
2Froněk Roman7005341234317
3Kučera Miloš322570892298
4Baxa Josef1589861144273
5Kříž Lubomír5745731147272
6Hošek Martin400326726271
7Bouše Miroslav5455511096267
8Berka Josef579415994265
9Gruner David270384654262
10Pavlíková Helena6543831037258
#HráčZBPBSB
1GRINGOS16331020265349
2Limit Pardubice8861826271244
3MK EUTIT M. Lázně-2611958169743
4Plzeňácí8161743255942
5POD-BABA TEAM8351154198939
6Žraloci Praha-740161987929
7Betlodurch-11901106-8425
8ALDA TEAM Pardubice-19791468-51125
#HráčZBPBSB
1NML Zdice5122417292945
2Plnotuční7951689248442
3KPŽE Budislavice9891801279041
4NEVYZPYTATELNÍ-10392387134832
5Mariášník.cz-1567241785032
6Plzeňácí B8451082192731
7Staroplzeňáci2291436166530
8Mariášoví nadšenci8471193204027
9Betlodurch B-4119525415
10Dravci-805464665
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672
#HráčZBPBSBB
1Mareček Milan74115932334736
2Růžek Jaroslav108516582743734
3Kotva Pavel84715452392720
4Kučera Miloš-37021021732711
5Studnička Jaroslav88514002285686
6Hašek Jaroslav108311382221681
7Chaluš Vladimír47718652342674
8Čejka Zdeněk63712241861663
9Mašek Robert10313541457654
10Slabý Aleš24415321776653
#HráčZBPBSBB
1Alda team Pardubice169352966989162
2Mariášová Perleť251944847003141
3Jidáš 368205750587115127
4Falešní sobi150653346840126
5Mariášník.cz170347026405125
6KPžE Budislavice193249996931122
7GOLDSERVIS Pelhřimov244146297070110
8Plnotuční172045916311108
9MK Licita Kladruby9184506542475
10Labská Mělník-7624808404672

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír1322261348168
2Kubiska Jiří7645761340165
3Vondráčková Šárka5705051075153
4Straka František795156951148
5Hrubeš Bohumil6313951026146
6Musil František356-4352138
7Dufek Zdeněk68674760134
8Vávrovský Jan506-6500118
9David Pavel346150496110
10Němec Ladislav285204489106
#HráčZBPBSBB
1Švejda Miroslav-315106374871
2Hanisch Martin22771293970
3Sedlecký Pavel17366784070
4Bouše Miroslav47545693169
5Kříž Lubomír9945054969
6Šiška Libor-17660442867
7Šampalík Václav st.-455400-5546
8Hanzlík Václav6427634045
9Burian Richard-6960153244
10Hošek Martin318919222
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš82012262046339
2Průša Martin-2781054776309
3Jančík Luděk466385851305
4Hes Ivan112209321280
5Janda Jiří203121324279
6Hošek Martin-807650-157279
7Jedlička David5967531349256
8Koutová Eva-1721731161
9Čapla Jiří-392128-264159
10Batík Jiří389110499136
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš-9971561677
2Čejka Zdeněk31921153075
3Nečas Jan57017074073
4Pírko Libor21439861262
5Kuneš Daniel5521727259
6Lukášek Jiří27125352457
7Bříza Vladimír-960361-59952
8Tomek Václav5128333450
9Slabý Aleš-3634579445
10Munia Kamil6522729225
#HráčZBPBSBB
1Munia Kamil5575601117146
2Polka Marek158722880126
3Průša Martin16549565123
4Podskalský Jiří81402483117
5Hošek Martin19684703115
6Šenold Vojtěch335189524104
7Kotva Pavel135549684101
8Dvořák Tomáš74272346101
9Novák Petr39433673087
10Baxa Josef-31860428685
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL2-2018: Putimov u Pelhřimova (24.2.)

Dne 24.2.2018 se od 09:00 konal 2. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 773940729).

Fotogalerie

Čtvrtou únorovou sobotu se v Putimově sešlo 67 hráčů z 11 družstev na druhém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jan Tislický, druhý byl Richard Rataj a třetí byl Vladimír Chaluš. V družstvech zvítězilo družstvo Jizeran Doubrava před MK Licita Kladruby a na třetím místě bylo družstvo Alda team H. Jelení. Ve druhém kole zvítězil František Patočka před Janem Petrovajem a na třetím místě skončili Rudolf Janko a Robert Mašek. V družstvech zvítězilo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť. Ve třetím kole vyhrál Milan Kůt před Pavlem Strakou a třetí skončili David Jedlička a Michael Srb. V družstvech zvítězilo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem Labská Mělník a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi. Celkovým vítězem turnaje se stal David Jedlička, na druhém místě skončil Vladimír Chaluš a na třetím místě skončil Zdeněk Liška, který na turnaji vyhrál produktivitu. Aktivitu vyhrál Michael Srb. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Honda Č. Lípa.

CELÁ TABULKA RL2: Putimov u Pelhřimova 24.2.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Jedlička David*Falešní sobi824596812745-5202197425313318656107403510143
2Chaluš VladimírVajgar140111811022856139010338-311611335128316444129
3Liška ZdeněkMK Licita Kladruby6261009119150109610640656012539175247422129
4Mašek RobertMariášová Perlet690-1553382168991675681481564461300361121
5Slabý Aleš*Alda team H.Jelení86624254917271611885242212254555407462114
6Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8623258903748489634617113242141177318113
7Srb MichaelHonda Česká Lípa1475-631518830-7014171235413218656-79424345109
8Růžek JaroslavKPžE Budislavice8034711416152-833257531051584792252344106
9Kříž LubomírKPžE Budislavice23549931424876531294110394917135185320106
10Trojan Štěpán*Mariášová Perlet659238911242-10736326885514337101217318105
11Straka Pavel*nezávislí1408-3213-1904593138459112421559104230334104
12David Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov5063012215247-245431562661284190233323103
13Petrovaj JanAlda team H.Jelení8676945114418011019059-57603392215307103
14Patočka FrantisekJizeran Doubrava853-28160132387316123462-3817-2107338345100
15Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-32481612-37152115318694180501729431193
16Štola VladimírFalešní sobi429-45631814291261554918567430224524793
17Kuc RadekJizeran Doubrava947274269278340123371851692812813326192
18Mareček MilanMariášová Perlet6197788535628414648-8473976120927090
19Škaloud MiroslavPlnotuční12180353515-1993742433116149481424425887
20Janko RudolfHonda Česká Lípa864-154025766101167565813712210915426385
21Munia KamilFalešní sobi73123163921857753350116166499118928084
22Hošek MartinFalešní sobi975-18224-15802611614246111111236-1552519682
23Černý MilošLabská Mělník147838468436-611510939-2323053019322380
24Bučil PetrAlda team H.Jelení24925749940-2926-30012812838-422822478
25Reich JaroslavJizeran Doubrava15054310514849-10776729-303000321221578
26Kučera MilošAlda team H.Jelení832-341077328-7360-1361212113343-9528819377
27Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov7977013520554-59994019-7865-132-6729923275
28Hnojský RomanMK Licita Kladruby26262811434647307728-4755806216622874
29Kůt MilanLabská Mělník748-5967810-148-606120426562-1227926772
30Vojtěch Antonín*Jizeran Doubrava85141216222559314850-6719-4802913316272
31Novák Pavel*nezávislí1622110512643-486-420-8857729-3519616172
32Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-308252253010213247-15037-1130-1502217172
33Bartyzal MilošMariášová Perlet821-3344110383169228375158478815023869
34Pokorný Petr*nezávislí5040-1515024855514044-23108210919168
35Strobachová Ingrid*nezávislí464123749193155863524042144513217768
36Tislický JanLabská Mělník58510322132462-13664-724-7936-430-11232120966
37Poláček JosefMK Licita Kladruby6331030401315577232-46056202114716865
38Kosek ZdeněkJizeran Doubrava85213708334-9584921-2558339-2118616564
39Čejka Zdeněk*Alda team H.Jelení138642165820515310436-8473978511620163
40Valín AloisLabská Mělník1513-566269-1012203313817152-3321217961
41Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121939337226-6113-48024608434210610860
42Rataj Richard*nezávislí5369515024559-172250----7817225059
43Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871-7348-25085563260989833-6520113659
44Pražan Josef*Vajgar614-11081-296-4646030-421015923-1562469059
45Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov8970717131-10230-7200616126-1021626057
46David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov50536407632-3146153114556211613114756
47Richtr JaroslavPlnotuční321110410539-101330-671084116-7622514955
48Souček VáclavPlnotuční150755348933-61751412-13534010-1916214355
49Špaček Václav ml.Vajgar684-5725-320556612143-25593412-2715012355
50Novotný Petr*Labská Mělník1461-781072923-94031840226224-4716912255
51Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov1405-32481612-6617-490299812740-691639452
52Dufek ZdeněkVajgar140417506729271845141017278548513951
53Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212324368296359-16116100314512617148
54Šáda PetrHonda Česká Lípa337-3016-14023739134677132-241209645
55Čerňanský VladimírVajgar1452-84100161810425216-8487311-1582297145
56Matějka Josef*nezávislí1409338812144-312-290-60-3-630-58872944
57Šiška LiborKPžE Budislavice740-335324-525535-22826025-771729534
58Picek BřetislavPlnotuční8577394616-3016-14017335018-6888234
59Richter Josef*Jizeran Doubrava854122436543176018-2855274279612327
60Ševčík Tomáš*KPžE Budislavice500-929200-8149-320-1636227-911415027
61Šturm DanielFalešní sobi973-152270-17917427-767-690-1081201227
62Houdek Josef*KPžE Budislavice1508-1933140-1349361123204315-91029326
63Hrubeš Bohumil*nezávislí1406-2220-2092736112916451316637924
64Chlupáč Josef*Plnotuční876-232301-10957-522-25714619-1361602422
65Hlas František*MK Licita Kladruby164-6643-2301545520-6153-80-1261502420
66Musil František*nezávislí1407-8414-70025356018-732251-66811519
67Kubát MilanMariášová Perlet687-10678-283-4644-21-5829-290-210151-594
CELÁ TABULKA RL2: Putimov u Pelhřimova 24.2.2018
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Jizeran DoubravaPatočka F, Kuc R, Reich J, Kosek Z10283351412114627814128-371391371377522928629
2MK Licita KladrubyLiška Z, Čunát J, Hnojský R, Poláček J517220212109-12305610314721481093077212632126
3Honda Česká LípaPokorný J, Srb M, Janko R, Šáda P8-46249374442908113119270141301178092531725
4Falešní sobiŠtola V, Munia K, Hošek M, Šturm D13-37101116732991212869283101151056832325923
5Labská MělníkČerný M, Kůt M, Tislický J, Valín A3823348108-1521912439237412119228992227022
6Alda team H.JeleníPetrovaj J, Bučil P, Kučera M, Bříza V76022610109372727112-45309484528072130521
7KPžE BudislaviceRůžek J, Kříž L, Šampalík V, Šiška L11128211710897924571530371032406061826818
8Mariášová PerletMašek R, Mareček M, Bartyzal M, Kubát M4-11420925916821410126832705981376931728317
9GOLDSERVIS PelhřimovSemorád J, Turek J, Plucar P, Hašek J138254597-11717134529257699-506821424114
10VajgarChaluš V, Špaček V, Dufek Z, Čerňanský V4051260610378198597-112262258177201325813
11PlnotučníŠkaloud M, Richtr J, Souček V, Picek B963177488-90181136-17257382-4461582068
Začátek:
sobota 24.2.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: