červen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Míchaný pohár 2018: Chodová Planá
so 14.07. 10:00 - 16:00
Míchaný pohár 2018: Chodová Planá
ne 15.07. 10:00 - 16:00
PP7: Praha
út 14.08. 18:00 - 00:00
Maraton 2018: Budislavice
pá 31.08. 19:00 - 19:00
Maraton 2018: Budislavice
so 01.09. 19:00 - 19:00
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
červen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
PP7: Praha
út 14.08. 18:00 - 00:00
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00

 

červen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Míchaný pohár 2018: Chodová Planá
so 14.07. 10:00 - 16:00
Míchaný pohár 2018: Chodová Planá
ne 15.07. 10:00 - 16:00
PP7: Praha
út 14.08. 18:00 - 00:00
Maraton 2018: Budislavice
pá 31.08. 19:00 - 19:00
Maraton 2018: Budislavice
so 01.09. 19:00 - 19:00
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00
červen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
PP7: Praha
út 14.08. 18:00 - 00:00
JČL7: Lovětín
ne 02.09. 13:00 - 19:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš15634649278
2Nocar Richard7863461132249
3Hošek Martin18648666234
4Munia Kamil401390791227
5Boháč Petr241464705224
6Polka Marek188311499217
7Horek Martin304436740212
8Zdychynec Josef176585761211
9Kotva Pavel351337688209
10Hrbáček Aleš367359726208
#HráčZBPBSB
1Limit Pardubice6031579218240
2Plzeňácí3111689200033
3Nevyzpytatelní-653163297930
4Betlodurch3191220153928
5Vaněks Sharks-2721728145627
6MK EUTIT M. Lázně-2011310110925
7GRINGOS58341099324
8Pražská pětka-52263211013
#HráčZBPBSB
1ALDA TEAM Pardubice-8181902108429
3NML Zdice-71522151524
2Staroplzeňáci4801050153025
4M Y Š O C I-682135867616
5KPŽE Budislavice4431550199315
6Plzeň II U Levých-1860658815
7Plzeňácí B53882013588
8MK EUTIT M. Lázně B2784827608
9Plnotuční-1517906395
10Sebranka1614536143
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov165356477300174
2Jizeran Doubrava165450806734162
3Falešní sobi A107750766153160
4MK Licita Kladruby113650206156137
5Alda team H.Jelení6965966665128
6KPžE Budislavice142246596081128
7Plnotuční52055106030126
8Mariášová Perlet55655596115120
9Labská Mělník27852595537109
10Honda Česká Lípa53549195454109
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov165356477300174
2Jizeran Doubrava165450806734162
3Falešní sobi A107750766153160
4MK Licita Kladruby113650206156137
5Alda team H.Jelení6965966665128
6KPžE Budislavice142246596081128
7Plnotuční52055106030126
8Mariášová Perlet55655596115120
9Labská Mělník27852595537109
10Honda Česká Lípa53549195454109
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov165356477300174
2Jizeran Doubrava165450806734162
3Falešní sobi A107750766153160
4MK Licita Kladruby113650206156137
5Alda team H.Jelení6965966665128
6KPžE Budislavice142246596081128
7Plnotuční52055106030126
8Mariášová Perlet55655596115120
9Labská Mělník27852595537109
10Honda Česká Lípa53549195454109
#HráčZBPBSBB
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov165356477300174
2Jizeran Doubrava165450806734162
3Falešní sobi A107750766153160
4MK Licita Kladruby113650206156137
5Alda team H.Jelení6965966665128
6KPžE Budislavice142246596081128
7Plnotuční52055106030126
8Mariášová Perlet55655596115120
9Labská Mělník27852595537109
10Honda Česká Lípa53549195454109

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (56)5616241185205
2Kubiska Jiří (78)547397944175
3David Pavel (75)332462794165
4Neruda Vladimír (97)601150751165
5Jedlička František (84)35730765158
6Maceška Vladimír (13)-2681010742156
7Chaluš Vladimír (71)-140924784154
8Vlk Stanislav (63)369262631151
9Vávrovský Jan (67)128492620148
10Mácha Jan (84)295244539144
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Pánek Jindřich6307211351267
2Kučera Miloš-1211043922255
3Koutová Eva588399987254
4Batík Jiří551334885247
5Hošek Martin141570711238
6Hes Ivan-101374273226
7Jedlička David-22527651226
8Jančík Luděk-141286145224
9Rataj Richard-214410196192
10Plucar Pavel-361778417177
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš (1)25161686760
2Hrbáček Aleš (10)43638782357
3Tomek Václav (51)7440147556
4Nečas Jan (68)23823547348
5Lukášek Jiří (23)5822528341
6Slabý Aleš (42)822022841
7Čejka Zdeněk (15)-981818337
8Šotek Jan (88)9015624636
9Bříza Vladimír (43)-765257-50826
10Bouše Miroslav (39)17615232822
#HráčZBPBSBB
1Polka Marek (6)5456821227130
2Šenold Vojtěch (19)367454821121
3Hošek Martin (3)255599854105
4Batík Jiří (36)392156548103
5Jirkovský Tomáš (38)97460557101
6Kučera Miloš (1)-18464145795
7Jedlička David (21)19438157592
8Průša Martin (59)-8134526473
9Ellinger Vladimír (40)6726733469
10Novák Petr (48)8212720969
TAB7
TAB8

Úvodní stránka

RL2-2018: Putimov u Pelhřimova (24.2.)

Dne 24.2.2018 se od 09:00 konal 2. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2018 (Místo konání: Putimov u Pelhřimova - kulturní dům, pořadatel: 773940729).

Fotogalerie

Čtvrtou únorovou sobotu se v Putimově sešlo 67 hráčů z 11 družstev na druhém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. První kolo vyhrál Jan Tislický, druhý byl Richard Rataj a třetí byl Vladimír Chaluš. V družstvech zvítězilo družstvo Jizeran Doubrava před MK Licita Kladruby a na třetím místě bylo družstvo Alda team H. Jelení. Ve druhém kole zvítězil František Patočka před Janem Petrovajem a na třetím místě skončili Rudolf Janko a Robert Mašek. V družstvech zvítězilo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem Falešní Sobi a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová perleť. Ve třetím kole vyhrál Milan Kůt před Pavlem Strakou a třetí skončili David Jedlička a Michael Srb. V družstvech zvítězilo družstvo Honda Č. Lípa před družstvem Labská Mělník a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi. Celkovým vítězem turnaje se stal David Jedlička, na druhém místě skončil Vladimír Chaluš a na třetím místě skončil Zdeněk Liška, který na turnaji vyhrál produktivitu. Aktivitu vyhrál Michael Srb. Soutěž družstev vyhrálo družstvo Jizeran Doubrava před družstvem MK Licita Kladruby a na třetím místě skončilo družstvo Honda Č. Lípa.

CELÁ TABULKA RL2: Putimov u Pelhřimova 24.2.2018
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1Jedlička David*Falešní sobi824596812745-5202197425313318656107403510143
2Chaluš VladimírVajgar140111811022856139010338-311611335128316444129
3Liška ZdeněkMK Licita Kladruby6261009119150109610640656012539175247422129
4Mašek RobertMariášová Perlet690-1553382168991675681481564461300361121
5Slabý Aleš*Alda team H.Jelení86624254917271611885242212254555407462114
6Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa8623258903748489634617113242141177318113
7Srb MichaelHonda Česká Lípa1475-631518830-7014171235413218656-79424345109
8Růžek JaroslavKPžE Budislavice8034711416152-833257531051584792252344106
9Kříž LubomírKPžE Budislavice23549931424876531294110394917135185320106
10Trojan Štěpán*Mariášová Perlet659238911242-10736326885514337101217318105
11Straka Pavel*nezávislí1408-3213-1904593138459112421559104230334104
12David Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov5063012215247-245431562661284190233323103
13Petrovaj JanAlda team H.Jelení8676945114418011019059-57603392215307103
14Patočka FrantisekJizeran Doubrava853-28160132387316123462-3817-2107338345100
15Čunát JaroslavMK Licita Kladruby141-32481612-37152115318694180501729431193
16Štola VladimírFalešní sobi429-45631814291261554918567430224524793
17Kuc RadekJizeran Doubrava947274269278340123371851692812813326192
18Mareček MilanMariášová Perlet6197788535628414648-8473976120927090
19Škaloud MiroslavPlnotuční12180353515-1993742433116149481424425887
20Janko RudolfHonda Česká Lípa864-154025766101167565813712210915426385
21Munia KamilFalešní sobi73123163921857753350116166499118928084
22Hošek MartinFalešní sobi975-18224-15802611614246111111236-1552519682
23Černý MilošLabská Mělník147838468436-611510939-2323053019322380
24Bučil PetrAlda team H.Jelení24925749940-2926-30012812838-422822478
25Reich JaroslavJizeran Doubrava15054310514849-10776729-303000321221578
26Kučera MilošAlda team H.Jelení832-341077328-7360-1361212113343-9528819377
27Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov7977013520554-59994019-7865-132-6729923275
28Hnojský RomanMK Licita Kladruby26262811434647307728-4755806216622874
29Kůt MilanLabská Mělník748-5967810-148-606120426562-1227926772
30Vojtěch Antonín*Jizeran Doubrava85141216222559314850-6719-4802913316272
31Novák Pavel*nezávislí1622110512643-486-420-8857729-3519616172
32Bříza VladimírAlda team H.Jelení326-308252253010213247-15037-1130-1502217172
33Bartyzal MilošMariášová Perlet821-3344110383169228375158478815023869
34Pokorný Petr*nezávislí5040-1515024855514044-23108210919168
35Strobachová Ingrid*nezávislí464123749193155863524042144513217768
36Tislický JanLabská Mělník58510322132462-13664-724-7936-430-11232120966
37Poláček JosefMK Licita Kladruby6331030401315577232-46056202114716865
38Kosek ZdeněkJizeran Doubrava85213708334-9584921-2558339-2118616564
39Čejka Zdeněk*Alda team H.Jelení138642165820515310436-8473978511620163
40Valín AloisLabská Mělník1513-566269-1012203313817152-3321217961
41Kubiska Jiří*GOLDSERVIS Pelhřimov121939337226-6113-48024608434210610860
42Rataj Richard*nezávislí5369515024559-172250----7817225059
43Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871-7348-25085563260989833-6520113659
44Pražan Josef*Vajgar614-11081-296-4646030-421015923-1562469059
45Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov8970717131-10230-7200616126-1021626057
46David Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov50536407632-3146153114556211613114756
47Richtr JaroslavPlnotuční321110410539-101330-671084116-7622514955
48Souček VáclavPlnotuční150755348933-61751412-13534010-1916214355
49Špaček Václav ml.Vajgar684-5725-320556612143-25593412-2715012355
50Novotný Petr*Labská Mělník1461-781072923-94031840226224-4716912255
51Hašek JaroslavGOLDSERVIS Pelhřimov1405-32481612-6617-490299812740-691639452
52Dufek ZdeněkVajgar140417506729271845141017278548513951
53Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212324368296359-16116100314512617148
54Šáda PetrHonda Česká Lípa337-3016-14023739134677132-241209645
55Čerňanský VladimírVajgar1452-84100161810425216-8487311-1582297145
56Matějka Josef*nezávislí1409338812144-312-290-60-3-630-58872944
57Šiška LiborKPžE Budislavice740-335324-525535-22826025-771729534
58Picek BřetislavPlnotuční8577394616-3016-14017335018-6888234
59Richter Josef*Jizeran Doubrava854122436543176018-2855274279612327
60Ševčík Tomáš*KPžE Budislavice500-929200-8149-320-1636227-911415027
61Šturm DanielFalešní sobi973-152270-17917427-767-690-1081201227
62Houdek Josef*KPžE Budislavice1508-1933140-1349361123204315-91029326
63Hrubeš Bohumil*nezávislí1406-2220-2092736112916451316637924
64Chlupáč Josef*Plnotuční876-232301-10957-522-25714619-1361602422
65Hlas František*MK Licita Kladruby164-6643-2301545520-6153-80-1261502420
66Musil František*nezávislí1407-8414-70025356018-732251-66811519
67Kubát MilanMariášová Perlet687-10678-283-4644-21-5829-290-210151-594
CELÁ TABULKA RL2: Putimov u Pelhřimova 24.2.2018
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1Jizeran DoubravaPatočka F, Kuc R, Reich J, Kosek Z10283351412114627814128-371391371377522928629
2MK Licita KladrubyLiška Z, Čunát J, Hnojský R, Poláček J517220212109-12305610314721481093077212632126
3Honda Česká LípaPokorný J, Srb M, Janko R, Šáda P8-46249374442908113119270141301178092531725
4Falešní sobiŠtola V, Munia K, Hošek M, Šturm D13-37101116732991212869283101151056832325923
5Labská MělníkČerný M, Kůt M, Tislický J, Valín A3823348108-1521912439237412119228992227022
6Alda team H.JeleníPetrovaj J, Bučil P, Kučera M, Bříza V76022610109372727112-45309484528072130521
7KPžE BudislaviceRůžek J, Kříž L, Šampalík V, Šiška L11128211710897924571530371032406061826818
8Mariášová PerletMašek R, Mareček M, Bartyzal M, Kubát M4-11420925916821410126832705981376931728317
9GOLDSERVIS PelhřimovSemorád J, Turek J, Plucar P, Hašek J138254597-11717134529257699-506821424114
10VajgarChaluš V, Špaček V, Dufek Z, Čerňanský V4051260610378198597-112262258177201325813
11PlnotučníŠkaloud M, Richtr J, Souček V, Picek B963177488-90181136-17257382-4461582068
Začátek:
sobota 24.2.2018 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Putimov u Pelhřimova - kulturní dům (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Pozvánka: