červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Jirkáč „50“
so 22.06. 08:00 - 17:00
JČL-K6: Svatkovice
so 22.06. 09:00 - 15:00
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
so 13.07. 10:00 - 16:00
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
ne 14.07. 10:00 - 16:00
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Jirkáč „50“
so 22.06. 08:00 - 17:00
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10

 

červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Jirkáč „50“
so 22.06. 08:00 - 17:00
JČL-K6: Svatkovice
so 22.06. 09:00 - 15:00
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
so 13.07. 10:00 - 16:00
Míchaný pohár 2019: Kladruby u Stříbra
ne 14.07. 10:00 - 16:00
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10
červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Jirkáč „50“
so 22.06. 08:00 - 17:00
PP7: Praha
út 06.08. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 07.08. 18:10 - 00:10

 

#HráčZBPBSBB
1Nocar Richard204183387106
2Průša Martin28247275105
3Růžek Jaroslav351112463104
4Šenold Vojtěch177124301104
5Plucar Pavel195160355100
6Kubát Milan23220343598
7Gruner David-1112010997
8Maceška Vladimír6934941896
9Kučera Miloš-1812510791
10Polka Marek8413021490
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí4954559419
2Vaněks Sharks21156477514
3NML Zdice-337316-2114
4Betlodurch11039250213
5GRINGOS24436560912
6NEVYZPYTATELNÍ-852351510
7Limit Pardubice-953582636
8ALDA TEAM Pardubice-174240664
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně577521109816
2KPŽE Budislavice60537998416
3M Y Š O C I13739853511
4Staroplzeňáci-1413642238
5Šárka Plzeň-181249687
6PODBABA TEAM-435368-677
7Moty-512291-2217
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347
#HráčZBPBSBB
1David Jiří81713062123561
2Chaluš Vladimír-33817121374511
3Škaloud Miroslav39114301821509
4Václavík Alois9718421813508
5Mašek Robert82610681894502
6Liška Zdeněk52111801701500
7Turek Jiří-3813771339498
8Trojan Štěpán6912641333489
9Picek Břetislav62210601682482
10Kučera Miloš-20714091202474
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov275642396995139
2Plnotuční133042375567118
3Alda team H.Jelení134635824928113
4Mariášová Perlet175036725422112
5MK Licita Kladruby216631445310112
6Vajgar19144184609109
7KPžE Budislavice48737054192107
8Falešní sobi111237484860102
9Honda Česká Lípa2053095330078
10Labská Mělník-13102873156347

 

#HráčZBPBSBB
1Chaluš Vladimír (15)3488571205122
2Straka František (60)171439610111
3Vondráčková Šárka (49)369315684104
4Skala Otakar (60)180355535104
5David Pavel (84)22016538597
6Kubiska Jiří (60)26028554596
7Čerňanský Vladimír (56)23858482294
8Vávrovský Jan (57)-2040338391
9Korbel Jiří (66)-7948540685
10Neruda Vladimír (88)3214036176
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš3929271319209
2Batík Jiří72390813196
3Pánek Jindřich226213439189
4Jančík Luděk247346593184
5Jedlička David189166355178
6Koutová Eva-149127-22164
7Zachar Miroslav19216235163
8Hošek Martin-619516-103161
9Baxa Josef20319339117
10Hes Ivan-15517621115
#HráčZBPBSBB
1Čejka Zdeněk (28)27331959239
2Munia Kamil (67)19121440536
3Lukášek Jiří (23)-7935427536
4Hrbáček Aleš (71)38717556235
5Pírko Libor (88)10424835232
6Nečas Jan (27)-6526219731
7Tomek Václav (121)-1822304831
8Slabý Aleš (83)288511322
9Kučera Miloš (9)-1592064721
10Bříza Vladimír (48)-322117-20520
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (7)612280892114
2Šenold Vojtěch (4)42913556486
3Kotva Pavel (44)12036548583
4Podskalský Jiří (19)-4636632080
5Jedlička David (33)4028032078
6Batík Jiří (18)2809837875
7Průša Martin (2)-15951735873
8Hošek Martin (20)-33859826071
9Polka Marek (10)330030369
10Kučera Miloš (9)-37652014467
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2019

RL4-2019: Sokolov (23.3.)

Dne 23.3.2019 se od 09:00 konal 4. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2019 (Místo konání: Sokolov - restaurace Na Golfu, pořadatel: 603433202).

Čtvrtou březnovou sobotu se v Sokolově v restauraci Na Golfu sešlo 58 hráčů z 10 družstev na čtvrtém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. Kromě cen od sponzora pivovaru Rohozec pořadatelé vypláceli finanční hotovost pro nejlepší hráče na turnaji a další ceny. První kolo vyhrál Jiří David před Pavlem Plucarem a třetí byla Ingrid Strobachová. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Honda Č. Lípa a na třetím místě bylo družstvo Falešní Sobi. Ve druhém kole zvítězil Štěpán Trojan před Vladimírem Chalušem a na třetím místě skončil Hilmar Biel. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar před družstvem Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi. Ve třetím kole vyhrál Jiří Turek před Václavem Součkem a třetí skončil Zdeněk Liška. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť. Celkovým vítězem turnaje se stal Jiří David před Milanem Kubátem a na třetím místě skončil Štěpán Trojan. Produktivitu na turnaji vyhrál Robert Mašek a aktivitě zvítězil Vladimír Chaluš. Soutěž družstev vyhrálo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi.

CELÁ TABULKA RL4: Sokolov 23.3.2019
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5062351443796268112180463713817548340394734156
2Kubát MilanMariášová Perlet68714288230491811213038987917754258279537141
3Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-331531204015215130362765413038195358553140
4Jedlička DavidFalešní sobi82412313826154807015041-571236635146331477130
5Munia KamilFalešní sobi73122851074310376179452311313640148274422128
6Chaluš VladimírVajgar1401-165115-502511615627259-5125420339-100525425123
7Biel Hilmar*KPžE Budislavice744419502311915227156906015042250221471121
8Mašek RobertMariášová Perlet690176141903422711934652396510434442198640120
9Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov79785140225521709426449-31613017224295519118
10Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871-7574-124-84201117321691192886210394404118
11Horna PavelHonda Česká Lípa949-13120107395455109341126217445153237390118
12Václavík AloisMK Licita Kladruby6938117447541771206010116149207199406116
13Hošek MartinFalešní sobi97527679438452202654753459830125332457115
14Ševčík TomášKPžE Budislavice500-70108382928841123544117161472309311111
15Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-3481472837721093363891524666242308107
16Škaloud MiroslavPlnotuční12181469824450-56822622-1101453531-20325305103
17Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-9218795339612121748-119112-720-115420305101
18Poláček Josef*MK Licita Kladruby633-8041-391330124154423613617244-1430128799
19Špaček Václav ml.Vajgar684-14047-93129020929954-23825932-7333826598
20Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62618819941-15618-13801188920756-2018816897
21Kučera MilošAlda team H.Jelení832539915246-89991025-199127-7224-2353259095
22Štola Vladimír*Falešní sobi42931366732-3025-5109779176529814023894
23Nováček JosefMK Licita Kladruby1525103646268957146405431852615312427792
24Strobachová IngridHonda Česká Lípa464851812665646176317-556511812625438091
25Souček VáclavPlnotuční1507-27482127-2012-84139106245599216625890
26Černý Miloš*Labská Mělník1478-10640-66694125219503771108332523626189
27Čokáš Josef*nezávislí6043540753753781313933841109115624786
28Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov89724712437159-11966-5312-9279-13133626930584
29Kadlec Radek*Honda Česká Lípa8091745623536377324-1061191325-5320114884
30Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862616212344-4351815887952310612022682
31David PavelVajgar505-7010-6006085145434858106363815319179
32Picek BřetislavPlnotuční85789961854847216819-8370-13115318724078
33Mareček Milan*Mariášová Perlet619666012645-67902326-7518-574-761689275
34Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-8919-703-11012818284010714743-1592549574
35Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby141-41221184245246918-275326121419921372
36Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-3039922867752919557419-316115870
37Hinterholzinger Petr*MK Licita Kladruby1491-1211-111818616744-446117142515818369
38Halámek Zdeněk*nezávislí6043327531675412136-1033-10007899667
39Kříž LubomírKPžE Budislavice235-6741-2617-5912-4703912416350-871779067
40Valín AloisLabská Mělník1513-4231-1110-15372-8113438012341-1521833164
41Šturm DanielFalešní sobi973-17036-1342-172233613098710527-2442763259
42Mádle Čestmír*nezávislí526-6141-2020-4412-321397411337-661276158
43Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov140517122919-1137261673118422796013957
44Bučil PetrAlda team H.Jelení249-5533-229515210331383876163412315756
45Bartyzal MiloslavMariášová Perlet8215202521-7035-356-13776429-781325456
46Dufek ZdeněkVajgar14042798576512237-6339-246-411110751
47Houdek Josef*nezávislí15084430743016435921-1513-1480-9176-1551
48Tislický JanLabská Mělník585-14677-6915-308161-14727-9151-407-545289-25649
49Slabý AlešAlda team H.Jelení86619416036-18349-1342-5949-108-223139-8446
50Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-24284162343614334477151110611745
51Forman Václav*Mariášová Perlet68512132518-2812-1636020802144458942
52Čokášová Eva*nezávislí605-9918-810-10842-66547408728-160100-6033
53Pavlíková HelenaPlnotuční1528-297-22425446923-666-603-7057-1330
54Paseková JanaLabská Mělník1514-2710-175-4228-14112226489-47641725
55Stárek Vladimír*nezávislí504875127-4024-169-3926-135-7255-1721
56Šáda PetrHonda Česká Lípa337-4336-714-17217-1550-15030-1202-36583-28216
57Tomáš PetrLabská Mělník584-347-271-4527-188-12013-1070-19947-1529
58Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408-11426-880-5527-287-15829-1291-32782-2458
id=" id="
CELÁ TABULKA RL4: Sokolov 23.3.2019
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Semorád J, Turek J, Plucar P15674081417315440781271753181212789611333442734
2Mariášová PerletKubát M, Trojan Š, Mašek R, Bartyzal M4285255712339738212152213198101268958352940129
3Falešní sobiJedlička D, Munia K, Hošek M, Šturm D1317229010135228366101331928161054199372637326
4MK Licita KladrubyVáclavík A, Hnojský R, Liška Z, Nováček J5772436116180146693241279141514986682636026
5VajgarChaluš V, Špaček V, David P, Dufek Z40-30316934526645014156-263947107-6310132430824
6Honda Česká LípaHorna P, Strobachová I, Pokorný J, Šáda P813336312139571234661951254863856112029120
7KPžE BudislaviceŠevčík T, Růžek J, Kříž L, Šampalík V11-167188468381855781022968116-276691726217
8PlnotučníŠkaloud M, Souček V, Picek B, Pavlíková H9208242812516147364-5432151011707101629016
9Alda team H.JeleníČejka Z, Kučera M, Bučil P, Slabý A7-203275115582727104-280277360-2428761527915
10Labská MělníkValín A, Tislický J, Paseková J, Tomáš P3-215118230-503261251-26157257-74453661386
Začátek:
sobota 23.3.2019 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Sokolov - restaurace Na Golfu (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)