leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Bubovice1 2020: Bubovice
ne 26.01. 00:00 - 06:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 04.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
st 05.02. 18:10 - 00:10
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00

 

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Bubovice1 2020: Bubovice
ne 26.01. 00:00 - 06:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
POLLM1: Pardubice
po 20.01. 17:00 - 23:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
út 04.02. 18:10 - 00:10
PP2: Praha
st 05.02. 18:10 - 00:10
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
POLLM2: Pardubice
po 24.02. 17:00 - 23:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00

 

#HráčZBPBSBB
1Kubát Milan121619103126552
2Kotva Pavel7897961585484
3Nocar Richard10556501705473
4Kučera Miloš-73878805467
5Gruner David361622983429
6Polka Marek20110471248418
7Plucar Pavel-24312551012400
8Šenold Vojtěch6233941017387
9Zdychynec Josef1559371092367
10Maceška Vladimír-2231202979357
#HráčZBPBSB
1Plzeňácí18903517540784
2GRINGOS19141685359965
3Vaněks Sharks-4873672318562
4Limit Pardubice5472431297853
5Betlodurch152568258352
6ALDA TEAM Pardubice-4512330187946
7NEVYZPYTATELNÍ-15633287172442
8NML Zdice-1946258063440
#HráčZBPBSB
1MK EUTIT M. Lázně20584249630779
2PODBABA TEAM11302379350975
3KPŽE Budislavice9182415333365
4M Y Š O C I2212803302459
5ALDA TEAM Pardubice B1392247238640
6Staroplzeňáci-3751998162336
7Nalezenci-795126747218
8MK Licita Kladruby-43197154016
9Plzeňácí B46739986613
10Divočáci-4536131607
TAB4
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138
#HráčZBPBSBB
1David Jiří1722248042021084
2Kučera Miloš995311041051076
3Chaluš Vladimír-33133292998975
4Hošek Martin43428313265959
5Škaloud Miroslav26126702931919
6Trojan Štěpán-5325752522905
7Liška Zdeněk41023692779895
8Mašek Robert86820262894893
9Plucar Pavel-22527432518875
10Růžek Jaroslav-5320381985872
#HráčZBPBSBB
1GOLDSERVIS Pelhřimov4319800612325292
2Alda team H.Jelení3640777211412275
3Vajgar1887855410441262
4Plnotuční2614755010164248
5Mariášová Perlet2917717710094246
6Falešní sobi265372219874236
7KPžE Budislavice145367308183221
8MK Licita Kladruby324960469295212
9Honda Česká Lípa41055195929161
10Labská Mělník-105755454488138

 

#HráčZBPBSBB
1Straka František (93)-1710801063232
2Kubiska Jiří (93)6486681316218
3Vávrovský Jan (74)2369971233218
4Chaluš Vladimír (68)-50516911186200
5Korbel Jiří (87)24711131360199
6Vlk Stanislav (99)4735711044189
7Vondráčková Šárka (92)278718996187
8David Pavel (102)294566860179
9Matějka Josef (82)94337431179
10Musil František (103)-2721060788172
#HráčZBPBSBB
1Sedlecký Pavel (65)16114961657135
2Mádle Čestmír (69)54810821630121
3Kocík František (110)2398191058109
4Hanisch Martin (70)73011911921106
5Bouše Miroslav (67)-17813531175105
6Šampalík Václav st. (24)-698118348590
7Kříž Lubomír (33)-24195471387
8Hanzlík Václav (155)-24187863768
9Šiška Libor (127)-30476946555
10Křížová Marie (153)-10634523940
TAB3
#HráčZBPBSBB
1Kučera Miloš83720462883544
2Batík Jiří14965252021512
3Pánek Jindřich5538741427502
4Hošek Martin-1098119698451
5Koutová Eva-294574280448
6Jančík Luděk4677741241419
7Zachar Miroslav247472719404
8Jedlička David-445441-4378
9Hes Ivan-49553504291
10Novák Petr-287253-34278
#HráčZBPBSBB
2Hrbáček Aleš (14)7139591672108
1Nečas Jan (16)139790929109
3Kučera Miloš (4)34811391487100
4Munia Kamil (26)12861974799
5Tomek Václav (108)-15482467097
6Lukášek Jiří (15)-4874469695
7Čejka Zdeněk (22)26652278890
8Bříza Vladimír (34)-11071038-6979
9Slabý Aleš (31)9242451675
10Pírko Libor (63)6147153260
#HráčZBPBSBB
1Gruner David (5)10538051858228
2Kučera Miloš (4)26015391799219
3Kotva Pavel (2)54810461594196
4Šenold Vojtěch (8)10693691438194
5Munia Kamil (26)4758431318182
6Polka Marek (6)52802854167
7Batík Jiří (25)593382975161
8Jedlička David (46)253659912145
9Hošek Martin (17)-10151433418145
10Jirkovský Tomáš (29)-457787330142
TAB7
TAB8

Rohozecká liga 2019

RL4-2019: Sokolov (23.3.)

Dne 23.3.2019 se od 09:00 konal 4. turnaj Rohozecké ligy licitovaného míchaného mariáše 2019 (Místo konání: Sokolov - restaurace Na Golfu, pořadatel: 603433202).

Čtvrtou březnovou sobotu se v Sokolově v restauraci Na Golfu sešlo 58 hráčů z 10 družstev na čtvrtém turnaji ROHOZEC ligy v míchaném licitovaném mariáši. Kromě cen od sponzora pivovaru Rohozec pořadatelé vypláceli finanční hotovost pro nejlepší hráče na turnaji a další ceny. První kolo vyhrál Jiří David před Pavlem Plucarem a třetí byla Ingrid Strobachová. V družstvech zvítězilo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Honda Č. Lípa a na třetím místě bylo družstvo Falešní Sobi. Ve druhém kole zvítězil Štěpán Trojan před Vladimírem Chalušem a na třetím místě skončil Hilmar Biel. V družstvech zvítězilo družstvo Vajgar před družstvem Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi. Ve třetím kole vyhrál Jiří Turek před Václavem Součkem a třetí skončil Zdeněk Liška. V družstvech zvítězilo družstvo MK Licita Kladruby před družstvem GOLDSERVIS Pelhřimov a na třetím místě skončilo družstvo Mariášová Perleť. Celkovým vítězem turnaje se stal Jiří David před Milanem Kubátem a na třetím místě skončil Štěpán Trojan. Produktivitu na turnaji vyhrál Robert Mašek a aktivitě zvítězil Vladimír Chaluš. Soutěž družstev vyhrálo družstvo GOLDSERVIS Pelhřimov před družstvem Mariášová Perleť a na třetím místě skončilo družstvo Falešní Sobi.

CELÁ TABULKA RL4: Sokolov 23.3.2019
#JménoTým / MěstoZB1PB1SB1BP1ZB2PB2 SB2PB2ZB3PB3SB3BP3ZBPBSBBP
1David JiříGOLDSERVIS Pelhřimov5062351443796268112180463713817548340394734156
2Kubát MilanMariášová Perlet68714288230491811213038987917754258279537141
3Trojan ŠtěpánMariášová Perlet659-331531204015215130362765413038195358553140
4Jedlička DavidFalešní sobi82412313826154807015041-571236635146331477130
5Munia KamilFalešní sobi73122851074310376179452311313640148274422128
6Chaluš VladimírVajgar1401-165115-502511615627259-5125420339-100525425123
7Biel Hilmar*KPžE Budislavice744419502311915227156906015042250221471121
8Mašek RobertMariášová Perlet690176141903422711934652396510434442198640120
9Semorád JanGOLDSERVIS Pelhřimov79785140225521709426449-31613017224295519118
10Turek JiříGOLDSERVIS Pelhřimov871-7574-124-84201117321691192886210394404118
11Horna PavelHonda Česká Lípa949-13120107395455109341126217445153237390118
12Václavík AloisMK Licita Kladruby6938117447541771206010116149207199406116
13Hošek MartinFalešní sobi97527679438452202654753459830125332457115
14Ševčík TomášKPžE Budislavice500-70108382928841123544117161472309311111
15Hnojský RomanMK Licita Kladruby262-3481472837721093363891524666242308107
16Škaloud MiroslavPlnotuční12181469824450-56822622-1101453531-20325305103
17Čejka ZdeněkAlda team H.Jelení1386-9218795339612121748-119112-720-115420305101
18Poláček Josef*MK Licita Kladruby633-8041-391330124154423613617244-1430128799
19Špaček Václav ml.Vajgar684-14047-93129020929954-23825932-7333826598
20Liška ZdeněkMK Licita Kladruby62618819941-15618-13801188920756-2018816897
21Kučera MilošAlda team H.Jelení832539915246-89991025-199127-7224-2353259095
22Štola Vladimír*Falešní sobi42931366732-3025-5109779176529814023894
23Nováček JosefMK Licita Kladruby1525103646268957146405431852615312427792
24Strobachová IngridHonda Česká Lípa464851812665646176317-556511812625438091
25Souček VáclavPlnotuční1507-27482127-2012-84139106245599216625890
26Černý Miloš*Labská Mělník1478-10640-66694125219503771108332523626189
27Čokáš Josef*nezávislí6043540753753781313933841109115624786
28Plucar PavelGOLDSERVIS Pelhřimov89724712437159-11966-5312-9279-13133626930584
29Kadlec Radek*Honda Česká Lípa8091745623536377324-1061191325-5320114884
30Pokorný JaroslavHonda Česká Lípa862616212344-4351815887952310612022682
31David PavelVajgar505-7010-6006085145434858106363815319179
32Picek BřetislavPlnotuční85789961854847216819-8370-13115318724078
33Mareček Milan*Mariášová Perlet619666012645-67902326-7518-574-761689275
34Bříza Vladimír*Alda team H.Jelení326-8919-703-11012818284010714743-1592549574
35Čunát Jaroslav*MK Licita Kladruby141-41221184245246918-275326121419921372
36Růžek JaroslavKPžE Budislavice803-3039922867752919557419-316115870
37Hinterholzinger Petr*MK Licita Kladruby1491-1211-111818616744-446117142515818369
38Halámek Zdeněk*nezávislí6043327531675412136-1033-10007899667
39Kříž LubomírKPžE Budislavice235-6741-2617-5912-4703912416350-871779067
40Valín AloisLabská Mělník1513-4231-1110-15372-8113438012341-1521833164
41Šturm DanielFalešní sobi973-17036-1342-172233613098710527-2442763259
42Mádle Čestmír*nezávislí526-6141-2020-4412-321397411337-661276158
43Hašek Jaroslav*GOLDSERVIS Pelhřimov140517122919-1137261673118422796013957
44Bučil PetrAlda team H.Jelení249-5533-229515210331383876163412315756
45Bartyzal MiloslavMariášová Perlet8215202521-7035-356-13776429-781325456
46Dufek ZdeněkVajgar14042798576512237-6339-246-411110751
47Houdek Josef*nezávislí15084430743016435921-1513-1480-9176-1551
48Tislický JanLabská Mělník585-14677-6915-308161-14727-9151-407-545289-25649
49Slabý AlešAlda team H.Jelení86619416036-18349-1342-5949-108-223139-8446
50Šampalík VáclavKPžE Budislavice1212-24284162343614334477151110611745
51Forman Václav*Mariášová Perlet68512132518-2812-1636020802144458942
52Čokášová Eva*nezávislí605-9918-810-10842-66547408728-160100-6033
53Pavlíková HelenaPlnotuční1528-297-22425446923-666-603-7057-1330
54Paseková JanaLabská Mělník1514-2710-175-4228-14112226489-47641725
55Stárek Vladimír*nezávislí153475127-4024-169-3926-135-7255-1721
56Šáda PetrHonda Česká Lípa337-4336-714-17217-1550-15030-1202-36583-28216
57Tomáš PetrLabská Mělník584-347-271-4527-188-12013-1070-19947-1529
58Straka Pavel*GOLDSERVIS Pelhřimov1408-11426-880-5527-287-15829-1291-32782-2458
id=" id="
CELÁ TABULKA RL4: Sokolov 23.3.2019
#TýmySloženíZB1PB1CBP1BP1ZB2CBP2SB2BP2ZB3PB3CBP3BP3ZBPBSBBPLLM
1GOLDSERVIS PelhřimovDavid J, Semorád J, Turek J, Plucar P15674081517315440791271753181312789611333742737
2Mariášová PerletKubát M, Trojan Š, Mašek R, Bartyzal M4285255812339738213152213198111268958353240132
3Falešní sobiJedlička D, Munia K, Hošek M, Šturm D1317229011135228366111331928171054199372937329
4MK Licita KladrubyVáclavík A, Hnojský R, Liška Z, Nováček J5772437116180146793241279151514986682936029
5VajgarChaluš V, Špaček V, David P, Dufek Z40-30316944526645015156-263948107-6310132730827
6Honda Česká LípaHorna P, Strobachová I, Pokorný J, Šáda P813336313139571235661951255863856112329123
7KPžE BudislaviceŠevčík T, Růžek J, Kříž L, Šampalík V11-167188568381856781022969116-276692026220
8PlnotučníŠkaloud M, Souček V, Picek B, Pavlíková H9208242912516147464-5432161011707101929019
9Alda team H.JeleníČejka Z, Kučera M, Bučil P, Slabý A7-203276115582728104-280277460-2428761827918
10Labská MělníkValín A, Tislický J, Paseková J, Tomáš P3-215118330-503261351-26157357-74453691389
Začátek:
sobota 23.3.2019 9:00:00
Startovné:
STARTOVNE
Průběh turnaje:
PRUBEH TURNAJE
Sokolov - restaurace Na Golfu (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)