březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
JČL-N4: Svatkovice
ne 07.04. 13:00 - 19:00
RL5: Nová Ves u Bakova
so 13.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Svatkovice
ne 14.04. 13:00 - 19:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
PP4-2019: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4-2019: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Otakar Skala +3502887122
2 Pavel David 02443106120
3 Zdeněk Dufek 0412899119
4 Vladimír Neruda +1323398114
5 Vladimír Chaluš -441-141112
6 Jan Vávrovský +2582160109
7 Jiří Kubiska -1375117101
8 Jiří Korbel -138111295
9 Bohumil Hrubeš 04286382
10 Jiří Pfaifr +42356-79
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna +12164,863
2 Jan Vávrovský -12172,858
3 Otakar Skala +8259,650
4 Václav Jirsa +10270,449
5 Josef Hunger -2236,445
6 Roman Zikmund +224442
7 Bohumil Hrubeš +5214,442
8 Ladislav Němec +8263,241
9 Zdeněk Dufek +6251,841
10 Vladimír Chaluš +724141
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfaifr +5253,856
2 Miloslav Syrovátka +7268,650
3 Pavel David -1260,643
4 Jiří Majer +7239,242
5 Vladimír Neruda +2529233
6 František Schovanec +1221,433
7 Michal Foit n1149,432
8 Ladislav Kubíček -7165,232
9 František Štych +27226,231
10 Slobodan Ristecki -7146,430
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 01121445141
2 František Straka +13061074119
3 Jiří Kubiska -13881096117
4 Jiří Korbel 0416868112
5 Pavel David 0229752106
6 Zdeněk Dufek +439383899
7 Vladimír Neruda -132958098
8 Vladimír Čerňanský +3358107892
9 Šárka Vondráčková -127474689
10 Otakar Skala -116469887
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00
JČL-N4: Svatkovice
ne 07.04. 13:00 - 19:00
RL5: Nová Ves u Bakova
so 13.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Svatkovice
ne 14.04. 13:00 - 19:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
březen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
RL4: Sokolov
so 23.03. 09:00 - 15:00
POLLM3: Pardubice
po 25.03. 17:00 - 23:00
KLLM4: Budislavice
út 26.03. 17:00 - 23:00
JČL-K3: Mrač
so 30.03. 10:00 - 16:00
PLLM4: Praha
so 30.03. 13:00 - 19:00
PP4-2019: Praha
út 02.04. 18:10 - 00:10
PP4-2019: Praha
st 03.04. 18:10 - 00:10
JČL-V3: Bednáreček
so 06.04. 09:00 - 15:00

Zadejte prosím e-mailovou adresu zaregistrovanou se svým uživatelským účtem. Na tuto adresu vám bude zasláno vaše uživatelské jméno.

Captcha plugin 2+ for Joomla from Outsource Online