červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
Major4: Kladruby u Stříbra
so 12.09. 09:00 - 16:00
Major4: Kladruby u Stříbra
ne 13.09. 09:00 - 16:00
JČL-M7: Jindřichův Hradec
ne 13.09. 13:00 - 19:00
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 010763243292
2 Pavel David 012148201270
3 Vladimír Chaluš 05452259236
4 Jan Vávrovský 01015257235
5 Vladimír Neruda 08447183223
6 Josef Pražan 088-240208
7 Zdeněk Dufek 04748211201
8 Josef Mareš 010786-193
9 Jiří Kubiska 04543189183
10 František Musil 0785465165
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna +35175,4128
2 Pavel David 05184121
3 Jiří Šimánek +2596,8119
4 Václav Jirsa +2596,6119
5 Vladimír Vacek -45142114
6 Josef Mareš +34121,8107
7 Jiří Korbel -4555,2107
8 Jan Vávrovský -15117101
9 Josef Pražan -1518,688
10 Vladimír Neruda +654184
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 03157,286
2 František Štych +2368,269
3 Václav Kotrouš +239765
4 Jiří Korbel +434963
5 František Schovanec -3376,661
6 Josef Velich +1024954
7 František Musil -4315,654
8 Vladimír Chaluš +10342,452
9 Zdeněk Dufek +20246,848
10 Kamila Dneboská +2238,448
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš +19802412259
2 Jan Vávrovský -111712282257
3 Jiří Korbel +111982190243
4 Josef Pražan -110402227240
5 Zdeněk Dufek +29002071211
6 Pavel David -18171545201
7 Jiří Kubiska -17931622189
8 Vladimír Neruda 08511336183
9 František Straka 08191560169
10 Ladislav Susko 09171511167
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00
JČL7: Jindřichův Hradec
ne 06.09. 13:00 - 19:00
Major4: Kladruby u Stříbra
so 12.09. 09:00 - 16:00
Major4: Kladruby u Stříbra
ne 13.09. 09:00 - 16:00
JČL-M7: Jindřichův Hradec
ne 13.09. 13:00 - 19:00
červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K4: Hadravova Rosička
ne 12.07. 09:00 - 15:00
PP6: Praha
út 04.08. 18:10 - 00:10
PP6: Praha
st 05.08. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Košetice
so 08.08. 09:00 - 15:00
RL5: místo neurčeno
so 29.08. 09:00 - 15:00
PP7: Praha
út 01.09. 18:10 - 00:10
PP7: Praha
st 02.09. 18:10 - 00:10
JČL-V6: Počátky
so 05.09. 09:00 - 15:00

Foto 2016

JČL-K12-2016: Milevsko (17.12.) výsledky


JČL-V12-2016: Častrov (10.12.) výsledky


JČL-L10-2016: Pelhřimov (20.11.) výsledky


JČL-K11-2016: Deštná (17.11.) výsledky


JČL-V11-2016: Kolence (12.11.) výsledky


JČL-L9-2016: Deštná (6.11.) výsledky


JČL-K10-2016: Pelhřimov (29.10.) výsledky


JČL-K9-2016: Borotín u Tábora (22.10.) výsledky


JČL-K8-2016: Čerčany (15.10.) výsledky


JČL-V10-2016: Veselí nad Lužnicí (8.10.) výsledky


JČL-V9-2016: Lovětín (3.9.) výsledky


JČL-V8-2016: Košetice (2.7.) výsledky


JČL-K6-2016: Bernartice (18.6.) výsledky


JČL-L6-2016: Milevsko (5.6.) výsledky


JČL-V7-2016: Božejov (4.6.) výsledky


JČL-K5-2016: Veselí nad Lužnicí (28.5.) výsledky


JČL-V6-2016: Horní Cerekev (7.5.) výsledky


JČL-L5-2016: Veselí nad Lužnicí (1.5.) výsledky


JČL-K4-2016: Horní Radouň (30.4.) výsledky


JČL-V5-2016: Jindřichův Hradec (9.4.) výsledky