listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
MČR v Licitované čtyřce 2019: Doksy u Kladna
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0171157271464
2 Jiří Kubiska 0130103406436
3 Jiří Korbel 0148120324430
4 Pavel David 017786289408
5 Vladimír Chaluš 0176-353353
6 Otakar Skala 015158273346
7 Vladimír Neruda +1102130217341
8 Jan Mácha -198102275338
9 František Musil 011586256329
10 Zdeněk Dufek 010560288309
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 09409,8200
2 Pavel David +28278,6177
3 Vladimír Chaluš -19250,8176
4 Jan Vávrovský -19233,8171
5 Otakar Skala +49195151
6 Roman Zikmund 0956150
7 Ladislav Němec -28115,8149
8 Jiří Korbel +3968,4148
9 Vladimír Vacek -1917139
10 Jiří Šimánek -39-25,8138
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský 08220,2157
2 Jiří Pfajfr 08100153
3 Vladimír Neruda +17158,6130
4 Ladislav Kubíček -1785,6127
5 Miloslav Anděl +48109,2122
6 Jiří Korbel +18133,2120
7 Josef Mareš -28119,2120
8 František Schovanec 0784,2119
9 František Štych -35108112
10 Jiří Kubiska +38-34,6103
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 017413778406
2 František Straka 08683062374
3 Vladimír Chaluš 03063422353
4 Jiří Korbel 012202866324
5 Šárka Vondráčková 012632472315
6 Pavel David +17602369289
7 Zdeněk Dufek -110942141288
8 Jan Mácha 08701930275
9 Otakar Skala 06431925273
10 Jan Vávrovský 04291965271
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
MČR v Licitované čtyřce 2019: Doksy u Kladna
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00

Foto 2016

JČL-K12-2016: Milevsko (17.12.) výsledky


JČL-V12-2016: Častrov (10.12.) výsledky


JČL-L10-2016: Pelhřimov (20.11.) výsledky


JČL-K11-2016: Deštná (17.11.) výsledky


JČL-V11-2016: Kolence (12.11.) výsledky


JČL-L9-2016: Deštná (6.11.) výsledky


JČL-K10-2016: Pelhřimov (29.10.) výsledky


JČL-K9-2016: Borotín u Tábora (22.10.) výsledky


JČL-K8-2016: Čerčany (15.10.) výsledky


JČL-V10-2016: Veselí nad Lužnicí (8.10.) výsledky


JČL-V9-2016: Lovětín (3.9.) výsledky


JČL-V8-2016: Košetice (2.7.) výsledky


JČL-K6-2016: Bernartice (18.6.) výsledky


JČL-L6-2016: Milevsko (5.6.) výsledky


JČL-V7-2016: Božejov (4.6.) výsledky


JČL-K5-2016: Veselí nad Lužnicí (28.5.) výsledky


JČL-V6-2016: Horní Cerekev (7.5.) výsledky


JČL-L5-2016: Veselí nad Lužnicí (1.5.) výsledky


JČL-K4-2016: Horní Radouň (30.4.) výsledky


JČL-V5-2016: Jindřichův Hradec (9.4.) výsledky