leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Svatkovice
ne 09.02. 13:00 - 19:00
JČL-V3: Veselá u Častrova
so 15.02. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Bubovice1 2020: Bubovice
ne 26.01. 00:00 - 06:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 032-5258
2 Josef Pražan 012-6042
3 Pavel David 017-4741
4 Jan Vávrovský 016-4137
5 Vladimír Chaluš 04-4527
6 Otakar Skala 013-2425
7 František Schovanec 021-624
8 Jiří Kubiska +17-2721
9 Vladimír Neruda -110-2121
10 František Musil 011-1720
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Korbel n121,832
2 Vladimír Vacek n141,430
3 Zdeněk Peťas n154,628
4 Václav Jirsa n14326
5 Michal Šolja n14024
6 Miloslav Anděl n13723
7 Aleš Houska n1-4,622
8 František Schovanec n112,621
9 Ladislav Němec n115,820
10 Jiří Šimánek n18,419
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan +242156760
2 Jiří Korbel +215941852
3 Pavel David +216148347
4 Vladimír Chaluš -336148645
5 Jan Vávrovský -324328141
6 Zdeněk Dufek 019041039
7 Jiří Kubiska +115832527
8 Otakar Skala +313414424
9 František Straka +35215422
10 Vladimír Neruda 06513421
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Svatkovice
ne 09.02. 13:00 - 19:00
JČL-V3: Veselá u Častrova
so 15.02. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Bubovice1 2020: Bubovice
ne 26.01. 00:00 - 06:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00

Stránka hráče

Miloslav Anděl - 0

2013

Křížový mariáš

2014

Křížový mariáš

2015

Křížový mariáš

.24.1
7.2
29.3
18.4
23.5
5.9
26.9
17.10
5.12
19.12
Body /ÚBPr.
20.----5-510122211,252,611110,8
2016

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

2017

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
16.6212,33327612,4613---1664,433812,44

Volený mariáš

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

2018

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
15.10020,51013317,510---20-402,623319

Volený mariáš

.20.1
10.2
7.4
28.4
5.5
19.5
15.9
27.10
1.12
22.12
Body /ÚBPr.
21.20241619153268273842,4-394,810020,5

Křížový mariáš

2019

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
15.10420,31012921,610---20-227,823320,95

Volený mariáš

Křížový mariáš