říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 28.10. 13:00 - 19:00
RL10: Řepy
so 03.11. 09:00 - 15:00
JČL10: Deštná
ne 04.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Týn nad Vltavou
so 10.11. 09:00 - 15:00
JČL-M10: Deštná
ne 11.11. 13:00 - 19:00
říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
pá 26.10. 19:00 - 21:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
Masarykův pohár v licitovaném 2018: Nebákov
so 27.10. 10:00 - 18:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
so 27.10. 19:00 - 21:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0148173288465
2 Pavel David +2137124273398
3 Zdeněk Dufek 0109144285396
4 Jiří Kubiska -214684311386
5 Vladimír Neruda 0134106234357
6 Jan Mácha 0100127226340
7 Jiří Korbel +183139172308
8 Otakar Skala -188105213300
9 František Musil 07335251234
10 Josef Mareš +484146-230
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 07299,6165
2 Jan Vávrovský 07234148
3 Jiří Kubiska +37195146
4 Pavel David +1782137
5 Vladimír Neruda -27197,9134
6 Ladislav Němec -2757,8129
7 Jiří Šimánek 0796,4121
8 Zdeněk Dufek +26130,5109
9 Michal Šolja 07-47107
10 Vladimír Vacek +9664,2101
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský 07697,4173
2 Josef Mareš +27693146
3 Zdeněk Dufek -16350,8144
4 Jiří Korbel -17528,4139
5 Jaromír Lang +17558138
6 Jan Mácha +17580,4127
7 Pavel David +37619,8124
8 Michal Šolja +46491,8118
9 Václav Kotrouš -46324,2111
10 Vladimír Neruda -27542,4106
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 09882734311
2 František Straka 01652324290
3 Stanislav Vlk +17432289289
4 Jan Vávrovský -1-2121928288
5 Zdeněk Dufek 04222245285
6 Pavel David +19682552273
7 František Musil +13051810251
8 Vladimír Chaluš +1-12582212249
9 Šárka Vondráčková -32141790248
10 Vladimír Neruda 09071455234
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 28.10. 13:00 - 19:00
RL10: Řepy
so 03.11. 09:00 - 15:00
JČL10: Deštná
ne 04.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Týn nad Vltavou
so 10.11. 09:00 - 15:00
JČL-M10: Deštná
ne 11.11. 13:00 - 19:00
říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
JČL-K8: Pelhřimov
so 20.10. 09:00 - 15:00
PLLM9: Praha
so 20.10. 13:00 - 19:00
JČL9: Hořepník
ne 21.10. 13:00 - 19:00
POLLM9: Pardubice
po 22.10. 17:00 - 23:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
pá 26.10. 19:00 - 21:00
JČL-V8: Kolence
so 27.10. 09:00 - 15:00
Masarykův pohár v licitovaném 2018: Nebákov
so 27.10. 10:00 - 18:00
Podzimní mariášové soustředení 2018: Trčkov
so 27.10. 19:00 - 21:00

Tabulky Jihočeské ligy 2001

.Jméno a PříjmenéMěstoIDV-BodyK-BodyB
1Pavel David Jindřichův Hradec505237185422
2Zdeněk Janeček Jindřichův Hradec242127369
3Josef Mareš Tábor761107184291
4Jiří Pfaifr Tábor133154287
5Jan Čížek Dvorce77420435239
6František Prágr Pelhřimov56713894232
7Benjamin Botka Tábor101118219
8Jiří Plička Kardašova Řečice18531216
9Běla Vávrovská Týn nad Vltavou77613976215
10Bohumil Vomastek Tábor76494120214
11František Slavík Jindřichův Hradec50916447211
12Vlastimil Opa Kardašova Řečice88103191
13Jiří Bareš Jindřichův Hradec76275113188
14Jaroslav Schmied Dolní Radouň53853131184
15Stanislav Rychecký Tábor78522161183
16Luboš Novotný Košice45133178
17Jan Hlavsa Deštná11458172
18Zdeněk Schubert Javorník32138170
19Ivan Porubský Tábor7718088168
19František Schovanec Jindřichův Hradec7608385168
21Miroslav Mikolášek Týn nad Vltavou68258103161
22Ladislav Susko Tábor57550100150
23Miroslav Studenovský Tábor36112148
24Karel Michalík Jindřichův Hradec10047147
24Ludvík Kouba Dvorce76910938147
26Jiří Kadeřábek Deštná7669152143
27Jiří Novák Praha6759126
28Václav Špaček Branná5669110119
29Josef Štoidl Jindřichův Hradec544999108
30Jaroslav Mareš Jižná5339110101
31Jiří Machoň Planá nad Lužnicí138194
32Vladimír Neruda Myslkovice763593493
33Miroslav Bulíček Senožaty76887289
34Jan Malát Dlouhá Lhota325183
35Jaromír Kudělka Planá nad Lužnicí97180
36Jan Vávrovský Týn nad Vltavou775364379
37Jiří Rataj Deštná70575
38František Musil Pelhřimov1407481361
39Václav Novák Hospříz174158
40Karel Brožek Jindřichův Hradec322456
41Vlastimil Koranda Jindřichův Hradec531331548
42Ladislav Ptáček Tábor202545
43Ladislav Kalina Týn nad Vltavou212041
44Šárka Vondráčková Jindřichův Hradec75482836
45Jaroslav Doležal Lipovka51026127
.Jméno a PříjmenéMěstoIDB
1Zdeněk Janeček Jindřichův Hradec242
2Pavel David Jindřichův Hradec505237
3Josef Průša Jičín225
4Jan Čížek Dvorce774204
5Jiří Plička Kardašova Řečice185
6František Slavík Jindřichův Hradec509164
7Jaroslav Provázek Častrov149
8Běla Vávrovská Týn nad Vltavou776139
8Jiří Průša Kardašova Řečice139
10František Prágr Pelhřimov567138
11Ladislav Němec Častrov773135
12Jiří Pfaifr Tábor133
13Jan Hlavsa Deštná114
14Ludvík Kouba Dvorce769109
15Josef Mareš Tábor761107
16Stanislav Studený Kardašova Řečice103
17Benjamin Botka Tábor101
18Karel Michalík Jindřichův Hradec100
19Bohumil Vomastek Tábor76494
20Jaroslav Mareš Jižná53391
20Jiří Kadeřábek Deštná76691
22Josef Šlajs Zvěrotice90
23Jiří Černý Jindřichův Hradec75789
24Vlastimil Opa Kardašova Řečice88
25Miroslav Bulíček Pelhřimov76887
26František Schovanec Jindřichův Hradec76083
27Ivan Porubský Tábor77180
28Karel Lepeška Častrov78
29Jiří Bareš Jindřichův Hradec76275
29Jan Dolák Jindřichův Hradec75
31Čestmír Žahour Okrouhlá Radouň73
31Miroslav Koudelka Příbraz73
33Jan Packa Deštná71
34Karel Němec Častrov70
34Jiří Rataj Deštná70
36Josef Hunger Jindřichův Hradec64868
37Jiří Novák Košice67
38Karel Hembera Kamenice nad Lipou64
39Vladimír Neruda Myslkovice76359
40Miroslav Mikolášek Týn nad Vltavou68258
40Luboš Hejlíček Jindřichův Hradec143058
42Vlastimil Šlajs Soběslav54
43Jaroslav Schmied Dolní Radouň53853
44Jindřich Jůza Tábor51
45Ladislav Susko Tábor57550
46Jaroslav Vacula Tábor49
47František Musil Pelhřimov140748
48Luboš Novotný Košice45
49Josef Mazanec Veselá78042
50Josef Beneda Vlčetínec40
50Jiří Stancl Počátky40
52Jaroslav Kodým Klenovice77239
53Miroslav Flaška Chlum u Třeboně37
54Jan Vávrovský Týn nad Vltavou77536
54Miroslav Studenovský Tábor36
56Roman Ondrůšek Jindřichův Hradec35
57Josef Pražan Pelhřimov61433
57Vlastimil Koranda Jindřichův Hradec53133
57Pavel Straka Pelhřimov140833
60Karel Brožek Jindřichův Hradec32
60Jan Malát Dlouhá Lhota32
60Zdeněk Schubert Javorník32
60Jiří Melichar Tábor32
64Jaroslav Hašek Pelhřimov140531
64Vilém Uvíra České Budějovice140231
66Zbyněk Plášil Jindřichův Hradec29
66David Zděnek Tábor29
68Jaroslav Doležal Lipovka51026
68Jaroslav Kukla Veselá78126
68Stanislav Jelínek Nová Včelnice26
68Ivo Dubský Chlum u Třeboně145926
72Jiří Hamr Jindřichův Hradec25
73Jaroslav Svácha Stranná24
73Miroslav Majer Husinec24
75Pavel Buchta Nová Včelnice23
76Stanislav Rychecký Tábor78522
76Jiří Lískovský X22
78Jaroslav Říha Deštná21
78Ladislav Kalina Týn nad Vltavou21
80Ladislav Ptáček Tábor20
80Martin Vondruš Jindřichův Hradec20
80Zdeněk Šárovec Tábor20
80Josef Lejsek České Budějovice20
84František Straka Jindřichův Hradec51919
84Zdeněk Krpálek Kamenice nad Lipou19
84Petr Křikava Planá nad Lužnicí19
87Karel Lipl Kamenice nad Lipou18
87Petr Burda Olešnice88818
89Dušan Pilský Pelhřimov143417
89Václav Novák Přehořov17
89Josef Kratochvíl Nová Včelnice17
89X Kubů Dolní Skrýchov17
89Zdeněk Kříž Choustník17
94Marek Mazeho Jindřichův Hradec16
94Petr Klimek Tábor16
94Stanislav Kouba Nová Včelnice16
94Robert Nerad Nová Bystřice16
98František Lavička Větřní15
98Jan Dvořák Deštná15
98František Ille Třeboň15
98Stanislav Pígl Deštná15
102Jiří Machoň Planá nad Lužnicí13
102Antonín Pivko Nová Včelnice13
104Luboš Nesládek Počátky80012
104Ivan Ilko Buková12
106Josef Štoidl Jindřichův Hradec5449
106Václav Špaček Záblatí5669
106Jaromír Kudělka Planá nad Lužnicí9
109Šárka Vondráčková Jindřichův Hradec7548
109Václav Jirsa Počátky7968
109Ladislav Malknecht Soběslav8
112Marie Kazbundová Okrouhlá Radouň7797
112Miroslav Novák Klenovice7
112Bohumil Strachota Nová Včelnice7
115Jaroslav Strachota Senožaty6
115Petr Drs Deštná7676
115František Mráz Neblahovice6
118Miroslav Roh Libkova Voda5
118Stanislav Čapek České Budějovice .5
118Bohumil Šachta X5
118Martin Gondek Dráchov5
122Václav Smrčka Horní Cerekev4
123Jiří Kvoch X2
124Jan Gamrhel Chlum u Třeboně1
124Josef Tikal Choustník1
124Vladimír Říha Pelhřimov1
.Jméno a PříjmenéMěstoIDB
1Pavel David Jindřichův Hradec505185
2Josef Mareš Tábor761184
3Jiří Korbel Veselí nad Lužnicí801173
4Jan Vacek Svitavy169
5Ivan Kosař Čtyřkoly164
6Stanislav Rychecký Tábor785161
7Jiří Pfaifr Tábor154
7Radek Matoušek Planá nad Lužnicí783154
9Zdeněk Schubert Javorník138
10Luboš Novotný Košice133
11Andrea Voznicová Praha132
12Jaroslav Schmied Dolní Radouň538131
13Zdeněk Janeček Jindřichův Hradec127
14Jiří Majer Lštění782126
15Jiří Babůrek Planá nad Lužnicí122
16Bohumil Vomastek Tábor764120
17Jaromír Lang Bechyně784119
18Benjamin Botka Tábor118
19Jiří Čapla Praha116
20Jiří Bareš Jindřichův Hradec762113
21Miroslav Studenovský Tábor112
22Miroslav Příbrzký Veselí nad Lužnicí111
23Václav Špaček Záblatí566110
24Josef Davídek Dolní Břežany651104
25Vlastimil Opa Kardašova Řečice103
25Miroslav Mikolášek Týn nad Vltavou682103
27Ladislav Susko Tábor575100
28Josef Štoidl Jindřichův Hradec54499
29František Prágr Pelhřimov56794
30Richard Nocar Kladno90
31Ivan Porubský Tábor77188
32František Schovanec Jindřichův Hradec76085
33Jiří Machoň Planá nad Lužnicí81
34Běla Vávrovská Týn nad Vltavou77676
35Jaromír Kudělka Planá nad Lužnicí71
35Květa Hlízová Kladno71
37Josef Dědič Týn nad Vltavou70
38Petr Janura Deštná69
39Karel Kabát Bechyně51560
40Václav Čihák Týn nad Vltavou59
40Jiří Novák Košice59
42Jan Hlavsa Deštná58
42Josef Vítů Planá nad Lužnicí58
44Jan Mácha Sezimovo Ústí143254
45Jiří Kadeřábek Deštná76652
46Jan Malát Dlouhá Lhota51
46Miloš Jiráček Týn nad Vltavou51
48František Slavík Jindřichův Hradec50947
48Karel Michalík Jindřichův Hradec47
50Jan Pechek Planá nad Lužnicí46
51Jiří Dědourek Praha44
52Pavel Tychtl Planá nad Lužnicí43
52Jan Vávrovský Týn nad Vltavou77543
54Ladislav Hanzal Kvasejovice77042
54Josef Noska Radětice42
56Václav Novák Přehořov41
57Miloslav Kostínek Praha39
58Ludvík Kouba Dvorce76938
59Libor Jeager Čtyřkoly36
60Jan Čížek Dvorce77435
60Petr Měchura Písek35
62Vladimír Neruda Myslkovice76334
63Jaroslav Vápeník Sudoměřice32
64Jiří Plička Kardašova Řečice31
64Vladimír Sázavský Lštění31
66Petr Bučko Bechyně30
67Šárka Vondráčková Jindřichův Hradec75428
67Bohumil Kopřiva Sudoměřice28
69Martin Čepela Praha27
70Jaroslav Holeček Kralupy nad Vltavou26
71Ladislav Ptáček Tábor25
71Eduard Meduna Praha25
73Jaroslav Hrádek Veselí nad Lužnicí24
73Karel Brožek Jindřichův Hradec24
75Petr Syrovátka Bechyně23
75Vladimír Ellinger Praha23
77Jaroslav Vyštejn Praha22
78František Baloun Dolní Břežany21
79Ladislav Kalina Týn nad Vltavou20
80Vladimír Kučera Deštná19
80Ladislav Plzák Plzeň19
80Miloslav Mařík Písecká Smoleč19
80Vladimír Srba Lipovka19
84Vladimír Martin Bechyně15
84Vlastimil Koranda Jindřichův Hradec53115
86Jan Doušek Bechyně14
86Jiří Nádvorník Lštění14
88Petr Novotný Pelhřimov13
88Vladimír Prokeš Deštná13
88František Musil Pelhřimov140713
88Jaroslav Heřmánek Tábor13
88Jiří Kovařík Čtyřkoly13
93Jan Svoboda Bechyně12
94Petr Volejník Tábor11
94V. Dušek Praha11
96Jaroslav Mareš Jižná53310
96Zdeněk Sachs Praha67710
98Josef Holický Planá nad Lužnicí9
99Václav Čamra Košice7
99Ladislav Surma Písek7
101Miloš Šimo Bechyně6
102Jiří Rataj Deštná5
102Jindřich Roubal Jindřichův Hradec5
102Irena Kovaříková Čtyřkoly5
102Jan Davčík Tábor5
102Jan Hrdlička Bohunice5
107Zdeněk Houdek Praha14774
108Miroslav Bulíček Pelhřimov7682
109Jaroslav Doležal Jindřichův Hradec5101
109Jaroslav Duda Planá nad Lužnicí1