duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 11.05. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Deštná
ne 12.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 18.05. 09:00 - 15:00
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
so 01.06. 09:00 - 15:00
duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
KLLM5: Klatovy
út 23.04. 17:00 - 23:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
PLLM8-2019: Praha
ne 28.04. 00:00 - 06:00
POLLM4: Pardubice
po 29.04. 17:00 - 23:00
KM 2019: Dlouhoňovice
so 04.05. 13:30 - 21:30
PLLM9-2019: Praha
ne 05.05. 00:00 - 06:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský +5885188183
2 Otakar Skala +17928139177
3 Vladimír Chaluš -273-191169
4 Pavel David +15552123169
5 Jiří Kubiska -35636145165
6 Jiří Korbel -25333136154
7 Zdeněk Dufek 0412899119
8 Bohumil Hrubeš +263892117
9 Vladimír Neruda -1323398114
10 František Musil +14218100110
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský +1324388
2 Jan Kocna -13152,280
3 Otakar Skala 03102,279
4 Vladimír Chaluš +43107,473
5 Josef Hunger 0364,670
6 Václav Jirsa -2367,467
7 Bohumil Hrubeš -133263
8 Jiří Kubiska +532456
9 Pavel David +112120,255
10 Karel Heřmánek 0345,654
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfajfr 03325,669
2 Ladislav Kubíček +6235158
3 Pavel David 0332452
4 Jan Vávrovský +203295,251
5 Miloslav Syrovátka -3268,650
6 Jiří Majer -2331447
7 Slobodan Ristecki +32343,246
8 Zdeněk Carboch +112314,845
9 Jindřich Novák +72322,443
10 Martin Marian +262294,643
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 01141898191
2 František Straka 03601415154
3 Šárka Vondráčková +25571391151
4 Jiří Kubiska -14891353145
5 Otakar Skala +23471105139
6 Jiří Korbel -25571099136
7 Vladimír Čerňanský -15551429132
8 Pavel David 0196893123
9 František Musil +2172641100
10 Zdeněk Dufek -139383899
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 11.05. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Deštná
ne 12.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 18.05. 09:00 - 15:00
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
so 01.06. 09:00 - 15:00
duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
KLLM5: Klatovy
út 23.04. 17:00 - 23:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
PLLM8-2019: Praha
ne 28.04. 00:00 - 06:00
POLLM4: Pardubice
po 29.04. 17:00 - 23:00
KM 2019: Dlouhoňovice
so 04.05. 13:30 - 21:30
PLLM9-2019: Praha
ne 05.05. 00:00 - 06:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00

Stránka hráče

Vladimír Neruda - 763

2011

Dvojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
9.18314,71019215,5511---21334,437515,14

Volený mariáš

Křížový mariáš

2012

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
13.11425,081220017,2512---24-8,631421,17

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš

2013

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
8.228141212321,449701052643742115,81

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš

Licitovaný mariáš

2014

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
8.23513,671213720108213,56931299,6445415,68

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

Licitovaný mariáš

2015

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
2.26011,081217116,31014411103293757512,69

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

Licitovaný mariáš

2016

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
7.21115,51217118,331217313,78933453,455516,06

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

Licitovaný mariáš

2017

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
2.22414,08122829,51219213,21034520,869812,21

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

Licitovaný mariáš

2018

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
4.2079,510171141027710,620401362,151711,13

Volený mariáš

Křížový mariáš

Licitovaný mariáš

.leden
únor
březen
duben
květen
červen
září
říjen
říjen
listopad
ÚSBBPr.
11.10/146/1316/216/115/79/315/127/1114/618/620167427710,5

Jihočeská liga 2010

.LigaBVítězVB
9.Volený mariáš JČL212Josef Průša298
15.Křížový mariáš JČL138Pavel David258
10.Mariášový dvojboj JČL350Pavel David493

Jihočeská liga 2009

.LigaBVítězVB
11.Volený mariáš JČL144Zdeněk Janeček265
13.Křížový mariáš JČL130Jaromír Lang234
10.Mariášový dvojboj JČL274Zdeněk Janeček425

Jihočeská liga 2008

.LigaBVítězVB
14.Volený mariáš JČL158Zdeněk Janeček283
2.Křížový mariáš JČL210Zdeněk Janeček211
6.Mariášový dvojboj JČL368Zdeněk Janeček494

Jihočeská liga 2007

.LigaBVítězVB
13.Volený mariáš JČL122Pavel David241
10.Křížový mariáš JČL151Josef Krejčí204
7.Mariášový dvojboj JČL273Pavel David437

Jihočeská liga 2006

.LigaBVítězVB
22.Volený mariáš JČL117Ladislav Němec253
8.Křížový mariáš JČL130Ladislav Susko216
9.Mariášový dvojboj JČL247Zdeněk Janeček421

Jihočeská liga 2005

.LigaBVítězVB
22.Volený mariáš JČL97Pavel David172
1.Křížový mariáš JČL191Vladimír Neruda191
6.Mariášový dvojboj JČL288Zdeněk Janeček322

Jihočeská liga 2004

.LigaBVítězVB
16.Volený mariáš JČL116Zdeněk Janeček233
28.Křížový mariáš JČL75Ladislav Susko184
14.Mariášový dvojboj JČL191Zdeněk Janeček417

Jihočeská liga 2003

.LigaBVítězVB
33.Volený mariáš JČL64František Slavík191
35.Křížový mariáš JČL55Jaromír Lang206
21.Mariášový dvojboj JČL119Josef Mareš334

Jihočeská liga 2002

.LigaBVítězVB
25.Volený mariáš JČL75Jiří Plička191
48.Křížový mariáš JČL34Zdeněk Janeček218
21.Mariášový dvojboj JČL109Zdeněk Janeček340

Jihočeská liga 2001

.LigaBVítězVB
39.Volený mariáš JČL59Zdeněk Janeček242
62.Křížový mariáš JČL34Pavel David185
32.Mariášový dvojboj JČL93Pavel David422

Jihočeská liga 2000

.LigaBVítězVB
46.Křížový mariáš JČL44Jiří Čapla192

Jihočeská liga 1999

.LigaBVítězVB
108.Volený mariáš JČL4Ladislav Němec186