leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
RL2: Žlutice
so 09.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 10.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM1: Pardubice
po 21.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
KM 2019: Barovice
so 26.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
so 26.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
ne 27.01. 09:30 - 15:30
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 02.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Zdeněk Dufek n-283847
2 Pavel David n-313147
3 Vladimír Neruda n-34827
4 Jiří Kubiska n-04422
5 Jiří Korbel n-04221
6 František Schovanec n-15719
7 Bohumil Hrubeš n-81817
8 František Musil n-22816
9 Jan Vávrovský n-03015
10 Jan Mácha n-10-13
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Ladislav Kubíček n165,232
2 Pavel David n165,431
3 Slobodan Ristecki n146,430
4 Miroslav Krýbl n165,629
5 Zdeněk Dufek n141,628
6 Jiří Pfaifr n11027
7 Jindřich Novák n155,626
8 Bohumil Novák n146,825
9 Petr Syrovátka n134,624
10 Roman Kraus n115,423
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Neruda 022424348
2 Jiří Kubiska +121452044
3 Jiří Korbel +311634742
4 Zdeněk Dufek +5-7712238
5 Stanislav Vlk +38418736
6 Petr Pokorný +915831832
7 František Straka -3-8016232
8 Pavel David -6-913531
10 Jan Semorád +6-3714030
9 Jan Vávrovský -24016930
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
RL2: Žlutice
so 09.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 10.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM1: Pardubice
po 21.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
KM 2019: Barovice
so 26.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
so 26.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
ne 27.01. 09:30 - 15:30
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 02.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00

Stránka hráče

Vladimír Neruda - 763

2011

Dvojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
9.18314,71019215,5511---21334,437515,14

Volený mariáš

Křížový mariáš

2012

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
13.11425,081220017,2512---24-8,631421,17

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš

2013

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
8.228141212321,449701052643742115,81

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš

Licitovaný mariáš

2014

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
8.23513,671213720108213,56931299,6445415,68

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

Licitovaný mariáš

2015

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
2.26011,081217116,31014411103293757512,69

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

Licitovaný mariáš

2016

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
7.21115,51217118,331217313,78933453,455516,06

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

Licitovaný mariáš

2017

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
2.22414,08122829,51219213,21034520,869812,21

Volený mariáš + Turnaj mistrů

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

Licitovaný mariáš

2018

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
4.2079,510171141027710,620401362,151711,13

Volený mariáš

Křížový mariáš

Licitovaný mariáš

.leden
únor
březen
duben
květen
červen
září
říjen
říjen
listopad
ÚSBBPr.
11.10/146/1316/216/115/79/315/127/1114/618/620167427710,5

Jihočeská liga 2010

.LigaBVítězVB
9.Volený mariáš JČL212Josef Průša298
15.Křížový mariáš JČL138Pavel David258
10.Mariášový dvojboj JČL350Pavel David493

Jihočeská liga 2009

.LigaBVítězVB
11.Volený mariáš JČL144Zdeněk Janeček265
13.Křížový mariáš JČL130Jaromír Lang234
10.Mariášový dvojboj JČL274Zdeněk Janeček425

Jihočeská liga 2008

.LigaBVítězVB
14.Volený mariáš JČL158Zdeněk Janeček283
2.Křížový mariáš JČL210Zdeněk Janeček211
6.Mariášový dvojboj JČL368Zdeněk Janeček494

Jihočeská liga 2007

.LigaBVítězVB
13.Volený mariáš JČL122Pavel David241
10.Křížový mariáš JČL151Josef Krejčí204
7.Mariášový dvojboj JČL273Pavel David437

Jihočeská liga 2006

.LigaBVítězVB
22.Volený mariáš JČL117Ladislav Němec253
8.Křížový mariáš JČL130Ladislav Susko216
9.Mariášový dvojboj JČL247Zdeněk Janeček421

Jihočeská liga 2005

.LigaBVítězVB
22.Volený mariáš JČL97Pavel David172
1.Křížový mariáš JČL191Vladimír Neruda191
6.Mariášový dvojboj JČL288Zdeněk Janeček322

Jihočeská liga 2004

.LigaBVítězVB
16.Volený mariáš JČL116Zdeněk Janeček233
28.Křížový mariáš JČL75Ladislav Susko184
14.Mariášový dvojboj JČL191Zdeněk Janeček417

Jihočeská liga 2003

.LigaBVítězVB
33.Volený mariáš JČL64František Slavík191
35.Křížový mariáš JČL55Jaromír Lang206
21.Mariášový dvojboj JČL119Josef Mareš334

Jihočeská liga 2002

.LigaBVítězVB
25.Volený mariáš JČL75Jiří Plička191
48.Křížový mariáš JČL34Zdeněk Janeček218
21.Mariášový dvojboj JČL109Zdeněk Janeček340

Jihočeská liga 2001

.LigaBVítězVB
39.Volený mariáš JČL59Zdeněk Janeček242
62.Křížový mariáš JČL34Pavel David185
32.Mariášový dvojboj JČL93Pavel David422

Jihočeská liga 2000

.LigaBVítězVB
46.Křížový mariáš JČL44Jiří Čapla192

Jihočeská liga 1999

.LigaBVítězVB
108.Volený mariáš JČL4Ladislav Němec186