leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Svatkovice
ne 09.02. 13:00 - 19:00
JČL-V3: Veselá u Častrova
so 15.02. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Bubovice1 2020: Bubovice
ne 26.01. 00:00 - 06:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 032-5258
2 Josef Pražan 012-6042
3 Pavel David 017-4741
4 Jan Vávrovský 016-4137
5 Vladimír Chaluš 04-4527
6 Otakar Skala 013-2425
7 František Schovanec 021-624
8 Jiří Kubiska +17-2721
9 Vladimír Neruda -110-2121
10 František Musil 011-1720
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Korbel n121,832
2 Vladimír Vacek n141,430
3 Zdeněk Peťas n154,628
4 Václav Jirsa n14326
5 Michal Šolja n14024
6 Miloslav Anděl n13723
7 Aleš Houska n1-4,622
8 František Schovanec n112,621
9 Ladislav Němec n115,820
10 Jiří Šimánek n18,419
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan +242156760
2 Jiří Korbel +215941852
3 Pavel David +216148347
4 Vladimír Chaluš -336148645
5 Jan Vávrovský -324328141
6 Zdeněk Dufek 019041039
7 Jiří Kubiska +115832527
8 Otakar Skala +313414424
9 František Straka +35215422
10 Vladimír Neruda 06513421
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Svatkovice
ne 02.02. 13:00 - 19:00
RL2: Bratronice U Kladna
so 08.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Svatkovice
ne 09.02. 13:00 - 19:00
JČL-V3: Veselá u Častrova
so 15.02. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Svatkovice
so 22.02. 09:00 - 15:00
Major1: Plzeň
so 29.02. 09:00 - 16:00
leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KM-MU 2020: Jindice
so 25.01. 00:00 - 08:00
JČL-K1: Tábor
so 25.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
so 25.01. 09:30 - 15:30
Bubovice1 2020: Bubovice
ne 26.01. 00:00 - 06:00
Zimní míchaný pohár 2020: Sloup u České Lípy
ne 26.01. 09:30 - 15:30
KM 2020: Zbiroh
so 01.02. 00:00 - 06:00
JČL-V2: Nová Cerekev
so 01.02. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 01.02. 13:00 - 19:00

Tabulky Jihočeské ligy 2020

.Jméno a PříjmenéMěstoIDV-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Škrt
1Jiří Korbel 0 Veselí nad Lužnicí8013211---52423180,8582,670
2Josef Pražan 0 Veselá u Častrova61412171---60323374,64270
3Pavel David 0 Jindřichův Hradec50517121---47823192,2417,330
4Jan Vávrovský 0 Týn nad Vltavou77516131---41223283,8377,670
5Vladimír Chaluš 0 Lišov14014251---45123309,227110
6Otakar Skala 0 České Budějovice145313161---245-1125,42510,50
7František Schovanec 0 Jindřichův Hradec7602181---614-112,624110
8Jiří Kubiska +1 Černovice12197221---271123141,821130
9Vladimír Neruda -1 Myslkovice76310191---21152366,421130
10František Musil 0 Pelhřimov140711181---1713231822013,330
11Bohumil Hrubeš 0 Pelhřimov14061281------116,4419,50
.Jméno a PříjmenéMěstoID4.1
1.2
15.2
21.3
25.4
13.6
20.6
5.9
21.11
19.12
ÚBody /ÚBPr.
1Jiří Korbel n Veselí nad Lužnicí8011---------11521,8321
2Vladimír Vacek n Božejov2---------11741,4302
3Zdeněk Peťas n Jihlava3---------12154,6283
4Václav Jirsa n Počátky7964---------12343264
5Michal Šolja n Bednáreček5---------12340245
6Miloslav Anděl n Bernartice6---------12337236
7Aleš Houska n Bernartice7---------123-4,6227
8František Schovanec n Jindřichův Hradec7608---------12512,6218
9Ladislav Němec n Častrov7739---------12915,8209
10Jiří Šimánek n Božejov10---------1298,41910
11Roman Zikmund n České Budějovice522711---------129-51811
12Pavel David n Jindřichův Hradec50512---------13231,21712
13Jan Vávrovský n Týn nad Vltavou77513---------13340,81613
14Jan Kocna n Dolní Sytová14---------135-19,61514
15Jaroslav Hašek n Pelhřimov140515---------13761415
16Otakar Skala n České Budějovice145316---------137-8,61316
17Josef Pražan n Veselá u Častrova61417---------139-46,41217
18František Musil n Pelhřimov140718---------14131118
19Vladimír Neruda n Myslkovice76319---------1411,41019
20Pavel Straka n Pelhřimov140820---------141-13,4920
21Jiří Matula n Jihlava21---------141-52,4821
22Jiří Kubiska n Černovice121922---------145-16,2722
23Karel Heřmánek n Počátky23---------147-5,2623
24Josef Kozel n Nová Cerekev24---------147-18,2524
25Vladimír Chaluš n Lišov140125---------147-51,8425
26Miroslav Petříček n Moravské Budějovice26---------149-16,4326
27Zdeněk Mareš n Božejov27---------155-46227
28Bohumil Hrubeš n Pelhřimov140628---------156-51,6128
.Jméno a PříjmenéMěstoID25.1
22.2
14.3
28.3
18.4
23.5
3.10
17.10
31.10
5.12
ÚBody /ÚBPr.
.Jméno a PříjmenéMěstoIDleden
únor
březen
duben
květen
květen
září
říjen
říjen
listopad
ZBÚSBBPr.
1Josef Pražan +2 Veselá u Častrova6143/1-/--/--/--/--/--/--/--/--/-4212567602
2Jiří Korbel +2 Veselí nad Lužnicí8014/3-/--/--/--/--/--/--/--/--/-1592418523,5
3Pavel David +2 Jindřichův Hradec5058/2-/--/--/--/--/--/--/--/--/-1612483475
4Vladimír Chaluš -3 Lišov14011/7-/--/--/--/--/--/--/--/--/-3612486454
5Jan Vávrovský -3 Týn nad Vltavou7752/8-/--/--/--/--/--/--/--/--/-2432281415
6Zdeněk Dufek 0 Jindřichův Hradec14049/4-/--/--/--/--/--/--/--/--/-1902410396,5
7Jiří Kubiska +1 Černovice121911/6-/--/--/--/--/--/--/--/--/-1582325278,5
8Otakar Skala +3 České Budějovice14535/--/--/--/--/--/--/--/--/--/-1341144245
9František Straka +3 Jindřichův Hradec5196/--/--/--/--/--/--/--/--/--/-521154226
10Vladimír Neruda 0 Myslkovice76315/5-/--/--/--/--/--/--/--/--/-6521342110
11Stanislav Vlk +2 Milevsko14397/--/--/--/--/--/--/--/--/--/--91119207
12František Musil -3 Pelhřimov140713/9-/--/--/--/--/--/--/--/--/-1792821711
13Šárka Vondráčková -6 Jindřichův Hradec75410/12-/--/--/--/--/--/--/--/--/-1452241711
14Ladislav Susko +2 Tábor57512/--/--/--/--/--/--/--/--/--/-451601012
15Josef Matějka -1 Hořepník1409-/10-/--/--/--/--/--/--/--/--/-35158710
16František Schovanec +2 Jindřichův Hradec76014/--/--/--/--/--/--/--/--/--/-010614
17Bohumil Hrubeš -2 Pelhřimov1406-/11-/--/--/--/--/--/--/--/--/-681-24511
18Vlastimil Koranda +1 Jindřichův Hradec53116/--/--/--/--/--/--/--/--/--/--1621-128316
19František Jedlička +1 Milevsko141917/--/--/--/--/--/--/--/--/--/--1111-36217
20Štefan Segeč -3 Domanín1403-/13-/--/--/--/--/--/--/--/--/-531-66113
21Vladimír Čerňanský 0 Třeboň145218/--/--/--/--/--/--/--/--/--/--4391-380118
.Jméno a PříjmenéMěstoID5.1
2.2
1.3
5.4
3.5
31.5
6.9
4.10
18.10
1.11
ZBPBSBBPr.
1Vladimír Chaluš n Lišov14011---------133201334321
2Jan Vávrovský n Týn nad Vltavou7752---------14870218302
3Josef Pražan n Veselá u Častrova6143---------6094154283
4Jiří Korbel n Veselí nad Lužnicí8014----------27218191264
5Otakar Skala n České Budějovice14535---------13410144245
6František Straka n Jindřichův Hradec5196---------52102154226
7Stanislav Vlk n Milevsko14397----------9128119207
8Pavel David n Jindřichův Hradec5058---------6485149188
9Zdeněk Dufek n Jindřichův Hradec14049---------23104127169
10Šárka Vondráčková n Jindřichův Hradec75410---------4230721410
11Jiří Kubiska n Černovice121911---------2450741211
12Ladislav Susko n Tábor57512---------4515601012
13František Musil n Pelhřimov140713---------23436813
14František Schovanec n Jindřichův Hradec76014---------000614
15Vladimír Neruda n Myslkovice76315---------21021415
16Vlastimil Koranda n Jindřichův Hradec53116----------16234-128316
17František Jedlička n Milevsko141917----------11175-36217
18Vladimír Čerňanský n Třeboň145218----------43959-380118
.Jméno a PříjmenéMěstoID12.1
9.2
8.3
12.4
10.5
7.6
13.9
11.10
25.10
8.11
ZBPBSBBPr.
1Josef Pražan n Veselá u Častrova6141---------36152413321
2Pavel David n Jindřichův Hradec5052---------97237334292
3Jiří Korbel n Veselí nad Lužnicí8013---------18641227263
4Zdeněk Dufek n Jindřichův Hradec14044---------167116283234
5Vladimír Neruda n Myslkovice7635---------4469113175
6Jiří Kubiska n Černovice12196---------134117251156
7Vladimír Chaluš n Lišov14017---------228-76152137
8Jan Vávrovský n Týn nad Vltavou7758---------95-3263118
9František Musil n Pelhřimov14079---------177-1314699
10Josef Matějka n Hořepník140910---------352358710
11Bohumil Hrubeš n Pelhřimov140611---------68-92-24511
12Šárka Vondráčková n Jindřichův Hradec75412---------103-151-48312
13Štefan Segeč n Domanín140313---------53-119-66113
.Jméno a PříjmenéMěstoIDV-KčV-Pr.V-ÚK-KčK-Pr.K-ÚL-KčL-Pr.L-ÚPr.
1Josef Pražan 0 Veselá u Častrova614-46,4-46,41---421732374,6124,87
2Vladimír Chaluš 0 Lišov1401-51,8-51,81---36162,52309,2103,07
3Jan Vávrovský 0 Týn nad Vltavou77540,840,81---243192283,894,6
4Pavel David 0 Jindřichův Hradec50531,231,21---1611612192,264,07
5Zdeněk Dufek 0 Jindřichův Hradec1404------190110219095
6František Musil 0 Pelhřimov1407331---179-48,5218260,67
7Jiří Korbel 0 Veselí nad Lužnicí80121,821,81---159129,52180,860,27
8Šárka Vondráčková 0 Jindřichův Hradec754------145-60,5214572,5
9Jiří Kubiska 0 Černovice1219-16,2-16,21---15883,52141,847,27
10Otakar Skala 0 České Budějovice1453-8,6-8,61---134101125,462,7
11Vladimír Neruda 0 Myslkovice7631,41,41---6534,5266,422,13
12Zdeněk Peťas 0 Jihlava54,654,61------54,654,6
13Štefan Segeč 0 Domanín1403------53-11915353
14František Straka n Jindřichův Hradec519------5210215252
15Ladislav Susko n Tábor575------451514545
16Václav Jirsa -2 Počátky79643431------4343
17Vladimír Vacek -2 Božejov41,441,41------41,441,4
18Michal Šolja -2 Bednáreček40401------4040
19Miloslav Anděl -2 Bernartice37371------3737
20Josef Matějka -2 Hořepník1409------352313535
21Bohumil Hrubeš -2 Pelhřimov1406-51,6-51,61---68-92116,48,2
22Ladislav Němec -2 Častrov77315,815,81------15,815,8
23František Schovanec -2 Jindřichův Hradec76012,612,61---00112,66,3
24Jiří Šimánek -2 Božejov8,48,41------8,48,4
25Jaroslav Hašek -2 Pelhřimov1405661------66
26Aleš Houska -1 Bernartice-4,6-4,61-------4,6-4,6
27Roman Zikmund -1 České Budějovice5227-5-51-------5-5
28Karel Heřmánek -1 Počátky-5,2-5,21-------5,2-5,2
29Stanislav Vlk n Milevsko1439-------91281-9-9
30Pavel Straka -2 Pelhřimov1408-13,4-13,41-------13,4-13,4
31Miroslav Petříček -2 Moravské Budějovice-16,4-16,41-------16,4-16,4
32Josef Kozel -2 Nová Cerekev-18,2-18,21-------18,2-18,2
33Jan Kocna -2 Dolní Sytová-19,6-19,61-------19,6-19,6
34Zdeněk Mareš -2 Božejov-46-461-------46-46
35Jiří Matula -2 Jihlava-52,4-52,41-------52,4-52,4
36František Jedlička n Milevsko1419-------111751-111-111
37Vlastimil Koranda n Jindřichův Hradec531-------162341-162-162
38Vladimír Čerňanský n Třeboň1452-------439591-439-439
.Jméno a PříjmenéMěstoID4.1
1.2
15.2
21.3
25.4
13.6
20.6
5.9
21.11
19.12
Pr.
1Zdeněk Peťas n Jihlava54,6---------54,654,6
2Václav Jirsa n Počátky79643---------4343
3Vladimír Vacek n Božejov41,4---------41,441,4
4Jan Vávrovský n Týn nad Vltavou77540,8---------40,840,8
5Michal Šolja n Bednáreček40---------4040
6Miloslav Anděl n Bernartice37---------3737
7Pavel David n Jindřichův Hradec50531,2---------31,231,2
8Jiří Korbel n Veselí nad Lužnicí80121,8---------21,821,8
9Ladislav Němec n Častrov77315,8---------15,815,8
10František Schovanec n Jindřichův Hradec76012,6---------12,612,6
11Jiří Šimánek n Božejov8,4---------8,48,4
12Jaroslav Hašek n Pelhřimov14056---------66
13František Musil n Pelhřimov14073---------33
14Vladimír Neruda n Myslkovice7631,4---------1,41,4
15Aleš Houska n Bernartice-4,6----------4,6-4,6
16Roman Zikmund n České Budějovice5227-5----------5-5
17Karel Heřmánek n Počátky-5,2----------5,2-5,2
18Otakar Skala n České Budějovice1453-8,6----------8,6-8,6
19Pavel Straka n Pelhřimov1408-13,4----------13,4-13,4
20Jiří Kubiska n Černovice1219-16,2----------16,2-16,2
21Miroslav Petříček n Moravské Budějovice-16,4----------16,4-16,4
22Josef Kozel n Nová Cerekev-18,2----------18,2-18,2
23Jan Kocna n Dolní Sytová-19,6----------19,6-19,6
24Zdeněk Mareš n Božejov-46----------46-46
25Josef Pražan n Veselá u Častrova614-46,4----------46,4-46,4
26Bohumil Hrubeš n Pelhřimov1406-51,6----------51,6-51,6
27Vladimír Chaluš n Lišov1401-51,8----------51,8-51,8
28Jiří Matula n Jihlava-52,4----------52,4-52,4
.Jméno a PříjmenéMěstoID25.1
22.2
14.3
28.3
18.4
23.5
3.10
17.10
31.10
5.12
Pr.
.Jméno a PříjmenéMěstoID5.1
2.2
1.3
5.4
3.5
31.5
6.9
4.10
18.10
1.11
BPr.
1Jiří Korbel n Veselí nad Lužnicí801218---------218218
2Vladimír Chaluš n Lišov1401201---------201201
3Stanislav Vlk n Milevsko1439128---------128128
4Zdeněk Dufek n Jindřichův Hradec1404104---------104104
5František Straka n Jindřichův Hradec519102---------102102
6Josef Pražan n Veselá u Častrova61494---------9494
7Pavel David n Jindřichův Hradec50585---------8585
8František Jedlička n Milevsko141975---------7575
9Jan Vávrovský n Týn nad Vltavou77570---------7070
10Vladimír Čerňanský n Třeboň145259---------5959
11Jiří Kubiska n Černovice121950---------5050
12Vlastimil Koranda n Jindřichův Hradec53134---------3434
12František Musil n Pelhřimov140734---------3434
14Šárka Vondráčková n Jindřichův Hradec75430---------3030
15Ladislav Susko n Tábor57515---------1515
16Otakar Skala n České Budějovice145310---------1010
17Vladimír Neruda n Myslkovice7630---------00
17František Schovanec n Jindřichův Hradec7600---------00
.Jméno a PříjmenéMěstoID5.1
2.2
1.3
5.4
3.5
31.5
6.9
4.10
18.10
1.11
Pr.
1Jan Vávrovský n Týn nad Vltavou775148---------148148
2Otakar Skala n České Budějovice1453134---------134134
3Vladimír Chaluš n Lišov1401133---------133133
4Pavel David n Jindřichův Hradec50564---------6464
5Josef Pražan n Veselá u Častrova61460---------6060
6František Straka n Jindřichův Hradec51952---------5252
7Ladislav Susko n Tábor57545---------4545
8Šárka Vondráčková n Jindřichův Hradec75442---------4242
9Jiří Kubiska n Černovice121924---------2424
10Zdeněk Dufek n Jindřichův Hradec140423---------2323
11Vladimír Neruda n Myslkovice76321---------2121
12František Musil n Pelhřimov14072---------22
13František Schovanec n Jindřichův Hradec7600---------00
14Stanislav Vlk n Milevsko1439-9----------9-9
15Jiří Korbel n Veselí nad Lužnicí801-27----------27-27
16František Jedlička n Milevsko1419-111----------111-111
17Vlastimil Koranda n Jindřichův Hradec531-162----------162-162
18Vladimír Čerňanský n Třeboň1452-439----------439-439