leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
RL2: Žlutice
so 09.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 10.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
KM 2019: Radostín
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 19.01. 13:00 - 19:00
POLLM1: Pardubice
po 21.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
KM 2019: Barovice
so 26.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
so 26.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
ne 27.01. 09:30 - 15:30

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Zdeněk Dufek n-283847
2 Pavel David n-313147
3 Vladimír Neruda n-34827
4 Jiří Kubiska n-04422
5 Jiří Korbel n-04221
6 František Schovanec n-15719
7 Bohumil Hrubeš n-81817
8 František Musil n-22816
9 Jan Vávrovský n-03015
10 Jan Mácha n-10-13
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Ladislav Kubíček n165,232
2 Pavel David n165,431
3 Slobodan Ristecki n146,430
4 Miroslav Krýbl n165,629
5 Zdeněk Dufek n141,628
6 Jiří Pfaifr n11027
7 Jindřich Novák n155,626
8 Bohumil Novák n146,825
9 Petr Syrovátka n134,624
10 Roman Kraus n115,423
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Neruda 022424348
2 Jiří Kubiska +121452044
3 Jiří Korbel +311634742
4 Zdeněk Dufek +5-7712238
5 Stanislav Vlk +38418736
6 Petr Pokorný +915831832
7 František Straka -3-8016232
8 Pavel David -6-913531
10 Jan Semorád +6-3714030
9 Jan Vávrovský -24016930
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
RL2: Žlutice
so 09.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 10.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
KM 2019: Radostín
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 19.01. 13:00 - 19:00
POLLM1: Pardubice
po 21.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
KM 2019: Barovice
so 26.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
so 26.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
ne 27.01. 09:30 - 15:30

Stránka hráče

Šárka Vondráčková - 754

2011

Křížový mariáš

2012

Licitovaný mariáš

2013

Licitovaný mariáš

2014

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.
29.---6420,254010,3338202,8110416,5

Křížový mariáš

.25.1
1.3
19.4
17.5
6.9
28.9
18.10
25.10
6.12
20.12
Body /ÚBPr.
31.32--26-17--62012,4-63,196420,2

Licitovaný mariáš

2015

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
35.---2325,673548,333618,67717

Křížový mariáš + Turnaj mistrů

.24.1
7.2
29.3
18.4
23.5
5.9
26.9
17.10
5.12
19.12
Body /ÚBPr.
57.2815-34------15,33-76,42325,67

Licitovaný mariáš

2016

Licitovaný mariáš

2017

Trojboj

.V-BodyV-Pr.V-ÚK-BodyK-Pr.K-ÚL-BodyL-Pr.L-ÚÚBPr.Skrt
20.---285120210,56910339,423010

Křížový mariáš

Licitovaný mariáš

2018

Licitovaný mariáš

.leden
únor
březen
duben
květen
červen
září
říjen
říjen
listopad
ÚSBBPr.
10.21/119/91/1613/38/619/712/210/1513/1614/1020189327710,75

Jihočeská liga 2006

.LigaBVítězVB
79.Křížový mariáš JČL11Ladislav Susko216

Jihočeská liga 2005

.LigaBVítězVB
38.Křížový mariáš JČL36Vladimír Neruda191

Jihočeská liga 2004

.LigaBVítězVB
99.Volený mariáš JČL2Zdeněk Janeček233
53.Křížový mariáš JČL29Ladislav Susko184
37.Mariášový dvojboj JČL31Zdeněk Janeček417

Jihočeská liga 2003

.LigaBVítězVB
57.Křížový mariáš JČL28Jaromír Lang206

Jihočeská liga 2002

.LigaBVítězVB
76.Volený mariáš JČL20Jiří Plička191
51.Křížový mariáš JČL28Zdeněk Janeček218
34.Mariášový dvojboj JČL48Zdeněk Janeček340

Jihočeská liga 2001

.LigaBVítězVB
109.Volený mariáš JČL8Zdeněk Janeček242
67.Křížový mariáš JČL28Pavel David185
44.Mariášový dvojboj JČL36Pavel David422

Jihočeská liga 2000

.LigaBVítězVB
33.Volený mariáš JČL65Josef Mareš180

Jihočeská liga 1999

.LigaBVítězVB
14.Volený mariáš JČL84Ladislav Němec186

Jihočeská liga 1998

.LigaBVítězVB
94.Volený mariáš JČL6Jiří David160