září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 12.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 13.10. 13:00 - 19:00
JČL-K7: Borovany u Bernartic
so 19.10. 10:00 - 16:00
JČL9: Hořepník
ne 20.10. 13:00 - 19:00
září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00
KLLM9: Klatovy
út 24.09. 17:00 - 23:00
PP9-2019: Praha
út 01.10. 18:10 - 00:10
PP9-2019: Praha
st 02.10. 18:10 - 00:10
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0163117213387
2 Jiří Kubiska 011981250325
3 Pavel David 013776205316
4 Vladimír Chaluš 0161-270296
5 Jiří Korbel 09985224296
6 Otakar Skala 012158216287
7 Vladimír Neruda 071106169262
8 Zdeněk Dufek 07260225245
9 Ladislav Susko 04987161217
10 Ladislav Němec 0148-124210
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 07318,8167
2 Jan Vávrovský +17298,8163
3 Vladimír Chaluš -17223,4161
4 Ladislav Němec 07205,8148
5 Pavel David 06213,6137
6 Roman Zikmund +1725,6123
7 Otakar Skala -1757,8121
8 Jiří Kubiska +1721119
9 Jiří Šimánek +87-19,4112
10 Vladimír Vacek +17-17,6109
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfajfr +1690,6124
2 Ladislav Kubíček -15150122
3 Jan Vávrovský 06149,2117
4 Josef Mareš 06155,4113
5 Vladimír Neruda +15154,8106
6 František Schovanec +354494
7 Ladislav Susko -24158,487
8 Jiří Majer +3599,285
9 Jiří Korbel +16108,485
10 Jiří Kubiska -26-5781
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 František Straka 04872650277
2 Vladimír Chaluš 0-2072757270
3 Jiří Kubiska 09162457250
4 Šárka Vondráčková 08351869227
5 Zdeněk Dufek +26771636225
6 Jiří Korbel 06761921224
7 Otakar Skala -24221441216
8 Jan Vávrovský +1-71768213
9 Pavel David +12501688205
10 Vladimír Čerňanský -21081530186
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
ne 06.10. 13:00 - 19:00
JČL-V8: Kolence
so 12.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 13.10. 13:00 - 19:00
JČL-K7: Borovany u Bernartic
so 19.10. 10:00 - 16:00
JČL9: Hořepník
ne 20.10. 13:00 - 19:00
září 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Major4: Chodová Planá
ne 15.09. 09:00 - 16:00
KLLM8: Budislavice
čt 19.09. 17:00 - 23:00
RL8: Kladruby u Stříbra
so 21.09. 09:00 - 15:00
POLLM7: Pardubice
po 23.09. 17:00 - 23:00
KLLM9: Klatovy
út 24.09. 17:00 - 23:00
PP9-2019: Praha
út 01.10. 18:10 - 00:10
PP9-2019: Praha
st 02.10. 18:10 - 00:10
RL9: Budislavice
so 05.10. 09:00 - 15:00

Foto 2013

JČL-V12-2013: Častrov (7.12.) výsledky


JČL-K10-2013: Deštná (30.11.) výsledky


JČL-V10-2013: Tábor (2.11.) výsledky


JČL-V9-2013: Veselí nad Lužnicí (12.10.) výsledky


JČL-L7-2013: Strměchy u Pelhřimova (1.9.) výsledky


JČL-K7-2013: Mrač (31.8.) výsledky


JČL-V8-2013: Košetice (29.6.) výsledky


JČL-K6-2013: Strměchy u Pelhřimova (1.6.) výsledky


JČL-V7-2013: Božejov (25.5.) výsledky


JČL-K5-2013: Nová Včelnice (11.5.) výsledky


JČL-V6-2013: Bednáreček (4.5.) výsledky


JČL-V5-2013: Domanín u Třeboně (27.4.) výsledky


JČL-V4-2013: Horní Pěna (6.4.) výsledky


JČL-L3-2013: Pelhřimov (24.3.) výsledky


JČL-K4-2013: Radětice u Bechyně (23.3.) výsledky


JČL-V3-2013: Krátošice (9.3.) výsledky


JČL-K3-2013: Tábor (2.3.) výsledky


JČL-L2-2013: Mláka u Třeboně (17.2.) výsledky


JČL-K2-2013: Veselí nad Lužnicí (16.2.) výsledky


JČL-V2-2013: Deštná (26.1.) výsledky


JČL-VTM-2013: Jindřichův Hradec (13.1.) výsledky


JČL-KTM-2013: Milevsko (turnaj mistrů) (6.1.) výsledky


JČL-V1-2013: Horní Cerekev (5.1.) výsledky