květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
ne 02.06. 09:00 - 15:00
JČL-K5: Veselí nad Lužnicí
so 08.06. 09:00 - 15:00
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 09.06. 13:00 - 19:00
RL7: Nebákov
so 15.06. 09:00 - 15:00
JČL-N6: Hadravova Rosička
ne 16.06. 13:00 - 19:00
JČL-K6: Svatkovice
so 22.06. 09:00 - 15:00
květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KLLM6: Budislavice
út 21.05. 17:00 - 23:00
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
PLLM10-2019: Praha
ne 26.05. 00:00 - 06:00
POLLM5: Pardubice
po 27.05. 17:00 - 23:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
ne 02.06. 09:00 - 15:00
PP6-2019: Praha
út 04.06. 18:10 - 00:10
PP6-2019: Praha
st 05.06. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Veselí nad Lužnicí
so 08.06. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 012064127248
2 Otakar Skala 08855156221
3 Jiří Kubiska 05863180211
4 Pavel David 06562153204
5 Vladimír Chaluš +196-198195
6 Jiří Korbel -16048154185
7 Zdeněk Dufek 04659139175
8 Vladimír Neruda 04363120166
9 Jan Mácha 03833128135
10 Bohumil Hrubeš 06910101130
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský 04335,8120
2 Jan Kocna 04167,2101
3 Vladimír Chaluš +14122,296
4 Josef Hunger +14104,696
5 Otakar Skala -246988
6 Václav Jirsa 0490,886
7 Ladislav Němec +64129,282
8 Roman Zikmund +7431,275
9 Karel Heřmánek +144472
10 Josef Mareš +8448,270
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfajfr 04346,298
2 Ladislav Kubíček 03372,675
3 Jan Vávrovský +14318,464
4 Vladimír Neruda +103121,663
5 Jiří Kubiska +84228,663
6 Pavel David -34301,862
7 Zdeněk Dufek +163319,859
8 Josef Mareš +44322,457
9 František Schovanec +6337,656
10 František Štych +9320,655
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 František Straka +14861898202
2 Vladimír Chaluš -1131833198
3 Šárka Vondráčková 07101762189
4 Jiří Kubiska 07291914180
5 Otakar Skala 03091100156
6 Jiří Korbel 06781297154
7 Pavel David +12591139153
8 Zdeněk Dufek +15071092139
9 Vladimír Čerňanský -25551429132
10 Jan Mácha +3358834128
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
ne 02.06. 09:00 - 15:00
JČL-K5: Veselí nad Lužnicí
so 08.06. 09:00 - 15:00
JČL-M6: Hadravova Rosička
ne 09.06. 13:00 - 19:00
RL7: Nebákov
so 15.06. 09:00 - 15:00
JČL-N6: Hadravova Rosička
ne 16.06. 13:00 - 19:00
JČL-K6: Svatkovice
so 22.06. 09:00 - 15:00
květen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
KLLM6: Budislavice
út 21.05. 17:00 - 23:00
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
PLLM10-2019: Praha
ne 26.05. 00:00 - 06:00
POLLM5: Pardubice
po 27.05. 17:00 - 23:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
ne 02.06. 09:00 - 15:00
PP6-2019: Praha
út 04.06. 18:10 - 00:10
PP6-2019: Praha
st 05.06. 18:10 - 00:10
JČL-K5: Veselí nad Lužnicí
so 08.06. 09:00 - 15:00

Foto 2013

JČL-V12-2013: Častrov (7.12.) výsledky


JČL-K10-2013: Deštná (30.11.) výsledky


JČL-V10-2013: Tábor (2.11.) výsledky


JČL-V9-2013: Veselí nad Lužnicí (12.10.) výsledky


JČL-L7-2013: Strměchy u Pelhřimova (1.9.) výsledky


JČL-K7-2013: Mrač (31.8.) výsledky


JČL-V8-2013: Košetice (29.6.) výsledky


JČL-K6-2013: Strměchy u Pelhřimova (1.6.) výsledky


JČL-V7-2013: Božejov (25.5.) výsledky


JČL-K5-2013: Nová Včelnice (11.5.) výsledky


JČL-V6-2013: Bednáreček (4.5.) výsledky


JČL-V5-2013: Domanín u Třeboně (27.4.) výsledky


JČL-V4-2013: Horní Pěna (6.4.) výsledky


JČL-L3-2013: Pelhřimov (24.3.) výsledky


JČL-K4-2013: Radětice u Bechyně (23.3.) výsledky


JČL-V3-2013: Krátošice (9.3.) výsledky


JČL-K3-2013: Tábor (2.3.) výsledky


JČL-L2-2013: Mláka u Třeboně (17.2.) výsledky


JČL-K2-2013: Veselí nad Lužnicí (16.2.) výsledky


JČL-V2-2013: Deštná (26.1.) výsledky


JČL-VTM-2013: Jindřichův Hradec (13.1.) výsledky


JČL-KTM-2013: Milevsko (turnaj mistrů) (6.1.) výsledky


JČL-V1-2013: Horní Cerekev (5.1.) výsledky