duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 11.05. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Deštná
ne 12.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 18.05. 09:00 - 15:00
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
so 01.06. 09:00 - 15:00
duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
KLLM5: Klatovy
út 23.04. 17:00 - 23:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
PLLM8-2019: Praha
ne 28.04. 00:00 - 06:00
POLLM4: Pardubice
po 29.04. 17:00 - 23:00
KM 2019: Dlouhoňovice
so 04.05. 13:30 - 21:30
PLLM9-2019: Praha
ne 05.05. 00:00 - 06:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský +5885188183
2 Otakar Skala +17928139177
3 Vladimír Chaluš -273-191169
4 Pavel David +15552123169
5 Jiří Kubiska -35636145165
6 Jiří Korbel -25333136154
7 Zdeněk Dufek 0412899119
8 Bohumil Hrubeš +263892117
9 Vladimír Neruda -1323398114
10 František Musil +14218100110
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský +1324388
2 Jan Kocna -13152,280
3 Otakar Skala 03102,279
4 Vladimír Chaluš +43107,473
5 Josef Hunger 0364,670
6 Václav Jirsa -2367,467
7 Bohumil Hrubeš -133263
8 Jiří Kubiska +532456
9 Pavel David +112120,255
10 Karel Heřmánek 0345,654
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jiří Pfajfr 03325,669
2 Ladislav Kubíček +6235158
3 Pavel David 0332452
4 Jan Vávrovský +203295,251
5 Miloslav Syrovátka -3268,650
6 Jiří Majer -2331447
7 Slobodan Ristecki +32343,246
8 Zdeněk Carboch +112314,845
9 Jindřich Novák +72322,443
10 Martin Marian +262294,643
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 01141898191
2 František Straka 03601415154
3 Šárka Vondráčková +25571391151
4 Jiří Kubiska -14891353145
5 Otakar Skala +23471105139
6 Jiří Korbel -25571099136
7 Vladimír Čerňanský -15551429132
8 Pavel David 0196893123
9 František Musil +2172641100
10 Zdeněk Dufek -139383899
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00
JČL-V4: Jindřichův Hradec
so 11.05. 09:00 - 15:00
JČL-M5: Deštná
ne 12.05. 13:00 - 19:00
RL6: Holice
so 18.05. 09:00 - 15:00
JČL-V5: Božejov
so 25.05. 09:00 - 15:00
JČL-V6: Domanín u Třeboně
so 01.06. 09:00 - 15:00
duben 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
KLLM5: Klatovy
út 23.04. 17:00 - 23:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 27.04. 09:00 - 16:00
JČL-K4: Hadravova Rosička
so 27.04. 09:00 - 15:00
PLLM8-2019: Praha
ne 28.04. 00:00 - 06:00
POLLM4: Pardubice
po 29.04. 17:00 - 23:00
KM 2019: Dlouhoňovice
so 04.05. 13:30 - 21:30
PLLM9-2019: Praha
ne 05.05. 00:00 - 06:00
JČL-N5: Deštná
ne 05.05. 13:00 - 19:00

Stránka hráče

Slabý Aleš - 866

V této kategorii nejsou žádné články. Jsou li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.