leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
RL2: Žlutice
so 09.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 10.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM1: Pardubice
po 21.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
KM 2019: Barovice
so 26.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
so 26.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
ne 27.01. 09:30 - 15:30
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 02.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Zdeněk Dufek n-283847
2 Pavel David n-313147
3 Vladimír Neruda n-34827
4 Jiří Kubiska n-04422
5 Jiří Korbel n-04221
6 František Schovanec n-15719
7 Bohumil Hrubeš n-81817
8 František Musil n-22816
9 Jan Vávrovský n-03015
10 Jan Mácha n-10-13
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Ladislav Kubíček n165,232
2 Pavel David n165,431
3 Slobodan Ristecki n146,430
4 Miroslav Krýbl n165,629
5 Zdeněk Dufek n141,628
6 Jiří Pfaifr n11027
7 Jindřich Novák n155,626
8 Bohumil Novák n146,825
9 Petr Syrovátka n134,624
10 Roman Kraus n115,423
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Neruda 022424348
2 Jiří Kubiska +121452044
3 Jiří Korbel +311634742
4 Zdeněk Dufek +5-7712238
5 Stanislav Vlk +38418736
6 Petr Pokorný +915831832
7 František Straka -3-8016232
8 Pavel David -6-913531
10 Jan Semorád +6-3714030
9 Jan Vávrovský -24016930
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
RL2: Žlutice
so 09.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 10.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
JČL3: Pelhřimov
ne 03.03. 13:00 - 19:00
leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
POLLM1: Pardubice
po 21.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
KM 2019: Barovice
so 26.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
so 26.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
ne 27.01. 09:30 - 15:30
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
PLLM2: Praha
so 02.02. 13:00 - 19:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00