březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Jindřichův Hradec
so 25.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Záblatí u Lomnice
ne 26.04. 13:00 - 19:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
JČL-M5: Hadravova Rosička
ne 10.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Zemědělský pohá 2020: Břehy
so 28.03. 00:00 - 06:00
PKLM3 2020: Praha
ne 29.03. 11:00 - 19:00
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jiří Korbel 07239129176
2 Pavel David 0744799171
3 Josef Pražan 056-156134
4 František Schovanec 0616123134
5 František Musil 0515137121
6 Vladimír Chaluš 03625112117
7 Jan Vávrovský 064094111
8 Vladimír Neruda 0333386109
9 Josef Mareš 04563-108
10 Zdeněk Dufek 02917107100
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Václav Jirsa 0378,679
2 Vladimír Vacek 0310777
3 Pavel David +1311074
4 Jiří Korbel -1337,672
5 Jan Kocna 0378,469
6 Jiří Šimánek +3348,668
7 Jan Vávrovský -138664
8 František Schovanec -134761
9 Josef Pražan +2312,256
10 Michal Šolja 0327,252
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 02149,863
2 František Schovanec 028361
3 František Musil +8248,251
4 Václav Kotrouš +826848
5 František Štych +1250,448
6 Pavel David -1288,847
7 Jiří Pfajfr +2247,247
8 Jiří Korbel +1824139
9 Ladislav Susko -62-20,637
10 Vladimír Neruda +32-11,433
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Josef Pražan 04271589156
2 Jiří Korbel 04501162129
3 Vladimír Chaluš 0101969112
4 Šárka Vondráčková +2270934110
5 Zdeněk Dufek +23511101107
6 Jiří Kubiska -135295599
7 Pavel David -341894399
8 Jan Vávrovský +213159994
9 Ladislav Susko +243590486
10 Vladimír Neruda -236461586
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00
Major3: Dlouhá Lhota u Příbrami
so 18.04. 09:00 - 16:00
JČL4: Záblatí u Lomnice
ne 19.04. 13:00 - 19:00
JČL-V5: Jindřichův Hradec
so 25.04. 09:00 - 15:00
JČL-M4: Záblatí u Lomnice
ne 26.04. 13:00 - 19:00
JČL5: Hadravova Rosička
ne 03.05. 13:00 - 19:00
JČL-M5: Hadravova Rosička
ne 10.05. 13:00 - 19:00
RL5: Holice
so 16.05. 09:00 - 15:00
březen 2020
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Zemědělský pohá 2020: Břehy
so 28.03. 00:00 - 06:00
PKLM3 2020: Praha
ne 29.03. 11:00 - 19:00
KM-HB 2020: Havlíčkův Brod
so 04.04. 00:00 - 06:00
KM-MU 2020: Vrdy
pá 10.04. 00:00 - 06:00
KM 2020: Žďár nad Sázavou
so 11.04. 00:00 - 06:00
EXT3: Panenský Týnec
so 11.04. 09:00 - 15:00
KM-MU 2020: Labské Chrčice
so 18.04. 00:00 - 06:00
JČL-K5: Hadravova Rosička
so 18.04. 09:00 - 15:00

Křížový mariáš

JČL-K1-2019: Borovany u Bernartic (12.1.)

Dne 12.1.2019 se od 10:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Borovany u Bernartic - hospoda U Rybníka (extraliga), pořadatel: Anděl).

JČL-K2-2019: Tábor (26.1.)

Dne 26.1.2019 se od 09:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Tábor - restaurace Na Rybníčku, pořadatel: Kromka).

JČL-K3-2019: Mrač (30.3.)

Dne 30.3.2019 se od 10:00 konal 3. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Mrač - restaurace U Tomáše (extraliga), pořadatel: Batcha).

JČL-K4-2019: Hadravova Rosička (28.4.)

Dne 28.4.2019 se od 09:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Hadravova Rosička, pořadatel: Růžička, Kratochvíl, David).

JČL-K5-2019: Veselí nad Lužnicí (8.6.)

Dne 8.6.2019 se od 09:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Veselí nad Lužnicí - restaurace Arabela, pořadatel: Korbel).

JČL-K6-2019: Svatkovice (22.6.)

Dne 22.6.2019 se od 09:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Svatkovice - pohostinství Hruška, pořadatel: Vávrovský).

JČL-K7-2019: Borovany u Bernartic (19.10.)

Dne 19.10.2019 se od 10:00 konal 7. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Borovany u Bernartic - hospoda U Rybníka (extraliga), pořadatel: Anděl).

JČL-K8-2019: Pelhřimov (2.11.)

Dne 2.11.2019 se od 09:00 konal 8. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Pelhřimov - Kozlovna U Zachů, pořadatel: Hrubeš).

JČL-K9-2019: Deštná (7.12.)

Dne 7.12.2019 se od 09:00 konal 9. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: Rataj).

JČL-K10-2019: Jindřichův Hradec (28.12.)

Dne 28.12.2019 se od 09:00 konal 10. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: Vondráček).