leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
JČL-M4: Tábor
ne 13.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 19.03. 09:00 - 16:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
ne 20.03. 09:00 - 16:00
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Stanislav Vlk 0714113689
2 Jiří Kubiska 030962185
3 Zdeněk Dufek +359188771
4 Pavel David -125945370
5 František Straka 01330766
6 František Jedlička +311455662
7 Jiří Korbel -3-2755059
8 Jan Vávrovský +314343750
9 Ladislav Němec -2-716149
10 Josef Matějka +25328146
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00
JČL-M4: Tábor
ne 13.03. 13:00 - 19:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
so 19.03. 09:00 - 16:00
RL3: Putimov u Pelhřimova
ne 20.03. 09:00 - 16:00
leden 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
RL2: Sloup u České Lípy
so 05.02. 09:00 - 16:00
JČL3: Svatkovice
ne 06.02. 13:00 - 19:00
PP2: Praha
po 07.02. 18:10 - 00:10
KLLM2: Blatná
út 08.02. 17:00 - 23:00
PP2: Praha
út 08.02. 18:10 - 00:10
JČL-M3: Svatkovice
ne 13.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 26.02. 10:00 - 17:00
JČL4: Tábor
ne 06.03. 13:00 - 19:00

Křížový mariáš

JČL-K1-2019: Borovany u Bernartic (12.1.)

Dne 12.1.2019 se od 10:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Borovany u Bernartic - hospoda U Rybníka (extraliga), pořadatel: Anděl).

JČL-K2-2019: Tábor (26.1.)

Dne 26.1.2019 se od 09:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Tábor - restaurace Na Rybníčku, pořadatel: Kromka).

JČL-K3-2019: Mrač (30.3.)

Dne 30.3.2019 se od 10:00 konal 3. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Mrač - restaurace U Tomáše (extraliga), pořadatel: Batcha).

JČL-K4-2019: Hadravova Rosička (28.4.)

Dne 28.4.2019 se od 09:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Hadravova Rosička, pořadatel: Růžička, Kratochvíl, David).

JČL-K5-2019: Veselí nad Lužnicí (8.6.)

Dne 8.6.2019 se od 09:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Veselí nad Lužnicí - restaurace Arabela, pořadatel: Korbel).

JČL-K6-2019: Svatkovice (22.6.)

Dne 22.6.2019 se od 09:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Svatkovice - pohostinství Hruška, pořadatel: Vávrovský).

JČL-K7-2019: Borovany u Bernartic (19.10.)

Dne 19.10.2019 se od 10:00 konal 7. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Borovany u Bernartic - hospoda U Rybníka (extraliga), pořadatel: Anděl).

JČL-K8-2019: Pelhřimov (2.11.)

Dne 2.11.2019 se od 09:00 konal 8. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Pelhřimov - Kozlovna U Zachů, pořadatel: Hrubeš).

JČL-K9-2019: Deštná (7.12.)

Dne 7.12.2019 se od 09:00 konal 9. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: Rataj).

JČL-K10-2019: Jindřichův Hradec (28.12.)

Dne 28.12.2019 se od 09:00 konal 10. turnaj Jihočeské ligy v křížovém mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: Vondráček).