prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Vladimír Chaluš 011689424417
2 Jiří Korbel 089110307353
3 Pavel David 066131292343
4 Jan Vávrovský +19088307332
5 Zdeněk Dufek -174103256305
6 Vladimír Neruda 091107177287
7 Jiří Kubiska 037107255272
8 Ladislav Susko 011136229262
9 Ladislav Němec 0105-223217
10 František Musil 03866213211
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Vladimír Chaluš 04100,2116
2 Ladislav Němec +1589,2105
3 Vladimír Vacek +3488,691
4 Vladimír Neruda +346091
5 Jan Vávrovský -3456,890
6 Jiří Korbel -1461,489
7 Michal Šolja +15-55,277
8 Zdeněk Dufek -433274
9 Pavel David +25-16,866
10 Josef Mareš -13-41,851
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 07213147
2 Ladislav Susko +16225,2136
3 Jiří Pfajfr -17100,8134
4 Pavel David 07169131
5 Vladimír Šic +4666116
6 Slobodan Ristecki +25204,4114
7 Jiří Korbel +57-82,2110
8 Vladimír Neruda -3767107
9 Jiří Kubiska +1728,4107
10 Zdeněk Dufek -44122,6103
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Chaluš 029214042424
2 František Straka 022143466417
3 Jan Vávrovský +221142824307
4 Jiří Korbel -113092664307
5 Šárka Vondráčková -115082502303
6 Pavel David 015492291292
7 Stanislav Vlk 016612557260
8 Zdeněk Dufek 012922217256
9 Jiří Kubiska 011271898255
10 Ladislav Susko 08781730229
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
prosinec 2022
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
POLLM10: Pardubice
po 05.12. 17:30 - 23:30
JČL-V6: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00
JČL-V7: Častrov
so 17.12. 09:00 - 15:00

Volený mariáš

JČL-V1-2019: Nová Cerekev (19.1.)

Dne 19.1.2019 se od 09:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Nová Cerekev - úřad městyse, pořadatel: Kozel, Kubiska).

JČL-V2-2019: Horní Cerekev (23.2.)

Dne 23.2.2019 se od 09:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Horní Cerekev - Restaurace U Suchánků, pořadatel: Bečica).

JČL-V3-2019: Bednáreček (6.4.)

Dne 6.4.2019 se od 09:00 konal 3. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Bednáreček - škola, pořadatel: Šolja).

JČL-V4-2019: Jindřichův Hradec (11.5.)

Dne 11.5.2019 se od 09:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - restaurace Jiskra, pořadatel: Míka).

JČL-V5-2019: Božejov (25.5.)

Dne 25.5.2019 se od 09:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Božejov - pohostinství, pořadatel: Šimánek).

JČL-V6-2019: Domanín u Třeboně (2.6.)

Dne 2.6.2019 se od 09:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Domanín u Třeboně - restaurace, pořadatel: Šírek).

JČL-V7-2019: Počátky (31.8.)

Dne 31.8.2019 se od 09:00 konal 7. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Počátky - restaurace Na Sídlišti, pořadatel: Pokorný).

JČL-V8-2019: Kolence (12.10.)

Dne 12.10.2019 se od 09:00 konal 8. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Kolence - pohostinství U Pavla, pořadatel: Korecký).

JČL-V9-2019: Veselí nad Lužnicí (16.11.)

Dne 16.11.2019 se od 09:00 konal 9. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Veselí nad Lužnicí - restaurace Arabela (peněžní ceny/předběžně), pořadatel: Korbel).

JČL-V10-2019: Častrov (21.12.)

Dne 21.12.2019 se od 09:00 konal 10. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Častrov - kulturní dům, pořadatel: Němec).