leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
RL2: Žlutice
so 09.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 10.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
KM 2019: Radostín
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 19.01. 13:00 - 19:00
POLLM1: Pardubice
po 21.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
KM 2019: Barovice
so 26.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
so 26.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
ne 27.01. 09:30 - 15:30

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Zdeněk Dufek n-283847
2 Pavel David n-313147
3 Vladimír Neruda n-34827
4 Jiří Kubiska n-04422
5 Jiří Korbel n-04221
6 František Schovanec n-15719
7 Bohumil Hrubeš n-81817
8 František Musil n-22816
9 Jan Vávrovský n-03015
10 Jan Mácha n-10-13
.Jméno a PříjmenéÚB
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Ladislav Kubíček n165,232
2 Pavel David n165,431
3 Slobodan Ristecki n146,430
4 Miroslav Krýbl n165,629
5 Zdeněk Dufek n141,628
6 Jiří Pfaifr n11027
7 Jindřich Novák n155,626
8 Bohumil Novák n146,825
9 Petr Syrovátka n134,624
10 Roman Kraus n115,423
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Vladimír Neruda 022424348
2 Jiří Kubiska +121452044
3 Jiří Korbel +311634742
4 Zdeněk Dufek +5-7712238
5 Stanislav Vlk +38418736
6 Petr Pokorný +915831832
7 František Straka -3-8016232
8 Pavel David -6-913531
10 Jan Semorád +6-3714030
9 Jan Vávrovský -24016930
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
JČL-K3: Týn nad Vltavou
so 02.02. 09:00 - 15:00
JČL2: Veselí nad Lužnicí
ne 03.02. 13:00 - 19:00
RL2: Žlutice
so 09.02. 09:00 - 15:00
JČL-M2: Veselí nad Lužnicí
ne 10.02. 13:00 - 19:00
Major1: Plzeň
so 23.02. 09:00 - 16:00
JČL-V2: Horní Cerekev
so 23.02. 09:00 - 15:00
leden 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
KM 2019: Radostín
so 19.01. 09:00 - 15:00
JČL-V1: Nová Cerekev
so 19.01. 09:00 - 15:00
PLLM1: Praha
so 19.01. 13:00 - 19:00
POLLM1: Pardubice
po 21.01. 17:00 - 23:00
JČL-K2: Tábor
so 26.01. 09:00 - 15:00
KM 2019: Barovice
so 26.01. 09:00 - 15:00
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
so 26.01. 09:30 - 15:30
Zimní míchaný pohár 2019: Sloup u České Lípy
ne 27.01. 09:30 - 15:30

Licitovaný míchaný

JČL-M1-2018: Jindřichův Hradec (14.1.)

Dne 14.1.2018 se bude od 13:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-M2-2018: Veselí nad Lužnicí (11.2.)

Dne 11.2.2018 se bude od 13:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Veselí nad Lužnicí - penzion Na soutoku, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-M3-2018: Pelhřimov (11.3.)

Dne 11.3.2018 se bude od 13:00 konal 3. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Pelhřimov - steakhouse Pod Věží, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-M4-2018: Svatkovice (8.4.)

Dne 8.4.2018 se bude od 13:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Svatkovice - pohostinství Hruška, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-M5-2018: Deštná (13.5.)

Dne 13.5.2018 se bude od 13:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-M6-2018: Hospříz (10.6.)

Dne 10.6.2018 se bude od 13:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Hospříz - hostinec, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-M7-2018: Jindřichův Hradec (9.9.)

Dne 9.9.2018 se bude od 13:00 konal 7. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - U Kůrků, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-M8-2018: Svatkovice (14.10.)

Dne 14.10.2018 se bude od 13:00 konal 8. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Svatkovice - pohostinství Hruška, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-M9-2018: Hořepník (28.10.)

Dne 28.10.2018 se bude od 13:00 konal 9. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Hořepník - restaurace Na Radnici, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-M10-2018: Deštná (11.11.)

Dne 11.11.2018 se bude od 13:00 konal 10. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Deštná - kulturní dům, pořadatel: David). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!