září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 11.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT7: Borovany u Bernartic
so 17.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 18.10. 13:00 - 19:00
RL8: Budislavice
so 24.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 25.10. 13:00 - 19:00
září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
EXT10: Mrač
so 03.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
KLLM7: Klatovy
út 06.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 06.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 07.10. 18:10 - 00:10
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
PKLM8 2020: Praha
so 10.10. 11:00 - 17:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Pavel David 015378234348
2 Jiří Korbel 011188255327
3 Jan Vávrovský 011141303304
4 Vladimír Neruda 09089240299
5 Vladimír Chaluš 07060267264
6 Jiří Kubiska 05980234256
7 Zdeněk Dufek 04772257248
8 Josef Mareš 0107140-247
9 František Musil 01027581218
10 Josef Pražan 088-240208
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Pavel David +16279,4153
2 Jan Kocna -16216150
3 Václav Jirsa 0694,2147
4 Vladimír Vacek +16163144
5 Jiří Šimánek -1668,8122
6 Jan Vávrovský +26115,2111
7 Jiří Korbel 0645111
8 Josef Mareš -24121,8107
9 František Musil +3656,8102
10 Miloslav Anděl +367,294
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Josef Mareš 05210,6140
2 Václav Kotrouš +15128,8116
3 František Štych -1565,6105
4 Miloslav Anděl +3545,4101
5 František Schovanec +65101,893
6 Michal Šolja +2516,891
7 Vladimír Neruda +25-1089
8 Vladimír Šic +94129,888
9 Jiří Korbel -5486,888
10 Jiří Kubiska +45-4,680
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jan Vávrovský 013592627303
2 Vladimír Chaluš 010812349267
3 Zdeněk Dufek +210622400257
4 Jiří Korbel -112652271255
5 Josef Pražan -110402227240
6 Vladimír Neruda +29981770240
7 Jiří Kubiska -111982035234
8 Pavel David -19801752234
9 Ladislav Susko 011161627195
10 František Straka +18081721188
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
JČL-M8: Tábor
ne 11.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT7: Borovany u Bernartic
so 17.10. 09:00 - 15:00
JČL9: Hořepník
ne 18.10. 13:00 - 19:00
RL8: Budislavice
so 24.10. 09:00 - 15:00
JČL-M9: Hořepník
ne 25.10. 13:00 - 19:00
září 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
EXT10: Mrač
so 03.10. 09:00 - 15:00
JČL-N8: Tábor
so 03.10. 13:00 - 19:00
JČL-K+EXT6: Mrač
ne 04.10. 09:00 - 15:00
KLLM7: Klatovy
út 06.10. 17:00 - 23:00
PP8: Praha
út 06.10. 18:10 - 00:10
PP8: Praha
st 07.10. 18:10 - 00:10
RL7: místo neurčeno
so 10.10. 09:00 - 15:00
PKLM8 2020: Praha
so 10.10. 11:00 - 17:00

Volený mariáš

JČL-V1-2018: Nová Cerekev (20.1.)

Dne 20.1.2018 se bude od 09:00 konal 1. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Nová Cerekev - úřad městyse, pořadatel: Kozel, Kubiska). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V2-2018: Horní Cerekev (10.2.)

Dne 10.2.2018 se bude od 09:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Horní Cerekev - Restaurace U Suchánků, pořadatel: Bečica). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V3-2018: Bednáreček (7.4.)

Dne 7.4.2018 se bude od 09:00 konal 3. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Bednáreček - škola, pořadatel: Šolja). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V4-2018: Jindřichův Hradec (28.4.)

Dne 28.4.2018 se bude od 09:00 konal 4. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Jindřichův Hradec - hotel U Města Vídně, pořadatel: Míka). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V5-2018: Domanín u Třeboně (5.5.)

Dne 5.5.2018 se bude od 09:00 konal 5. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Domanín u Třeboně - restaurace, pořadatel: Šírek). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V6-2018: Božejov (19.5.)

Dne 19.5.2018 se bude od 09:00 konal 6. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Božejov - pohostinství, pořadatel: Šimánek). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V7-2018: Počátky (15.9.)

Dne 15.9.2018 se bude od 09:00 konal 7. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Počátky - restaurace Na Sídlišti, pořadatel: Pokorný). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V8-2018: Kolence (27.10.)

Dne 27.10.2018 se bude od 09:00 konal 8. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Kolence - pohostinství U Pavla, pořadatel: Korecký). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V9-2018: Veselí nad Lužnicí (1.12.)

Dne 1.12.2018 se bude od 09:00 konal 9. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Veselí nad Lužnicí - restaurace Arabela, pořadatel: Korbel). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!

JČL-V10-2018: Častrov (22.12.)

Dne 22.12.2018 se bude od 09:00 konal 10. turnaj Jihočeské ligy v voleném mariáši (Místo konání: Častrov - kulturní dům, pořadatel: Němec). Pozn.: turnaj je otevřený, každý nový hráč je vítán!