listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
MČR v Licitované čtyřce 2019: Doksy u Kladna
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00

 

.Jméno a PříjmenéVMKMLMB
1 Jan Vávrovský 0171157271464
2 Jiří Kubiska 0130103406436
3 Jiří Korbel 0148120324430
4 Pavel David 017786289408
5 Vladimír Chaluš 0176-353353
6 Otakar Skala 015158273346
7 Vladimír Neruda +1102130217341
8 Jan Mácha -198102275338
9 František Musil 011586256329
10 Zdeněk Dufek 010560288309
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Kocna 09409,8200
2 Pavel David +28278,6177
3 Vladimír Chaluš -19250,8176
4 Jan Vávrovský -19233,8171
5 Otakar Skala +49195151
6 Roman Zikmund 0956150
7 Ladislav Němec -28115,8149
8 Jiří Korbel +3968,4148
9 Vladimír Vacek -1917139
10 Jiří Šimánek -39-25,8138
.Jméno a PříjmenéÚB
1 Jan Vávrovský 08220,2157
2 Jiří Pfajfr 08100153
3 Vladimír Neruda +17158,6130
4 Ladislav Kubíček -1785,6127
5 Miloslav Anděl +48109,2122
6 Jiří Korbel +18133,2120
7 Josef Mareš -28119,2120
8 František Schovanec 0784,2119
9 František Štych -35108112
10 Jiří Kubiska +38-34,6103
.Jméno a PříjmenéZBSBB
1 Jiří Kubiska 017413778406
2 František Straka 08683062374
3 Vladimír Chaluš 03063422353
4 Jiří Korbel 012202866324
5 Šárka Vondráčková 012632472315
6 Pavel David +17602369289
7 Zdeněk Dufek -110942141288
8 Jan Mácha 08701930275
9 Otakar Skala 06431925273
10 Jan Vávrovský 04291965271
TAB5
TAB6
TAB7
TAB8

 

listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00
listopad 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Memoriál Květy Hlízové - Turnaj nejlepších 2019: Doksy u Kladna
so 23.11. 09:00 - 16:00
MČR v Licitované čtyřce 2019: Doksy u Kladna
pá 29.11. 18:30 - 00:00
PLLM8: Praha
so 30.11. 13:00 - 19:00
JČL-K9: Deštná
so 07.12. 09:00 - 15:00
TM2019: Praha
so 14.12. 09:00 - 15:30
TM: Praha
so 14.12. 09:00 - 16:00
JČL-V10: Častrov
so 21.12. 09:00 - 15:00
JČL-K10: Jindřichův Hradec
so 28.12. 09:00 - 15:00

Kalendář Turnajů

JČL-N2: Veselí nad Lužnicí

Stáhnout jako soubor iCal
x
neděle, 3. únor 2019, 13:00 - 19:00
od Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Shlédnutí : 20190117

Dne 3.2.2019 se od 13:00 konal 2. turnaj Jihočeské ligy v licitovaném mariáši (Místo konání: Veselí nad Lužnicí - restaurace Arabela, pořadatel: David).

Začátek:
neděle 3.2.2019 13:00:00
Startovné:
50 Kč (v ceně je 30Kč do průběžné soutěže, 10Kč pro IT zabezpeční turnaje a 10Kč jde na ceny pro první tři hráče tunaje - př.: účast 20 hráčů 100Kč - 60Kč - 40Kč)
Průběh turnaje:
Turnaj se hraje podle pravidel ČSM (český svaz mariáše) - pravidla pro dvacetníkový licitovaný mariáš.
Hrají se 1 kol (2 x 2 hodina).
Předpokládaný konec v 17:15 (vyhlášení).
Vyhrané peníze si hráči ponechávají
Veselí nad Lužnicí - restaurace Arabela (mapa nemusí přesně ukazovat lokál)
Počet osob : Veselí nad Lužnicí - restaurace Arabela

Zpět